Облога Маріуполя

Розмови на різні теми
mos
Пости в темі: 3
Повідомлень: 11
З нами з: 23 грудня 2017, 14:29
Звідки: Львів
Подякував: 16 разів
Подякували: 13 разів

Облога Маріуполя

#1

Непрочитане повідомлення mos »

Хто знає нашого форумчанина Александра, нік " Alex M " з Маріуполя. Він сьогодні додзвонився мені з Маріуполя, та попросив щоб я написав на форумі, хто його знає, що він живий, але справи дуже погані, ситуація надзвичайно критична! Він каже що не їв та не пив вже тиждень, жах! Люди каже в місті масово гинуть, та просто лежать на вулицях вбиті, вони лежать днями та ніхто їх не забирає. Скоро вже будуть люди помирати з голоду... Жах! Слів просто не має... Нехай Бог допоможе його врятувати! та всіх Маріупольців
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: Облога Маріуполя

#2

Непрочитане повідомлення mihail »

Я ото слухаю виступи Зеленського перед парламентами різних країн
І мене просто розпираєвід злісті -
ЧОМУ перед парламентом Британії , Німеччини та інших країн
Зеленський не розказує про Маріуполь
це ж другий Ленінград - облогу якого створили фашисти !! :diablo:
mos
Пости в темі: 3
Повідомлень: 11
З нами з: 23 грудня 2017, 14:29
Звідки: Львів
Подякував: 16 разів
Подякували: 13 разів

Re: Облога Маріуполя

#3

Непрочитане повідомлення mos »

Я теж слухаю виступи Зеленського. Тяжко мені судити чому не говорить про Маріуполь. Нібито він говорить про все. Я президенту зараз не позавидую. Стан в Україні такий що навіть в страшному сні не могло би приснитися! А Маріуполь потрібно негайно спасати, всіма силами!
А то що ще не всі країни можуть зрозуміти, яка страшна війна в Україні... Та навіть Німеччина крутить хвостом. Макрон сцикун не риба ні м'ясо... Є ще такі країни, які думають як вони будуть заробляти без раши, та бояться ху*ла!
Ситуація в країні надзвичайно складна( Зеленському потрібно боронити Україну, та в одно-час ще вирішувати зі світом про допомогу Україні. Я взагалі в шоці, як Зеленський ще так бориться. Це такого не було від початку другої світової війни.
Може я в чомусь не правий, але без помилок нічого не буває, на жаль.
Аватар користувача
diletant-007
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 1878
З нами з: 19 лютого 2011, 11:10
Звідки: Varna
Подякував: 3837 разів
Подякували: 2444 разів

Re: Облога Маріуполя

#4

Непрочитане повідомлення diletant-007 »

слава Богу шо Саша живий,ми з ним списувались з початку війни,я хотів донести шо треба негайно тікати і рятувати родину но....може не було можливості.
Востаннє редагувалось 18 березня 2022, 14:28 користувачем diletant-007, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Sotar57
слухач
Пости в темі: 1
Повідомлень: 556
З нами з: 21 грудня 2017, 10:31
Подякував: 7 разів
Подякували: 104 разів

Re: Облога Маріуполя

#5

Непрочитане повідомлення Sotar57 »

Бачу шо нівкого родичі у голодомор не жили. Батько вчив - небезпечна ситуація, то треба мати запас їжі на пару місяців. Пощезали пси, коти, ворони, жаби на болоті. Почитайте щось з науки виживання. Всіх комах (крім павуків) можна їсти навіть живими. На відкритому вогнищі готувати не вигідно - багато вологи випаровується і жорсте м"ясо не угрезеш. Треба як пращури в земляній печі - ямка, на жариво каміння, на них каструля з кришкою і засипати землею на пару годин. Ще ліпше рукав для запікання обгорнути фольгою - повністю зберігається волога. Для готовки м"яса достатньо 70-80 град але довго, можна на ніч - всі бактерії гарантовано знешкодяться. Майже всі хрящі желірують і стануть їстивними. Проблема води: якійсь з плівки конденсатор для роси; простий дистилятор для брудної води, сечі і т.п.: вогнище, каструля, фольга і трубки з побутового холодильника.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Облога Маріуполя

#6

Непрочитане повідомлення moose »

Sotar57 писав:Бачу шо нівкого родичі у голодомор не жили. Батько вчив - небезпечна ситуація, то треба мати запас їжі на пару місяців. Пощезали пси, коти, ворони, жаби на болоті. Почитайте щось з науки виживання. Всіх комах (крім павуків) можна їсти навіть живими. На відкритому вогнищі готувати не вигідно - багато вологи випаровується і жорсте м"ясо не угрезеш. Треба як пращури в земляній печі - ямка, на жариво каміння, на них каструля з кришкою і засипати землею на пару годин. Ще ліпше рукав для запікання обгорнути фольгою - повністю зберігається волога. Для готовки м"яса достатньо 70-80 град але довго, можна на ніч - всі бактерії гарантовано знешкодяться. Майже всі хрящі желірують і стануть їстивними. Проблема води: якійсь з плівки конденсатор для роси; простий дистилятор для брудної води, сечі і т.п.: вогнище, каструля, фольга і трубки з побутового холодильника.
Реально місто кляті москалі зрівняли з землею, і переорюють. Всі ваші поради надзвичайно корисні, але як це можна робити коли постійно прилітає, я слабо уявляю. Сестра сидить в підвалі вже десьtо 8мий день коло Бучі, вилізти боїться. Сл Богу є відважні хлопці волонтери які позавчора підкинули трохи харчів і дещо з ліків.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Vankel
слухач
Пости в темі: 1
Повідомлень: 636
З нами з: 25 листопада 2012, 11:16
Звідки: Ukraine
Подякував: 1 разів
Подякували: 892 разів

Re: Облога Маріуполя

#7

Непрочитане повідомлення Vankel »

Впаде Маріуполь - можна буде розходитись по домівках. Велика перемога Путіна - Азовське море наше! Вода в Крим наша! Бендерівців розбили, примусили до миру, завдання виконано!. Зеленському не до Маріуполя, він зайнятий "закриттям неба". У нас куча військових гає час на безглуздих блокпостах в глибокому тилу, а могли б хоч "коридор" забезпечувати...
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2291
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3760 разів
Подякували: 3489 разів
Вік: 55

Re: Облога Маріуполя

#8

Непрочитане повідомлення koba »

Терпение. ВСУ себя отлично показали за эти недели, они работают выше всяких похвал. Им можно верить и они знают, что делают. От остальных требуется выдержка и терпение. Все будет.
Vankel писав:Впаде Маріуполь - можна буде розходитись по домівках. Велика перемога Путіна - Азовське море наше! Вода в Крим наша! Бендерівців розбили, примусили до миру, завдання виконано!. Зеленському не до Маріуполя, він зайнятий "закриттям неба". У нас куча військових гає час на безглуздих блокпостах в глибокому тилу, а могли б хоч "коридор" забезпечувати...
Думаете в ГШ не знают? И на сколько слышал, Зеленский к военным с советами не лезет и это не может не радовать.
Все переживают
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2291
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3760 разів
Подякували: 3489 разів
Вік: 55

Re: Облога Маріуполя

#9

Непрочитане повідомлення koba »

Немного позитива. Обзор ситуации в целом, там и про Мариуполь есть

Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
nem2007
ветеран
Пости в темі: 4
Повідомлень: 1602
З нами з: 27 листопада 2010, 20:47
Звідки: Kiev
Подякував: 1088 разів
Подякували: 601 разів
Контактна інформація:

Re: Облога Маріуполя

#10

Непрочитане повідомлення nem2007 »

mihail писав:Я ото слухаю виступи Зеленського перед парламентами різних країн
І мене просто розпираєвід злісті -
ЧОМУ перед парламентом Британії , Німеччини та інших країн
Зеленський не розказує про Маріуполь
це ж другий Ленінград - облогу якого створили фашисти !! :diablo:
Михаил, да говорит он и про Мариуполь тоже. А толку?
Кстати, вот про Чернигов не говорит, а в Чернигове сейчас практически такая же ситуация, что и в Мариуполе! Там реальная катастрофа.

https://youtu.be/NPsf66oLx-w

А Харьков?

Но у них (Запада) это всё вызывает не более чем "глубокую обеспокоенность". Они искренне не осознают, пока х@йло по ним не ебанёт какой-нибудь ракетой. А немцам похоже, что до жопы эта война в Украине, для них в приоритете их зона комфорта и путлеровский газ, который их греет.
К ним если войска орок зайдут, то все дружно сразу же сделают "hande hoch", никто и сопротивляться не будет, возьмут голыми руками их без единого выстрела...
Коллекционирую топовые винтажные усилители и CD-проигрыватели исключительно в безупречном состоянии, в полной комплектации и родных упаковках!
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: Облога Маріуполя

#11

Непрочитане повідомлення spiridon »

так это стандартное поведение людей ,к которым не пришла беда ...вы сильно переживали за Сирию,бомбардировки Алеппо,кучи беженцев с донбаса в 14 -м году ? так и они ,щас главное не дать им заснуть ,что бы сводки с украинского фронта не превратились в рутинную трескотню,дипломаты стараются как могут ,видосики снимают ,перед парламентами выступают ,кого надо ,жестко критикуют ...,наверное на Западе то же все непросто ,многие видимо страшно переживают за возможное поражение кацапов ,даже Байден вынужденоправдываться за плеживого типа это его позиция,а США тут не причем ,что тогда за немцев и французов говорить ? Принимают беженцев,дают денег, оружие хоть за это спасибо
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Облога Маріуполя

#12

Непрочитане повідомлення moose »

nem2007 писав: Но у них (Запада) это всё вызывает не более чем "глубокую обеспокоенность". Они искренне не осознают, пока х@йло по ним не ебанёт какой-нибудь ракетой. А немцам похоже, что до жопы эта война в Украине, для них в приоритете их зона комфорта и путлеровский газ, который их греет.
Це непрвада, без допомоги Заходу ми би не протримались так довго. В нас іде в день до тис Джавелінів і Стінгерів наск я знаю. Та і про гандехох це ви перебільшуєте, військовий потенціал НАТО навіть порівняти не можна з расією. Це якби 10 до одного.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
nem2007
ветеран
Пости в темі: 4
Повідомлень: 1602
З нами з: 27 листопада 2010, 20:47
Звідки: Kiev
Подякував: 1088 разів
Подякували: 601 разів
Контактна інформація:

Re: Облога Маріуполя

#13

Непрочитане повідомлення nem2007 »

spiridon писав:так это стандартное поведение людей ,к которым не пришла беда ...
К сожалению да
Коллекционирую топовые винтажные усилители и CD-проигрыватели исключительно в безупречном состоянии, в полной комплектации и родных упаковках!
Аватар користувача
nem2007
ветеран
Пости в темі: 4
Повідомлень: 1602
З нами з: 27 листопада 2010, 20:47
Звідки: Kiev
Подякував: 1088 разів
Подякували: 601 разів
Контактна інформація:

Re: Облога Маріуполя

#14

Непрочитане повідомлення nem2007 »

moose писав:військовий потенціал НАТО навіть порівняти не можна з расією. Це якби 10 до одного.
В этом нет сомнений.
Но я не за военный потенциал, а за силу духа народа многих европейских стран и готовность идти воевать.
Германия многие десятки лет прожила в идеальном спокойствии, она на подзознательном и физиологичексом уровне не понимает что такое война и как можно с кем-либо воевать. Вот кто там будет и способен воевать?
А у НАТО много разного оружия, но судя по всему, что мало боевого духа (во всяком случае у руководства так точно его нет) .
Украина так хотела в НАТО....После нашей победы, думаю что не будет НАТО решать вопрос вступления Украины к ним, а наоборот.

P. S. Если не дай Бог х@йло применит тактическое ядерное оружие (по Украине или же странам НАТО), то я почти уверен, что ответного ядерного удара по раше они не сделают).
Безусловно что без их помощи и оружием для, Украины мы бы не справились, за что им большая благодарность)
Но также они на весь мир показали свою сцикливость от страха бункерного, который занимается ядерным шантажом (возможно блефом).
Коллекционирую топовые винтажные усилители и CD-проигрыватели исключительно в безупречном состоянии, в полной комплектации и родных упаковках!
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2021
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2286 разів
Подякували: 2409 разів
Вік: 61

Re: Облога Маріуполя

#15

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

nem2007 писав:... я не за военный потенциал, а за силу духа народа многих европейских стран и готовность идти воевать.
Германия многие десятки лет прожила в идеальном спокойствии, она на подзознательном и физиологичексом уровне не понимает что такое война и как можно с кем-либо воевать. Вот кто там будет и способен воевать?
А у НАТО много разного оружия, но судя по всему, что мало боевого духа.
Можливо, так було. Але, думаю, вже ні. Німці, можливо, так, не готові воювати, але, перед ними поляки та балтійці. Після того як ми показуємо, що орду можна пиzдити, поляки та литовці точно готові захищатися. Латвійці та естонці, думаю, також. Німці будуть готові. Все змінилося.
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
nem2007
ветеран
Пости в темі: 4
Повідомлень: 1602
З нами з: 27 листопада 2010, 20:47
Звідки: Kiev
Подякував: 1088 разів
Подякували: 601 разів
Контактна інформація:

Re: Облога Маріуполя

#16

Непрочитане повідомлення nem2007 »

Коллекционирую топовые винтажные усилители и CD-проигрыватели исключительно в безупречном состоянии, в полной комплектации и родных упаковках!
Аватар користувача
diletant-007
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 1878
З нами з: 19 лютого 2011, 11:10
Звідки: Varna
Подякував: 3837 разів
Подякували: 2444 разів

Re: Облога Маріуполя

#17

Непрочитане повідомлення diletant-007 »

spiridon писав:так это стандартное поведение людей ,к которым не пришла беда ...вы сильно переживали за Сирию,бомбардировки Алеппо
только не вы, а МЫ и начинать можно с преднестровья,на крайняк с грузии,постоянно об этом думаю.
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 2
Повідомлень: 2021
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2286 разів
Подякували: 2409 разів
Вік: 61

Re: Облога Маріуполя

#18

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

diletant-007 писав: ...только не вы, а МЫ и начинать можно с преднестровья,на крайняк с грузии,постоянно об этом думаю.
Все так.
Окупацію частини Молдови та промову по TV генерала лебедя про те, що у Молдові, виявляється, з'явилися фашисти, й саме тому їх потрібно окупувати, чудово пам'ятаю.
Те, що, всего лише для того, щоб провести результативні вибори нікому не відомого путіна була почата друга чеченська війна розумів ще наприкінці 1999. Так, саме для цього. Інакше протягнути "сіру кобилку" путіна було б не можливо. А так, новий (старий) ворог, національна ідея та новий лідер нації.
Початок війни 08.08.2008 у Грузії чудово пам'ятаю. Віхід з Севастополя семи чи восьми ВДК до Грузії 11-13.08.2008 (точне число вже не зможу назвати) спостерігав власними очима (знаходився в той момент у морі та це все пройшло мимо нас). Чудово все розумів. Це був чорний день для мене.
А уж Алеппо...
Давно все розумію.
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 1
Повідомлень: 10150
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15413 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Облога Маріуполя

#19

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

moose писав:В нас іде в день до тис Джавелінів і Стінгерів наск я знаю.
Тот кто это ляпнул - сказал полную чушь...янкерсы оценили эффективность Джавелина в этой войне. 115 выстрелов - 100 попаданий. Даже если считать, что все 100% коробок сожгли только ими (а это совсем не так)- то за все время высадили 800 штук...
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Облога Маріуполя

#20

Непрочитане повідомлення moose »

Дмитрий Медведев писав: Тот кто это ляпнул - сказал полную чушь...янкерсы оценили эффективность Джавелина в этой войне. 115 выстрелов - 100 попаданий. Даже если считать, что все 100% коробок сожгли только ими (а это совсем не так)- то за все время высадили 800 штук...
Ну так, але внєзапно Байден заговорив шо треба терміново нові замовляти, бо закінчуються.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
diletant-007
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 1878
З нами з: 19 лютого 2011, 11:10
Звідки: Varna
Подякував: 3837 разів
Подякували: 2444 разів

Re: Облога Маріуполя

#21

Непрочитане повідомлення diletant-007 »

mos писав:Хто знає нашого форумчанина Александра, нік " Alex M " з Маріуполя.
не было вестей от Александра?
mos
Пости в темі: 3
Повідомлень: 11
З нами з: 23 грудня 2017, 14:29
Звідки: Львів
Подякував: 16 разів
Подякували: 13 разів

Re: Облога Маріуполя

#22

Непрочитане повідомлення mos »

diletant-007 писав: не было вестей от Александра?
Тільки що я розмовляв по телефону з Сашею. Сказав, що як три дні вибрався з Маріуполя, жив, но здоров'я погіршолося( жив на вулиці, бо дім повнісю рзбомбили). Зараз знаходиться він в Бердянску, десь за два дні буде вибиратися звідти. Казав що пізніше сам повідомить ще де і як, бо знаходиться під окупацією...Дай Бог все буде добре!
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 2
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: Облога Маріуполя

#23

Непрочитане повідомлення Karmadon »

Скільки йому років?
alex0665
слухач
Пости в темі: 2
Повідомлень: 517
З нами з: 19 листопада 2011, 05:36
Звідки: Ukraine
Подякував: 136 разів
Подякували: 85 разів
Контактна інформація:

Re: Облога Маріуполя

#24

Непрочитане повідомлення alex0665 »

mos писав:
Тільки що я розмовляв по телефону з Сашею. Сказав, що як три дні вибрався з Маріуполя, жив, но здоров'я погіршолося( жив на вулиці, бо дім повнісю рзбомбили). Зараз знаходиться він в Бердянску, десь за два дні буде вибиратися звідти. Казав що пізніше сам повідомить ще де і як, бо знаходиться під окупацією...Дай Бог все буде добре!
Дякувати Богу що вибрався. Але зараз з Бердянська дуже важко виїхати. Близько 40 блокпостів, так ще орки зараз не дають дозвіл на виїзд чоловіків.
Аватар користувача
diletant-007
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 1878
З нами з: 19 лютого 2011, 11:10
Звідки: Varna
Подякував: 3837 разів
Подякували: 2444 разів

Re: Облога Маріуполя

#25

Непрочитане повідомлення diletant-007 »

mos писав:
Тільки що я розмовляв по телефону з Сашею.
Дякую!! вчора він з'явився на вайбері на пару секунд.я написав но відповісти він не встиг,я думаю. Слава Богу шо живий.
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”