Корpект прэнансиэйшн

Розмови на різні теми
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#26

Непрочитане повідомлення jra7 »

А як мене "харить" ( подбешивает ) , коли в 2014-15 , всі тут на форумі , рашівського не купуємо,пишемо українською і так було .... а що сьогодні , ті ж персонажі на щирій рускій зі столиці УКРАЇНИ так херачать свої думки , як мене та наша русо сталіца падбешівает і xуйло таких любить , він завжди прийде русоязичним на допомогу ! б.. ! .... а тут тідял хто як може так читає латинські букви , по французьки , данськи і т.д ., .......... новозеландського англіцького акценту не чути, падбешіваєт !
.... тему треба перейменнувати "чи можеш писати українською " .... про корректно то буде уже хай фай !
Востаннє редагувалось 10 січня 2022, 12:45 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 19
Повідомлень: 6529
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3797 разів
Подякували: 8063 разів
Вік: 53

Re: Корpект прэнансиэйшн

#27

Непрочитане повідомлення dukua »

jra7 писав: і xуйло таких любить
Тут важнее, не тО, кого\что он любит, а кто любит его.
А таких - его любителей - здесь в теме вроде пока замечено не было)
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#28

Непрочитане повідомлення jra7 »

dukua писав: Тут важнее, не тО, кого\что он любит, а кто любит его.
А таких - его любителей - здесь в теме вроде пока замечено не было)
Дуже помиляєтесь , xуйло прийде і до русомовних на півночі Казахстану їх захищати , я к прийшов і до нас з тою самою мотивацією !
kvv
ветеран
Пости в темі: 14
Повідомлень: 1653
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 709 разів
Подякували: 1572 разів
Вік: 52

Re: Корpект прэнансиэйшн

#29

Непрочитане повідомлення kvv »

У Вас очень кривой алгоритм определения "свой-чужой"....
Только языком общения определяют своих, пользуясь старинным словом, только поцреоты.
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 19
Повідомлень: 6529
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3797 разів
Подякували: 8063 разів
Вік: 53

Re: Корpект прэнансиэйшн

#30

Непрочитане повідомлення dukua »

Искренне считаю тему полезной в плане патриотичности.
Надо избавляться от вечного обрусения (=обсирания) нормальных международных названий и терминов - типа того же "тидаля" :biggrin:
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#31

Непрочитане повідомлення jra7 »

kvv писав:У Вас очень кривой алгоритм определения "свой-чужой"....
Только языком общения определяют своих, пользуясь старинным словом, только поцреоты.
А ха-ха-ха ! Свій чужий ! Використовуй українську , не підлабузничай російською xуйлу , бо використає він її як привід , прийде сюди визволяти русомовних , а а наші русомовні будуть у нього стріляти ! :biggrin:
Востаннє редагувалось 10 січня 2022, 13:11 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
kvv
ветеран
Пости в темі: 14
Повідомлень: 1653
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 709 разів
Подякували: 1572 разів
Вік: 52

Re: Корpект прэнансиэйшн

#32

Непрочитане повідомлення kvv »

Все это решается элементарным образом - просто пишите в тексте латиницей названия, и не будет проблемы с транскрипцией.
На мой взгляд - это наиболее корректный способ.
Но к политике это не имеет отношения.
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
kvv
ветеран
Пости в темі: 14
Повідомлень: 1653
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 709 разів
Подякували: 1572 разів
Вік: 52

Re: Корpект прэнансиэйшн

#33

Непрочитане повідомлення kvv »

jra7 писав: А ха-ха-ха ! Свій чужий ! Використовуй українську , не підлабузничай російською xуйлу , бо використає він як привід , прийде сюди визволяти русомовних , а а наші русомовні будуть у нього стріляти ! :biggrin:
Вам бы к доктору.
Это наш украинский аналог "Православия Головного Мозга", походу....так он ничем не отличается от расейского....
Ну, по меньшей мере, не в этой ветке этим всем заниматься...
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#34

Непрочитане повідомлення jra7 »

.... загалом тема " фонарь" , дупа , жопа --------- виберіть прононс ( французькою) який вам більше подобається ! :biggrin:
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#35

Непрочитане повідомлення jra7 »

kvv писав:
Вам бы к доктору.
Это наш украинский аналог "Православия Головного Мозга", походу....так он ничем не отличается от расейского....
Ну, по меньшей мере, не в этой ветке этим всем заниматься...
Загалом згідний , що мені до дохтора , а вам я навіть спеціаліста вкажу ---- до гінеколога в питаннях , що і як народжується ! :biggrin:
kvv
ветеран
Пости в темі: 14
Повідомлень: 1653
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 709 разів
Подякували: 1572 разів
Вік: 52

Re: Корpект прэнансиэйшн

#36

Непрочитане повідомлення kvv »

Так пишите же на украинском, а не суржиком, какие "специалисты" могут быть, Вы же патриот!!!!!!
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
ira gitler
учасник
Пости в темі: 3
Повідомлень: 352
З нами з: 24 листопада 2010, 20:19
Звідки: коростень
Подякував: 127 разів
Подякували: 300 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#37

Непрочитане повідомлення ira gitler »

jra7 писав: Загалом згідний , що мені до дохтора , а вам я навіть спеціаліста вкажу ---- до гінеколога в питаннях , що і як народжується ! :biggrin:

....jra7....фууууу....гидко ....
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#38

Непрочитане повідомлення jra7 »

kvv писав:Так пишите же на украинском, а не суржиком, какие "специалисты" могут быть, Вы же патриот!!!!!!
Пане kvv , не думав , що у вашій лексиці є слово патріот, його часто тут використовують ватники ! :rofl:
kvv
ветеран
Пости в темі: 14
Повідомлень: 1653
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 709 разів
Подякували: 1572 разів
Вік: 52

Re: Корpект прэнансиэйшн

#39

Непрочитане повідомлення kvv »

jra7 писав: Пане kvv , не думав , що у вашій лексиці є слово патріот, його часто тут використовують ватники ! :rofl:
Ну, я, всего лишь, считаю, что судить следует по делам, а не по словам.....
Разворовывать страну с рукой у сердца и красивым украинским языком у нас научились уже очень хорошо....
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#40

Непрочитане повідомлення jra7 »

Я вважаю українську мову важливим атрибутои незалежності і державності України і тому підтримую президента , парламент, уряд все що вони роблять для унітарності і недопуска федералізма у нас , і також думаю , що були добрі починання на цьому форумі у 2014-15 , коли закликалось не купувати російське , не писати російською і думаю , що потрібно в суспільстві і тут на форумі обовязково писати українською задля унітарності...... а вдома хоч китайською, а що вийшло на сьогодні ---- якась дебільна тема , обговорюємо прононс --- нонсенс !
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#41

Непрочитане повідомлення jra7 »

kvv писав:
Ну, я, всего лишь, считаю, что судить следует по делам, а не по словам.....
Разворовывать страну с рукой у сердца и красивым украинским языком у нас научились уже очень хорошо....
Велике розкраданя , а воно в Києві --- там все на російській , не тре на українську кидати тінь !
І ще раз для вас тезис ---- xуйло зрадістю прийде на допомогу русомовним ! ------ це щоб не перескочити на іншу тему з розкраданням !
ira gitler
учасник
Пости в темі: 3
Повідомлень: 352
З нами з: 24 листопада 2010, 20:19
Звідки: коростень
Подякував: 127 разів
Подякували: 300 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#42

Непрочитане повідомлення ira gitler »

jra7 писав:Я вважаю українську мову важливим атрибутои незалежності і державності України і тому підтримую президента , парламент, уряд все що вони роблять для унітарності і недопуска федералізма у нас , і також думаю , що були добрі починання на цьому форумі у 2014-15 , коли закликалось не купувати російське , не писати російською і думаю , що потрібно в суспільстві і тут на форумі обовязково писати українською задля унітарності...... а вдома хоч китайською, а що вийшло на сьогодні ---- якась дебільна тема , обговорюємо прононс --- нонсенс !
....я з Вами згоден в останніх рядочках....а то що Ви написали в перших реченнях....якось тяжко погодитись...поделитесь с нами инфой, що зробили президент, парламент та уряд в плані унітарності держави і таке інше....
ira gitler
учасник
Пости в темі: 3
Повідомлень: 352
З нами з: 24 листопада 2010, 20:19
Звідки: коростень
Подякував: 127 разів
Подякували: 300 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#43

Непрочитане повідомлення ira gitler »

jra7 писав: Велике розкраданя , а воно в Києві --- там все на російській , не тре на українську кидати тінь !
І ще раз для вас тезис ---- xуйло зрадістю прийде на допомогу русомовним ! ------ це щоб не перескочити на іншу тему з розкраданням !
....Ви давно були в Києві?????....там кожний третій вже розмовляє українською....
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#44

Непрочитане повідомлення jra7 »

ira gitler писав: ....я з Вами згоден в останніх рядочках....а то що Ви написали в перших реченнях....якось тяжко погодитись...поделитесь с нами инфой, що зробили президент, парламент та уряд в плані унітарності держави і таке інше....
українська мова задля унітарності !
kvv
ветеран
Пости в темі: 14
Повідомлень: 1653
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 709 разів
Подякували: 1572 разів
Вік: 52

Re: Корpект прэнансиэйшн

#45

Непрочитане повідомлення kvv »

Форум - место для проведения досуга, поэтому каждый выражает свои мысли так, как считает нужным.
Мне не проблема писать на любом языке - не люблю, когда много раскладок клавиатуры - переключать долго.
Мой язык общения в быту - русский.

Если Вы не понимаете мои сообщения или они вызывают у Вас идиосинкразию, ок, Вы можете их просто игнорировать.

Но, по факту, стремление кого-либо к чему-либо принудить, на мой взгляд, деструктивно вне зависимости от направления принуждения.

А произношение ИНОСТРАННЫХ названий здесь обсуждается затем. чтобы слегка приподнять общий уровень культуры - если это кажется Вам "дебильным" - ОК, но я не пойму направления ВАШИХ мыслей, изложенных здесь.
Предлагайте что-то, но пока, кроме закидонов - "чого це ви клятою мовою все це тут пишете?" ничего и не сказали....
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
kvv
ветеран
Пости в темі: 14
Повідомлень: 1653
З нами з: 25 листопада 2011, 15:47
Звідки: Киів
Подякував: 709 разів
Подякували: 1572 разів
Вік: 52

Re: Корpект прэнансиэйшн

#46

Непрочитане повідомлення kvv »

jra7 писав: Велике розкраданя , а воно в Києві --- там все на російській , не тре на українську кидати тінь !
І ще раз для вас тезис ---- xуйло зрадістю прийде на допомогу русомовним ! ------ це щоб не перескочити на іншу тему з розкраданням !
Ну да, вырубать леса в Карпатах, чтобы потом домишки сносило в ближайший овраг по весне можно, только если на украинском!
Заeбись, логика!!!!!
Востаннє редагувалось 10 січня 2022, 14:59 користувачем kvv, всього редагувалось 1 раз.
Настоящее счастье не должно зависеть от кого-то... Оно должно быть только твоим. Жить внутри...
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#47

Непрочитане повідомлення jra7 »

ira gitler писав: ....Ви давно були в Києві?????....там кожний третій вже розмовляє українською....
я знаю тут форумчан 2014-15 писали українською , сьогодні практично , виключно російською .....
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#48

Непрочитане повідомлення jra7 »

kvv писав:Форум - место для проведения досуга, поэтому каждый выражает свои мысли так, как считает нужным.
Мне не проблема писать на любом языке - не люблю, когда много раскладок клавиатуры - переключать долго.
Мой язык общения в быту - русский.

Если Вы не понимаете мои сообщения или они вызывают у Вас идиосинкразию, ок, Вы можете их просто игнорировать.

Но, по факту, стремление кого-либо к чему-либо принудить, на мой взгляд, деструктивно вне зависимости от направления принуждения.

А произношение ИНОСТРАННЫХ названий здесь обсуждается затем. чтобы слегка приподнять общий уровень культуры - если это кажется Вам "дебильным" - ОК, но я не пойму направления ВАШИХ мыслей, изложенных здесь.
Предлагайте что-то, но пока, кроме закидонов - "чого це ви клятою мовою все це тут пишете?" ничего и не сказали....
Сказав --- ви мій тезис чомусь ігноруєте , і знову про розкрадання в Карпатах!
Востаннє редагувалось 10 січня 2022, 15:04 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: Корpект прэнансиэйшн

#49

Непрочитане повідомлення spiridon »

Тю,КВВ он же дебил ! Нашли с кем дискутировать :yahoo: с ним могу общаться только я ,бо я ватник и понимаю только язык самогона ,сала ,голых жопастых ланей в бане :rofl: а вы собрались поднять культурный уровень ? Кому ? Там же одна рогульская извилина -прямая как линия в жопе ...так шо не опускайтесь ни до каких споров ,хай плюется галичанским ядом в мою сторону ,как говорит мой друг Снарк -у нас купол железный :good2:
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 13
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Корpект прэнансиэйшн

#50

Непрочитане повідомлення jra7 »

О! Підарас Гандонович з"вявився ! Мої вітання підсирало! :rofl: .... ти ж казав , що твоєї ноги тут не буде !
Відповісти

Повернутись до “Розмови та тусня audiogarret”