Система Вадімича.

Не соромимося, показуємо свої системи, обговорюємо, радіємо
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 37
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Система Вадімича.

#76

Непрочитане повідомлення alnic »

mihail писав:Та ні це ви мене лякаєте - що з вами сперечатись немає сенсу
Бо ви як той командир в армії
котрий завжди правий , в як не правий то дивись пункт перший :)
Видите ли, Михаил... Мы не спорим, а ведем обсуждение применяемой в данной среде политики(пока не дали по мозгам). Модерируем-не модерируем оффтоп, косим-не косим флуд. И глядя на большинство топиков, мне видится, что второе, к тому же я искренне считаю, что конкретную ветку никаким оффтопом не испортишь, только наоборот. И задал вопрос, в первую очередь Сергею и Руслану, тем, кто выше высказался по этому поводу. Однако за вами, Михаил, не успеешь, но при этом вы переводите дискурс на мою скромную персону.. Весьма характерно, как же еще "посперечатись" :good2:

И для вас лично, по вопросам вскользь напомню: когда Кармадон спросил, что там по басу в конкретных цифирях, каков был ответ? Правильно, "чих-пых". А лично я не спрашивал, да просто потому что знаю! Не вставая со стула, так бывает. Если прежде лет пятнадцать пилишь открытые оформления.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
oleg2566
учасник
Пости в темі: 21
Повідомлень: 380
З нами з: 02 вересня 2013, 10:37
Звідки: Київ
Подякував: 854 разів
Подякували: 385 разів
Вік: 58

Re: Система Вадімича.

#77

Непрочитане повідомлення oleg2566 »

Просто Сергій, тобто Вадімич... хоче впіхнути :biggrin: "невпіхуємоє", тобто одержати повністю повноцінний бас, десь в 35 Гц і з повною динамікою :blum1:
Всі можливості для цього вже розроблені - діло за малим, за роботою.
Просто він хоче досягнути мого рівня ;) :drinks:
Бридко мати справи з неадекватними запроданцями.
Навіть привітатися бридко.
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 12
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: Система Вадімича.

#78

Непрочитане повідомлення spiridon »

а для чего достигать чьего то уровня ? Не проще быть самим собой ? И какая там динамика в 35гц? все динамичное начинается гораздо выше :yahoo:
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: Система Вадімича.

#79

Непрочитане повідомлення mihail »

alnic писав:
И для вас лично, по вопросам вскользь напомню: когда Кармадон спросил, что там по басу в конкретных цифирях, каков был ответ? Правильно, "чих-пых". А лично я не спрашивал, да просто потому что знаю! Не вставая со стула, так бывает. Если прежде лет пятнадцать пилишь открытые оформления.
Ну на питання Крамадона було - " Не чих пих" - а ЧІТКО - я не міряв , бо в мне не було " струмента "
Ну можна дорікати - що чоловік будує колонки - а в нього немає того самого " струменту "
Ну немає так немає - чоловік побудував тай слухає в своє задоволення і ГОЛОВНЕ іншим розказує і ділится досвідом !
І взагалі не раз чув відгуки поважних людей з досвідом що ті виміри по приладам
не дуже спіпадають з тим, що відчуває вухо ! Краще довіряти вухові - вони кажуть

Ви пишете , " що я знал "
так чому ж там не написали , чому не допомогли відповісти ТС у ??
Не було б цих зайвих розмов зараз
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 18
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: Система Вадімича.

#80

Непрочитане повідомлення mihail »

Макс Штирлиц писав:Ни надо ничего стирать
Это ощение и мысли
Иначе зачем форум нужен?)
Отделить можно это не проблема
Миш давай немного с юмором ко всему относится?)
Макс
я багато читаю інших форумів і
мене завжди БіСИТЬ як заходиш в якусь тему почитати , про те , що є заголовком теми
а там розмова скочується на зовсім інше , що не притаманне темі !!
Так і в цій гілці - почали говорити про
дауншифтінг
гурманів
слухові аппарати //
Ну поговорили трішки
А кому воно треба , що б залишати - яку інформаційну цінність несе ??
Я теж в тому винен
що тема скотилась , тому й просив , що б тему підчистили
Але як начальсво не хоче - то я ж не буду протестувати :)
:hi:
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 16
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#81

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

mihail писав: І взагалі не раз чув відгуки поважних людей з досвідом що ті виміри по приладам
не дуже спіпадають з тим, що відчуває вухо ! Краще довіряти вухові - вони кажуть
Ні, вибачте, але тут одне з двох: або прилади підводять, або досвід..
Справа як раз в правильній інтерпретації результатів вимірів. Враховуючи низку поправок: в яких умовах, які фактори, які частотні області корректно вимірюються а які ні за різних вимірів і т.п. Тоді співставлення результатів вимірів зі слуховими відчуттями - і все співпадає, з досвідом. Вухам звісно-ж довіряти треба в першу чергу, але налаштувати АС виключно "на слух" чи "по формулам" без коректної системи вимірів ..ну майже не можливо, випадковість скоріше, щоб там не казали.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Вадимыч
новенький
Пости в темі: 32
Повідомлень: 67
З нами з: 30 вересня 2014, 14:57
Звідки: Київ
Подякував: 98 разів
Подякували: 102 разів
Вік: 58

Re: Система Вадімича.

#82

Непрочитане повідомлення Вадимыч »

Хлопці, ми не штатах живемо.
Де вітальна кімната в 35-55 кв. метрів - норма. Та є можливість розташувати повнорозмірні АС.
На жаль, у нас у нас фігурують зовсім іншу площі. Та й де живемо там і слухаємо.

Ідея системи, реально: "впіхнути невпіхуєме". Отримати повноцінний БАС у діпольній конструкції, але з мінімальним розміром АС.
На сьогодні вже є деяці досягнення.
- при ширині АС 21 см - 40 Гц. на 4-х 6.5" динаміках.
- "Рilot-BASS", два 15" і вже 32 діпольні Герци.
oleg2566 писав:Просто Сергій, тобто Вадімич... хоче впіхнути :biggrin: "невпіхуємоє", тобто одержати повністю повноцінний бас, десь в 35 Гц і з повною динамікою :blum1:
Всі можливості для цього вже розроблені - діло за малим, за роботою.
Просто він хоче досягнути мого рівня ;) :drinks:
Олег, тобі класно! В тебе є місце для 18" і ти маєш повноцінні 30 Гц.
spiridon писав:а для чего достигать чьего то уровня ? Не проще быть самим собой ? И какая там динамика в 35гц? все динамичное начинается гораздо выше :yahoo:
Віталій, що значить чужий рівень?
Те що у Олега, це і є мій рівень. Бо до НЧ секції в Олегових АС маю саму безпосередню участь.
Так, у нього 18" і 30 Гц. в планку, при ширині діполя всього в 56 см.

Зараз у мене 10" динаміки, при ширині фронту в 36 см.
На сьогодні по НЧ маю вже ось таке. Але як звучить мені не подобається. Працюю далі.
Зображення
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 37
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Система Вадімича.

#83

Непрочитане повідомлення alnic »

Для уровня баса 35Гц в полку в двенадцати квадратах достаточно двух 10" с соответствующими параметрами, оформленные в ФИ 20-30л Это имхо, основанное на использовании такой акустики в комнате подобного размера.

Дипольная тема по басу в маленьких щитках исчезнет вместе с любителями халявы), то есть никогда... Есть и вовсе упоротые альфаводы, где любым щиткам объявлена анафема, только голые динамики - истинный неискаженный звук. Но помалу затихает это движение, по мере появления понимания происходящего у пациентов.
spiridon писав:а для чего достигать чьего то уровня ? Не проще быть самим собой ? И какая там динамика в 35гц? все динамичное начинается гораздо выше :yahoo:
Хорошо сказано :good2:
Shemyakin писав:
Ні, вибачте, але тут одне з двох: або прилади підводять, або досвід..
Александр, поверьте, там одно другому не мешает)), вдобавок подавляющее большинство "поважних" тех приборов в глаза не видели...
mihail писав:
Ви пишете , " що я знал "
так чому ж там не написали , чому не допомогли відповісти ТС у ??
Не було б цих зайвих розмов зараз
Михаил, ну опять... Что я посоветую, выкинуть эти доски, где баса никогда не было и не будет, и купить нормальные АС? Так человек настроен решительно, 35 Гц добывать собрался. Плюс творчесто/хобби. Плюс в этом возрасте чердак уже полон своим хламом, чужой не влазит... И после этого не будет лишних разговоров? Ну ну... :biggrin:
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
oleg2566
учасник
Пости в темі: 21
Повідомлень: 380
З нами з: 02 вересня 2013, 10:37
Звідки: Київ
Подякував: 854 разів
Подякували: 385 разів
Вік: 58

Re: Система Вадімича.

#84

Непрочитане повідомлення oleg2566 »

spiridon писав:а для чего достигать чьего то уровня ? Не проще быть самим собой ? И какая там динамика в 35гц? все динамичное начинается гораздо выше :yahoo:
Шановний Спірідон, В котрий раз виказую вам свою глибоку повагу, але ні вас ні у шановних обох Косянтинів ні у шановного Юрія такого басу бути просто не може.
І щоб про щось зозмовляти, це треба просто почути.
З повагою :drinks:
Бридко мати справи з неадекватними запроданцями.
Навіть привітатися бридко.
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 12
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: Система Вадімича.

#85

Непрочитане повідомлення spiridon »

Спасибо за повагу ,но честно -мне глубоко безразлично какой бас у вас или у меня или у друзей ...мне это давно неинтересно , я оцениваю общее звучание и приоритеты у меня совершенно иные ,а не бас где то там в полку ...мне интересно просто и незатейливо слушать музыку ,находить интересных исполнителей ,коллекционировать их ...а слушать отдельные звуки ,тащиться от них ,отбрасывать массу интересного материала на том основании ,что они не звучат ...Слава господу,я прошел этот этап или постарел ...хз знает :biggrin:
Аватар користувача
oleg2566
учасник
Пости в темі: 21
Повідомлень: 380
З нами з: 02 вересня 2013, 10:37
Звідки: Київ
Подякував: 854 разів
Подякували: 385 разів
Вік: 58

Re: Система Вадімича.

#86

Непрочитане повідомлення oleg2566 »

Звісно, я поважаю ваш вибір в музиці, його не не можливо не поважати :hi:
Чесно кажучи - я теж слухаю музику...виконавців... так що ще раз з великою повагою :drinks:
Бридко мати справи з неадекватними запроданцями.
Навіть привітатися бридко.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 14
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система Вадімича.

#87

Непрочитане повідомлення jra7 »

Вадимыч писав:Господа, не "ровняйте" свои системы кабелями. У кабелей своих проблем, более чем.
Ось не розумію цього "вкидання " після трьохрічного мовчання про систему! І друге, зовсім недавно було ствердження від вас, мов заробляю гроші виготовленням кабелів , то ви про свої кабеля таке заявляєте !?
Аватар користувача
Вадимыч
новенький
Пости в темі: 32
Повідомлень: 67
З нами з: 30 вересня 2014, 14:57
Звідки: Київ
Подякував: 98 разів
Подякували: 102 разів
Вік: 58

Re: Система Вадімича.

#88

Непрочитане повідомлення Вадимыч »

alnic писав:Для уровня баса 35Гц в полку в двенадцати квадратах достаточно двух 10" с соответствующими параметрами, оформленные в ФИ 20-30л Это имхо, основанное на использовании такой акустики в комнате подобного размера.

Дипольная тема по басу в маленьких щитках исчезнет вместе с любителями халявы), то есть никогда... Есть и вовсе упоротые альфаводы, где любым щиткам объявлена анафема, только голые динамики - истинный неискаженный звук. Но помалу затихает это движение, по мере появления понимания происходящего у пациентов.
35 Гц.? Хіба це основна ціль?
Їх можна отримати і на 6" динаміках, не кажучи вже по 8", в різних варіантах бухкалок. Тільки яке відношення це має до музики?
Як і друга крайність - голі :shok: (ОЙ) динаміки.

Мова йде про музичний бас, ще і без накачки кіловатами.

Для початку, рекомендую для ознайомлення: http://elias.altervista.org/html/Dipole ... _bass.html
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 14
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система Вадімича.

#89

Непрочитане повідомлення jra7 »

Пане Вадимич , а розкажіть щось про свою систему , за три роки щось змінилось ?
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 37
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Система Вадімича.

#90

Непрочитане повідомлення alnic »

Вадимыч писав: 35 Гц.? Хіба це основна ціль?
Основная цель состоит из ряда аспектов, отсутствие каждого из которых сводит эту цель на нет, если рассматривать ситуацию с точки зрения хайфая, здесь соответствие с основным законом химии: 9 кг варенья + 1кг фигни = 10 кг фигни. За 35 Гц, это сказал Олег, я тут нипричем)) Моя цель, в будущем, чуть пониже, Герц на десять ;)

Для ознакомления, уважаемый Вадимыч, мне уже поздно, в целом с проблематикой знаком. Если очень кратко, то диполь на нижнем басу всегда будет хуже монополя в небольшом помещении. В большом иногда тоже. Спасает, пожалуй, АКЗ, и все слушается весьма приятно)
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
oleg2566
учасник
Пости в темі: 21
Повідомлень: 380
З нами з: 02 вересня 2013, 10:37
Звідки: Київ
Подякував: 854 разів
Подякували: 385 разів
Вік: 58

Re: Система Вадімича.

#91

Непрочитане повідомлення oleg2566 »

Не згоден шановний, по суті "диполь на нижнем басу всегда будет хуже монополя в небольшом помещении" з точністю до наїборот :) Нижче це ні в якому разі не є краще в любому приміщені.
Підказка - на 18" йде 5 кв.мм провідник. 2,5 кв.мм вже роздуває бас. :drinks:
Гонитва за глибоким басом не є самоціллю. Головне його якість і адекватність. Я навіть уявляю собі життя з нижнім басом в100 Гц, але мало уявляю собі таку свою тупісь колеги :rolleyes:
Бридко мати справи з неадекватними запроданцями.
Навіть привітатися бридко.
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 6
Повідомлень: 6531
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3797 разів
Подякували: 8063 разів
Вік: 53

Re: Система Вадімича.

#92

Непрочитане повідомлення dukua »

Вадимыч писав: ...altervista.org
Понравилось по ссылке, как автор заиллиминейтил порт в ящике. Старой рубашкой. Хотя, это только то, что на виду- возможно, внутри есть и ветхие грязные носки. Чувствуется увлеченный человек, настоящий учёный.

+ попытался найти, чем он усиливает свои НЧ, проводя столь серьезные измерения. Какая мощность, демпинг фактор и тп усилителя(-ей). - не нашел.
Востаннє редагувалось 11 грудня 2018, 22:03 користувачем dukua, всього редагувалось 1 раз.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
artshop
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 739
З нами з: 24 грудня 2016, 16:48
Звідки: Киев
Подякував: 441 разів
Подякували: 164 разів
Вік: 65

Re: Система Вадімича.

#93

Непрочитане повідомлення artshop »

oleg2566 писав: Підказка - на 18" йде 5 кв.мм провідник. 2,5 кв.мм вже роздуває бас.
---
Это результат экспериментов?
:biggrin:
Аватар користувача
artshop
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 739
З нами з: 24 грудня 2016, 16:48
Звідки: Киев
Подякував: 441 разів
Подякували: 164 разів
Вік: 65

Re: Система Вадімича.

#94

Непрочитане повідомлення artshop »

alnic писал:
...Если очень кратко, то диполь на нижнем басу всегда будет хуже монополя в небольшом помещении. В большом иногда тоже....
-----
В небольшом - да. Это почти аксиома.
Но все равно расположением диполя в КДП можно многого добиться. Только мало кто это умеет делать.
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 37
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Система Вадімича.

#95

Непрочитане повідомлення alnic »

Когда я строил и слушал диполи, и даже, прости Господи, двойные диполи, само собой, у меня был лучший бас, по качеству и по количеству. Тут ваще без разговоров :biggrin: Правда, пока не услышал настоящий бас. От таких же точно динамиков, только правильно оформленных.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
artshop
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 739
З нами з: 24 грудня 2016, 16:48
Звідки: Киев
Подякував: 441 разів
Подякували: 164 разів
Вік: 65

Re: Система Вадімича.

#96

Непрочитане повідомлення artshop »

...это в каком же оформлении?
Если дины по параметрам ТS для диполя показаны, их только в экран или ОЯ можно впрыгнуть...
Или я ошибаюсь?
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 37
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Система Вадімича.

#97

Непрочитане повідомлення alnic »

artshop писав:...это в каком же оформлении?
Если дины по параметрам ТS для диполя показаны, их только в экран или ОЯ можно впрыгнуть...
Или я ошибаюсь?
В низкодобротном фазике, в конкретном случае, но это мог бы быть и лабиринт, и ЗЯ, все, что без акз... Вы не ошибаетесь, конечно), просто именно эти головы FC, у них добротность варьировалась от 0,25 до 1,0. Я, если честно, динов "с параметрами TS для диполя" в живом рабочем состоянии не встречал. Давно уже никто, в своем уме, такое не производит. Пара-тройка мелких лавок не в счет)
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Вадимыч
новенький
Пости в темі: 32
Повідомлень: 67
З нами з: 30 вересня 2014, 14:57
Звідки: Київ
Подякував: 98 разів
Подякували: 102 разів
Вік: 58

Re: Система Вадімича.

#98

Непрочитане повідомлення Вадимыч »

alnic писав:
Основная цель состоит из ряда аспектов, отсутствие каждого из которых сводит эту цель на нет, если рассматривать ситуацию с точки зрения хайфая, здесь соответствие с основным законом химии: 9 кг варенья + 1кг фигни = 10 кг фигни. За 35 Гц, это сказал Олег, я тут нипричем)) Моя цель, в будущем, чуть пониже, Герц на десять ;)

Для ознакомления, уважаемый Вадимыч, мне уже поздно, в целом с проблематикой знаком. Если очень кратко, то диполь на нижнем басу всегда будет хуже монополя в небольшом помещении. В большом иногда тоже. Спасает, пожалуй, АКЗ, и все слушается весьма приятно)
Зауважу. У Олега та у мене, є ще одне система де працює діполь-бас в конструкції Pilot. Знаю ще кілька систем з діполь-басом. І всі, хто зумів налаштувати, однозначно стверджують, що діполь бас краще.

По посиланню, Elias Pekonen зробив дослідження та:
Підсумкові примітки
- Інформація в музичному сигналі реального життя складається з модуляції сигналу. Без сигналу модуляції немає інформації, це не буде музикою.
- Система відтворення, що забезпечує більш високу передачу модуляції сигналів, повинна розглядатися як краща система для відтворення музики.
- Показано, що з модульованим вейвлет ERB та модульованим постійним Q вейвлет, що дипольний бас відтворює модуляцію краще, ніж монопольний бас.
- Таким чином, в діапазоні низьких частот дипольний гучномовець краще підходить для відтворення музики в акустичному просторі маленького приміщення, ніж монопольний гучномовець.

На сьогодні, будую чергову АС, також в діполі. :)
Невже ви вважаєте, що це просто примха?
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 37
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Система Вадімича.

#99

Непрочитане повідомлення alnic »

Вадимыч писав:

Невже ви вважаєте, що це просто примха?
Честно говоря, да) Но это дело личное, поэтому в борьбе на выбранных рубежах я Вам и единомышленникам желаю удачи! :hi:
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
quadrokot
учасник
Пости в темі: 1
Повідомлень: 208
З нами з: 17 травня 2011, 21:08
Звідки: Киев
Подякував: 637 разів
Подякували: 402 разів
Вік: 61

Re: Система Вадімича.

#100

Непрочитане повідомлення quadrokot »

:hi:
Мав час пожити із Jamo 909R. По дві 15" на сторону у ВО.
Був там фундаментальний бас і 35 Гц було.
Але є велике АЛЕ. Динаміки там стоять власної розробки, окремо не продаються. Параметри розроблені конретно під ВО. Розроблений нетрівіальний фільтр.
Звісно, можливості контори Jamo на безкінченну кількість нижче просунутого дайера із Київа, про Житомир або Бердичів краще не згадувати. :hi:
Тому той бас, про котрий говорить ТС, набагато нижчий та оформлений, ніж у Jamo. Просто не всі мають фізіологічні можливості його почути, та інтелектуальні про ноьго розповісти.
Мені не вдалося почути бас від 18" на сторону. Навіть міду від 10" на сторону не вдалося.
Після цього розробив нову методику миття власних вух, для підвищення інтелектуального рівня почав вирішувати задачки із Сканаві.
:hi:
Доречі, можемо очно порівняти Jamo та пілоти.
Виведемо Jamoна чисту воду?
Відповісти

Повернутись до “Системи користувачів”