Зустріч любителів гарного звуку.

Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#26

Непрочитане повідомлення SVS »

Завтра з 11-00 у Слави збираємося послухати мої нові моноблоки на 6С33С. Всі, хто бажає, ласкаво просимо.
Як не виходить завтра, зв'яжіться зі мною, домовимося.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#27

Непрочитане повідомлення SVS »

За інерцією викладу ще пару фото.
Вкладення
123-08.jpg
1234-08.jpg
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 6530
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3797 разів
Подякували: 8063 разів
Вік: 53

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#28

Непрочитане повідомлення dukua »

SVS писав: мої нові моноблоки на 6С33С
Не хотите ли несколько слов (хотя бы общих) сказать по звуку, схемотехнике и т.п.? :drinks:
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#29

Непрочитане повідомлення SVS »

dukua писав: Не хотите ли несколько слов (хотя бы общих) сказать по звуку, схемотехнике и т.п.? :drinks:
Вихідна потужність 20 Вт, частотний діапазон 5...45 000 Гц при -3 дБ, чутливість 0,7 В. Акустика 4 -8 Ом, для цього всередині корпусу робиться комутація так, що немає невикористаних обмоток вихідного трансформатора. 3 каскади, 6BQ7, 6AV5 та 6С33С-В. Вихідна лампа у фіксованому зміщенні, але його контролює автомат, заміну ламп можна робити простим перетиком.
Однаково гарно грає всі жанри. Живе, натуральне звучання. Що цікаво, що з цим апаратом зникає "ящичний" почерк фазоінверторної акустики.
Вкладення
000.jpg
Востаннє редагувалось 08 серпня 2021, 19:19 користувачем SVS, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#30

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

А зачем вы применяете такие мощные лампы? Они близки по звучанию к камням, если уже такая тугая акустика, то германий или еще лучше гибрид лампа + германий будет интересней. Магия ламп в таких мощностях пропадает. ИМХО
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#31

Непрочитане повідомлення SVS »

valeriy vanzha писав:А зачем вы применяете такие мощные лампы? Они близки по звучанию к камням, если уже такая тугая акустика, то германий или еще лучше гибрид лампа + германий будет интересней. Магия ламп в таких мощностях пропадает. ИМХО
У мене інше ИМХО. З однакових продуктів різні хазяйки готують різний борщ. Тут такий самий випадок.
6С33С, як на мене, не має власного голосу, правда як слухати тільки лампу. За це вона мені подобається. Але народ, в основному, використовує її з автозміщенням, а елементи в катоді звуку не озонують і це сприймають за її звучання. А транзистори чути, будь то германій чи гібрид. Тут без зворотнього зв'язку ніяк, а це чути.
Аватар користувача
piramida
учасник
Пости в темі: 2
Повідомлень: 421
З нами з: 28 лютого 2019, 14:33
Звідки: Харків
Подякував: 699 разів
Подякували: 624 разів

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#32

Непрочитане повідомлення piramida »

SVS, якщо не секрет, як анодне живлення зроблене?
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#33

Непрочитане повідомлення SVS »

piramida писав:SVS, якщо не секрет, як анодне живлення зроблене?
320В, 170 мА. При ньому звучання мені подобається більше, ніж при малій напрузі-великому струмі. Драйверу, правда, треба добряче постаратися, бо зміщенння при цьому -140...120 Вольт.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#34

Непрочитане повідомлення SVS »

Ще пару слів в розвиток теми камінь-не камінь. Якщо говорять про "теплий ламповий звук", то це байка про бабусине радіво. Різниця між транзисторами і лампами має бути в тому, що при якісному транзисторі ви все таки розумієте що слухаєте всього лише запис, а при якісній лампі маєте ілюзію живого виконання. А живе виконання вимагає якісного відтворення усього частотного діапазону. Якось так.
Я ще не чув ширика який не треба було б підпирати, при чому і знизу, і зверху (це щоб слухати і AC/DC, і Вівальді, наприклад в одній системі з однаково хорошим результатом). Для Вівальді можна і не підпирати, там пройде і ширик, і підсилення на 3-4 Вати. А для НЧ потрібна потужність, тому і апарат має бути відповідним.
Аватар користувача
piramida
учасник
Пости в темі: 2
Повідомлень: 421
З нами з: 28 лютого 2019, 14:33
Звідки: Харків
Подякував: 699 разів
Подякували: 624 разів

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#35

Непрочитане повідомлення piramida »

SVS писав: 320В, 170 мА. При ньому звучання мені подобається більше, ніж при малій напрузі-великому струмі. Драйверу, правда, треба добряче постаратися, бо зміщенння при цьому -140...120 Вольт.
Мене більше цікавило П-фільтр, L-фільтр, електорнний чи щось інше? :blush:
І по виходному трансу питання. Якому значенню опору на аноді (Rн*Ктр*Ктр) для 6С33С ви надаете перевагу?
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#36

Непрочитане повідомлення SVS »

piramida писав: Мене більше цікавило П-фільтр, L-фільтр, електорнний чи щось інше? :blush:
І по виходному трансу питання. Якому значенню опору на аноді (Rн*Ктр*Ктр) для 6С33С ви надаете перевагу?
П-фільтр без усіляких електронних дроселів. 1,2 кОм.
Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#37

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

SVS писав:Ще пару слів в розвиток теми камінь-не камінь. Якщо говорять про "теплий ламповий звук", то це байка про бабусине радіво. Різниця між транзисторами і лампами має бути в тому, що при якісному транзисторі ви все таки розумієте що слухаєте всього лише запис, а при якісній лампі маєте ілюзію живого виконання. А живе виконання вимагає якісного відтворення усього частотного діапазону. Якось так.
Я ще не чув ширика який не треба було б підпирати, при чому і знизу, і зверху (це щоб слухати і AC/DC, і Вівальді, наприклад в одній системі з однаково хорошим результатом). Для Вівальді можна і не підпирати, там пройде і ширик, і підсилення на 3-4 Вати. А для НЧ потрібна потужність, тому і апарат має бути відповідним.
О "теплом ламповом звуке" вроде я не упоминал, и у меня лампы точно якісни, живе виконання (например классики) вимагає трохи більше чем відтворення усього частотного діапазону.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 1
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#38

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Слухав кілька моделей підсилювачів SVS, зокрема моноблоки SE-33 MONO. Класно звучать: масштабно, енергійно, емоційно. Навіть невеличкі поличники змушує звучати з концертним розмахом. Супер! Зібрані підсилювачі дуже якісно. :good:
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#39

Непрочитане повідомлення SVS »

valeriy vanzha писав: О "теплом ламповом звуке" вроде я не упоминал, и у меня лампы точно якісни, живе виконання (например классики) вимагає трохи більше чем відтворення усього частотного діапазону.
Не буду з вами сперечатися, це все абсолютно індивідуальне сприйняття, смаковщина називається, вкусовщина. Ви не в темі, а я стикався безліч разів коли люди слухають одне й те ж саме, словами описують почуте однаково, а один називає це м'яким комфортним звуком, а інший мутним безбарвним звучанням. І кому вірити?
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 6530
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3797 разів
Подякували: 8063 разів
Вік: 53

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#40

Непрочитане повідомлення dukua »

А все-таки, не пробовали ли Вы перед 6С33С менее мощные лампы этого типа? 6Н5С и их западных старших братьев (от обыденной 6080 до потрясающей 5998)?
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#41

Непрочитане повідомлення SVS »

dukua писав:А все-таки, не пробовали ли Вы перед 6С33С менее мощные лампы этого типа? 6Н5С и их западных старших братьев (от обыденной 6080 до потрясающей 5998)?
Про меншу потужність я б посперечався, у 6AV5 накал 1,2А, а у 6Н5С - 2,5А.
Драйвер має дати близько 100В діючої напруги, тому живиться 6AV5 від 650-700В, для 6Н5С це не дуже добре. Та й підсилення у них ніяке, а з 0,7В треба якимось чином отримати 100. Стабілізаторні тріоди на це місце навіть не розглядалися, а якби розглядалися, то починав би я з 6R-A3 чи 6С19П.
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 6530
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3797 разів
Подякували: 8063 разів
Вік: 53

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#42

Непрочитане повідомлення dukua »

SVS писав: Про меншу потужність я б посперечався, у 6AV5 накал 1,2А, а у 6Н5С - 2,5А.
Упс, пардон.
Неверно употребил термин "перед". Имел ввиду - менее мощные лампы (6Н5С etc.) именно вместо 6С33С, как выходные?
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#43

Непрочитане повідомлення SVS »

dukua писав: Упс, пардон.
Неверно употребил термин "перед". Имел ввиду - менее мощные лампы (6Н5С etc.) именно вместо 6С33С, как выходные?
Все залежить від того якої мети треба досягти. Коли треба було я робив SE на 2,5 Вт на 6R-A3 або 6С19П, РР на 30 Вт на 6528 тому, що там не було альтернативи.
На 6Н5С можна зробити однотакт Ват на 5-7 або двотакт Ват на 15. В той же час 6С41С, не кажучи вже про ЕС360, набагато кращі для однотакта, а пара 6П14П дадуть набагато кращий результат в РР апараті. 6080 також будуть кращі, але менш доступні.
Потужність зайвою не буває, навіть на рівні 0,5 Вт однотакт на 20 Вт звучить більш натурально за триватний. Про РР я й не згадую, там на малій потужності завжди бракує НЧ.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#44

Непрочитане повідомлення SVS »

Тема ця, на жаль, давно не підіймалася і пишу тут з дещо незвичного приводу.
В 2018 році ми приймали участь у Аудіо Відео Шоу у Варшаві. Ми мали бажання приймати участь і надалі, але з різних причин не склалося. Цей рік ми також думали пропустити, але буквально два дні тому отримали запрошення від організаторів виставки прийняти участь. Приміщення для експозиції та готель вони оплочууть. Ми подумали і погодилися. Але в результаті цього виникла проблема: вже доволі довгий час в якості джерела музичного контенту у нас використовується вініл. Брати з собою програвач і купу платівок не комільфо, та й контенту на злобу дня на вінілі немає, у мене так точно. Часу щось шукати немає, бо на підготовку його обмаль, тому прошу поради де можна взяти хочаб кілька популярних зараз пісень у форматі, як мінімум 44/16.
Хто буде у Варшав з 28 по 30 жовтня, наша експозиція буде в готелі Radisson Blu Sobieski у кімнаті 411.
Дякую за розуміння.
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 6530
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3797 разів
Подякували: 8063 разів
Вік: 53

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#45

Непрочитане повідомлення dukua »

Несколько популярных сейчас песен? Это Вы хотите на выставке хайенда продемонстрировать Джастина Бибера, Ариану Гранде, Адель и Рианну? Это не шутка?
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#46

Непрочитане повідомлення SVS »

dukua писав:Несколько популярных сейчас песен? Это Вы хотите на выставке хайенда продемонстрировать Джастина Бибера, Ариану Гранде, Адель и Рианну? Это не шутка?
Щось вітчизняне сучасне типу "Соломії", бо контент взагалі у мене є. Там цілий день грає музика, Джастіна Бібера чи Аріану Гранде вони і так почують, а нашу навряд.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#47

Непрочитане повідомлення SVS »

22 жовтня можна буде послухати систему, яку планується везти у Варшаву на Аудіо Відео Шоу. Початок об 11, кому цікаво і хто зможе, ласкаво просимо.
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#48

Непрочитане повідомлення SVS »

Так виглядала наша експозиція.
Вкладення
01.jpg
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 3223
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5035 разів
Подякували: 5159 разів
Вік: 53

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#49

Непрочитане повідомлення Sergiy »

SVS писав:Так виглядала наша експозиція.
Розкажіть як вдалося налаштуватись, чи задоволені були самі і як публіка реагувала, що цікавого запитували і т.д?
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 34
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Зустріч любителів гарного звуку.

#50

Непрочитане повідомлення SVS »

Sergiy писав:
Розкажіть як вдалося налаштуватись, чи задоволені були самі і як публіка реагувала, що цікавого запитували і т.д?
Налаштуватися не було проблем, кімнати в готелі якісно побудовані (я брав участь у виставці в 2013 році в Москві в готелі "Холідей Інн", то там стіни з гіпсокартону прогиналися від натискання пальцем і сама кімната "заводилася" на НЧ, тут стіни збудовані монументально і проблем не створювали), крім того в кімнатах над ліжком на стіні є щось типу матрацу висотою близько метру в ширину ліжка. Ліжко винесли, а аксесуари залишились і були гарним демпфером, з НЧ проблем не було, навіть навпаки, бо відвідувачі через одного крутилися біля колонок: звідки НЧ?

Грало все дуже добре, в підсумку маємо 2 запрошення на виставки в США:
AXPONA 2023
Renaissance Schaumburg Hotel & Convention Center
Schaumburg, IL
та
Florida International AUDIO EXPO
February 17-19, 2023.
Не знаю що це за виставки, навіть не шукав, бо передумов туди потрапити поки немає
Питання були типу який виробник динаміків чи що за індикатор у підсилювачі. Нічого особливого, як на виставці.
Відповісти

Повернутись до “Музичні фестивалі, зустрічі форумчан”