Акустичні системи Rush-speakers

Інформація про техніку, салони, дилерів
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Акустичні системи Rush-speakers

#1

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Увазі учасників форуму представляю акустичні системи нашого виробництва.

Кілька слів про нас.
Майстерня сформована нещодавно, в 2014. Поступово, приблизно з 2004..05р., «акустичне хобі» переросло в окрему діяльність завдяки об’єднанню зусиль двох ентузіастів. Зараз маємо устаткування для корпусних робіт, всіх необхідних вимірів (акустичних, електричних), виготовлення та налаштування фільтрів, здобутий досвід та бажання створювати якісні вироби.

Розроблено кілька моделей поличних АС:
IMG_4718.jpg
Описувати всі не буду, зупинюсь лиш на останніх наших розробках, найбільш цікавих по звучанню, як на мій погляд:

AS-2Sv:
IMG_4670.jpg
Рівна АЧХ (+/-2 дБ) – 50 Гц … 20 кГц
Акустичне оформлення – фазоінвертор «щілинного» типу, вихід порту на задній стінці
Динамічні головки Seas, НЧ-СЧ 6.5 дюймів.
Фільтри із корекцією АЧХ, НЧ 2-го порядку, ВЧ 2-го порядку, частота розподілу СЧ-ВЧ 3.5 кГц
Чутливість 88 дБ/Вт/м, потужність 60 Вт, мін. опір 8 Ом
Корпус – МДФ, каркас із ребрами жорсткості всередині, бокові стінки зігнуті під пресом. Оздоблення шпон, лак. «Гриль» - рамка мдф обтягнута тканиною, також є стійки.


АС підлогового типу AF-2Sv:
IMG_4689.jpg
Рівна АЧХ (+/-2 дБ) – 35 Гц … 25 кГц
АО – фазоінвертор, конструкція ФІ та корпусу аналогічна.
Динамічні головки Seas, НЧ-СЧ 10 дюймів.
Фільтри так само із корекцією АЧХ, НЧ 2-го порядку, ВЧ 3-го, частота розподілу СЧ-ВЧ 2 кГц
Чутливість 89 дБ/Вт/м, потужність 80 Вт, мін. опір 6 Ом


Вищезгадані АС можна послухати в нашій невеличкій демо-кімнаті.
Контакти є на нашому сайті: http://rush-speakers.com.ua/speakers/. Також там можна знайти інформацію про інші наші розробки.

Коротко щодо пріоритетів у звучанні, налаштування АС.
На моє глибоке переконання (із практики порівняльних прослуховувань та численних експериментів) тональний баланс АС має першочергове значення для звучання. Нерівності його спотворюють тембр, маскуючи атмосферу, емоційну складову музики, словом те що називають «музикальністю». Тому основну увагу при налаштуванні АС приділяю саме балансуванню АЧХ, доки не будуть мінімізовані нерівності та «окраси» що заважають вільному, живому звучанню.
Всі АС налаштовуються індивідуально. Це пов’язано хоч із невеличкими, але відхиленнями характеристик динаміків. Тому фільтри індивідуальні в кожній парі однакових АС.

Хто зацікавився, будь ласка, звертайтесь, приходьте, ознайомитесь наживо із нашими виробами.
Буде дуже цікаво якщо завітаєте із вашою улюбленою музикою, можливо зі своїми підсилювачами чи АС.
Завжди радий спілкуванню та обміну досвідом! Також, якщо виникнуть питання, із радістю відповім.

--------------------------

UPD:
В київському салоні Audio-Heritage представлені наші акустичні системи. Запрошуємо всіх бажаючих, меломанів, аудіофілів та критиків на прослуховування.
Спокійна затишна атмосфера сприяє адекватній оцінці, є також можливість порівняння з різними підсилювачами та іншими АС.

Докладна інформація: http://rush-speakers.com.ua/setup-in-audioheritage-ua/

Зображення
Востаннє редагувалось 05 березня 2019, 18:41 користувачем Shemyakin, всього редагувалось 2 разів.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 4
Повідомлень: 21947
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23444 разів
Подякували: 13907 разів
Вік: 56

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#2

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Приветствую
Отечесивенный производитель это супер!
Аватар користувача
Nikos(arcam)
слухач
Пости в темі: 2
Повідомлень: 974
З нами з: 24 березня 2012, 16:11
Звідки: Харьков
Подякував: 3420 разів
Подякували: 2514 разів
Вік: 54

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#3

Непрочитане повідомлення Nikos(arcam) »

Shemyakin писав:... фільтри індивідуальні в кожній парі однакових АС.
Можна більш детально і розгорнуто про фільтри.
Цікавить на який елементній базі вони зібрані, на друкованій платі або використовувався навісний монтаж?
Бажано з фото.
Дякую.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#4

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Nikos(arcam) писав: Можна більш детально і розгорнуто про фільтри.
Цікавить на який елементній базі вони зібрані, на друкованій платі або використовувався навісний монтаж?
Бажано з фото.
Дякую.
Так, можна.

Налаштування проводиться спочатку з макетними пробними фільтрами. Це самий тривалий та кропіткий процес. Потім по налаштованим параметрам електричних АЧХ фільтрів точно повторюємо на чистових фільтрах, перевіряємо. Точність та повторюваність параметрів фільтрів до 0.1 дБ.

Котушки самі робимо або замовляємо намотку по конкретним параметрам пробних котушок. Конденсатори К73-11, -16, -17, іноді де потрібні великі ємності в коректорах електроліти неполярні. Резистори дротяні. Конденсатори та резистори підбираються точно до потрібних номіналів (це те що купується коробками).

Монтаж фільтрів навісний на 3-6 мм мдф основі. Внутрішня розводка - останнім часом експерименти з літцендратом, підбір по перетину та направленості. Друковані плати не використовуємо. Як показує практика, навіть із однаковими динаміками але різних партій фільтри треба "підганяти" індивідуально, тому плати теж відрізняються. Друковані плати є сенс використовувати при поточному серійному виробництві хоча б десятками пар однакових АС, в нас такого потоку немає.

Фото з "вивернутими кишками"
am-bs_mk09.jpg
Плати фільтрів:
am-bs_mk06.jpg
Фільтри:
am-bs_mk_07.jpg
filtr_hertz-1024x332.jpg
filtr_magnat_c-1024x466.jpg
filtr_network_magnat.jpg
morel_filtr.jpg
Внутрішня естетика фільтрів особливо не хвилює, важливо оптимальне розташування елементів та розводка з мінімумом з'єднань.
Задача фільтрів - забезпечення максимально рівної АЧХ АС, вирівнювання "кривуляк" АЧХ динаміків, які майже завжди є в більшій чи меншій мірі. Електричні характеристики фільтрів "дзеркальні" до акустичних характеристик динаміків.
Детальніше можете подивитись на сайті в розділі "новини" http://rush-speakers.com.ua/blog-akustic/
Востаннє редагувалось 20 липня 2019, 13:46 користувачем Shemyakin, всього редагувалось 1 раз.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#5

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Макс Штирлиц писав:Приветствую
Отечесивенный производитель это супер!
Намагаємось
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Nikos(arcam)
слухач
Пости в темі: 2
Повідомлень: 974
З нами з: 24 березня 2012, 16:11
Звідки: Харьков
Подякував: 3420 разів
Подякували: 2514 разів
Вік: 54

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#6

Непрочитане повідомлення Nikos(arcam) »

Приємно бачити досить-таки високу культуру виробництва.
yuri_kov
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 6621
З нами з: 02 лютого 2013, 00:55
Звідки: Харьков
Подякував: 2002 разів
Подякували: 2573 разів
Вік: 51

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#7

Непрочитане повідомлення yuri_kov »

Nikos(arcam) писав:Приємно бачити досить-таки високу культуру виробництва.
Жаль только видеть такие комплектующие в фильтрах
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#8

Непрочитане повідомлення хохол »

yuri_kov писав: Жаль только видеть такие комплектующие в фильтрах
Напомнило ранний "саунд-саунд", до того как те на bennic перешли))), так шо, думаю, нарастят еще.
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#9

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Nikos(arcam) писав:Приємно бачити досить-таки високу культуру виробництва.
Дякую
Внутрішня естетика хоч і не першочергове значення має, але ще є над чим працювати в цьому напрямку. Розумію що все ж таки людям хочеться бачити красиві "нутрощі".
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#10

Непрочитане повідомлення хохол »

Shemyakin писав: Дякую
Внутрішня естетика хоч і не першочергове значення має, але ще є над чим працювати в цьому напрямку. Розумію що все ж таки людям хочеться бачити красиві "нутрощі".
Та, власне, мова не про гарні нутрощі зайшла, просто К73-17(16) мають дуже впізнаний голос і деякі "треновані" слухачи їх чують, та цей окрас багатьом не подобається))), не кажучи вже про електроліти
Ну а шо ви хотіли, шоб без критики... :), а взагалі - успіхів!
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#11

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

yuri_kov писав: Жаль только видеть такие комплектующие в фильтрах
питання ціни. Як завжди.
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#12

Непрочитане повідомлення alnic »

Ежели залить плату с фильтром непрозрачным компаундом, как иные буржуйские конторы, то хто те К-73 услышит...)) Кстати, шунтануть их можно мизерной, но кошерной емкостью. С оглядкой на бюджет.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#13

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

yuri_kov писав: Жаль только видеть такие комплектующие в фильтрах
Особисто для мене це досить болюче питання оцінювання звучання по переліку використаних комплектуючих. Сподіваюсь що Ви мене зрозумієте.

Поясню чому.

Процес налаштування звучання АС зазвичай вимагає багато проміжних варіантів макетних фільтрів, тобто під рукою має бути чималий запас номіналів конденсаторів, резисторів, проводу та каркасів для котушок. Недорогі К73 та для цього ідеально підходять. В мене є можливість контролювати номінали з точністю до 1%, тому ганятись за дорогими деталями з малим допуском (а саме це найбільш впливає на їх вартість) немає сенсу коли є весь інструментарій для контролю.
Вичерпних результатів щодо впливу конденсаторів та резисторів різних марок я не маю, не ставив такої мети, але невеличкий досвід є. Наприклад поліпропіленові конденсатори вносять синтетичний "шершавий" характер у звучання, тому я їх намагаюсь уникати, електроліти "замилюють" звучання на верхніх СЧ та ВЧ, але допустимо їх використовувати в НЧ ланцюжках. Те саме стосується сердечників у котушках, я їх не уникаю.
Із досвіду знаю наскільки впливають на звучання мізерні відхилення характеристик фільтрів, точність їх повторення відносно вивіреного макетного фільтру. Масштаб впливу цих відхилень не порівняти із впливом різного типу ємностей однакового номіналу наприклад. Тому мені особисто трохи смішно читати відгуки про заміну деталей у фільтрах на більш "аудіофільські", зазвичай такі заміни ведуть просто до відхилень характеристик фільтрів тому що не контролюються по електричним АЧХ до/після втручання, але висновки списуються на вплив різного типу деталей.

Можу ставити в фільтри будь-які комплектуючі, доступ є до багатьох "аудіофільських" деталей. Налаштовую пробні фільтри, потім в чистові ставлю такі деталі які хоче замовник. Із точним підбором та контролем звісно-ж. Досвід і такий є.
Коли є питання "аудіофільності" деталей, я пропоную наживо прослуховування. В більшості випадків це питання відпадає, якщо важливе саме звучання а не набор деталей.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#14

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

хохол писав: Та, власне, мова не про гарні нутрощі зайшла, просто К73-17(16) мають дуже впізнаний голос і деякі "треновані" слухачи їх чують, та цей окрас багатьом не подобається))), не кажучи вже про електроліти
Ну а шо ви хотіли, шоб без критики... :), а взагалі - успіхів!
Дякую!
Я тільки ЗА здорову аргументовану критику :)
Сподіваюсь, відповів у попередньому повідомленні про "голос" деталей :)
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 2291
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3760 разів
Подякували: 3489 разів
Вік: 55

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#15

Непрочитане повідомлення koba »

А из каких компонентов состоит референсная система на которой вы отслушиваете свои изделия?
Зе: вы сделали это вместе!
yuri_kov
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 6621
З нами з: 02 лютого 2013, 00:55
Звідки: Харьков
Подякував: 2002 разів
Подякували: 2573 разів
Вік: 51

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#16

Непрочитане повідомлення yuri_kov »

Shemyakin писав:Наприклад поліпропіленові конденсатори вносять синтетичний "шершавий" характер у звучання, тому я їх намагаюсь уникати,.
лучшие в мире конденсаторы для аудио именно полипропиленовые, наверное все просто глухие и не слышат на своих убогих аудиофильских системках синтетического и шершавого характера звучания, а то бы ставили К73-16 и китайские проволочные резисторы.
В любом случае успехов вам в бизнесе, нелегкое это дело на украинском рынке.
Нам кажется что мы имеем опыт, а на самом деле это опыт постоянно имеет нас
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#17

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

yuri_kov писав: лучшие в мире конденсаторы для аудио именно полипропиленовые, наверное все просто глухие и не слышат на своих убогих аудиофильских системках синтетического и шершавого характера звучания, а то бы ставили К73-16 и китайские проволочные резисторы.
В любом случае успехов вам в бизнесе, нелегкое это дело на украинском рынке.
yuri_kov, щиро дякую за побажання. Так, це не легка справа. В тому числі через нав'язану маркетингом модель вибору аудіо техніки шляхом огляду комплектуючих, з яких ця техніка зроблена. Зручна та начеб то зрозуміла модель: оглядаєш детальки, їх "кошерність" і ти вже експерт з дистанційного визначення якості звучання без прослуховування наживо. Я особисто не прибічник такого, вибачте дурноватого підходу.
Я Вас добре розумію, мені самому іноді цікаво покопирсатись у нутрощах брендової техніки. Тим більш, доводилось переналаштовувати кілька моделей брендових АС, власники яких не були задоволенні їх звучанням. Та, що й не дивно, майже всі були впевнені у "паршивості" комплектуючих фільтрів але "правильності" схем. На практиці все із точністю до навпаки.

Можна іти перевіреним простим шляхом: взяти "найкращі" з точки зору маркетингу динаміки та комплектуючі, зліпити все в гарну купку по результатам розрахунків програмок (їх безліч на будь-який смак). Такі АС дійсно звучатимуть неадекватно, але отримають схвальну оцінку експертів з маркетингу.
Інший шлях: майже те саме, але з ретельним налаштуванням тонального балансу акустичним оформленням та фільтрами до того моменту поки не отримаєш максимально живого, емоційно виразного звучання конкретної конструкції.
Це якщо двома словами.
В мене особисто такі враження: принаймні із тих моделей АС різних брендів що прослуховував, більшість ідуть шляхом першого варіанту, меншість шляхом другого. Шкода.
Мені особисто цікаво в кожній моделі АС отримувати максимально виразне звучання та зрозуміло від чого в АС залежить цей важливий параметр, не від комплектуючих (це важливо, але не першочергово). Вони мають свій "голосок", треба тільки розуміти масштаб та характер його впливу в різних ланцюгах схем. Але із кожною новою розробкою, баланс доводиться "ловити" кожного разу різними рішеннями схем фільтрів.
Всім не догодиш. По зовнішньому та внутрішньому вигляду АС неможливо визначити характер звучання.
Сподіваюсь, Ви розумієте, що мені не складає особливого напряга замінити "провокаційні" деталі? Тим більш, маю такий досвід на догоду капризам. Можливо доведеться це робити на догоду маркетингу. Щоб похлопали по плечу, сказали "молодці хлопці, використовуєте правильні деталі, значить звук буде правильний!", сперечатись не буду, марна та справа.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#18

Непрочитане повідомлення хохол »

Shemyakin писав: yuri_kov, щиро дякую за побажання. Так, це не легка справа. В тому числі через нав'язану маркетингом модель вибору аудіо техніки шляхом огляду комплектуючих, з яких ця техніка зроблена. Зручна та начеб то зрозуміла модель: оглядаєш детальки, їх "кошерність" і ти вже експерт з дистанційного визначення якості звучання без прослуховування наживо. Я особисто не прибічник такого, вибачте дурноватого підходу.
Я Вас добре розумію, мені самому іноді цікаво покопирсатись у нутрощах брендової техніки. Тим більш, доводилось переналаштовувати кілька моделей брендових АС, власники яких не були задоволенні їх звучанням. Та, що й не дивно, майже всі були впевнені у "паршивості" комплектуючих фільтрів але "правильності" схем. На практиці все із точністю до навпаки.

Можна іти перевіреним простим шляхом: взяти "найкращі" з точки зору маркетингу динаміки та комплектуючі, зліпити все в гарну купку по результатам розрахунків програмок (їх безліч на будь-який смак). Такі АС дійсно звучатимуть неадекватно, але отримають схвальну оцінку експертів з маркетингу.
Інший шлях: майже те саме, але з ретельним налаштуванням тонального балансу акустичним оформленням та фільтрами до того моменту поки не отримаєш максимально живого, емоційно виразного звучання конкретної конструкції.
Це якщо двома словами.
В мене особисто такі враження: принаймні із тих моделей АС різних брендів що прослуховував, більшість ідуть шляхом першого варіанту, меншість шляхом другого. Шкода.
Мені особисто цікаво в кожній моделі АС отримувати максимально виразне звучання та зрозуміло від чого в АС залежить цей важливий параметр, не від комплектуючих (це важливо, але не першочергово). Вони мають свій "голосок", треба тільки розуміти масштаб та характер його впливу в різних ланцюгах схем. Але із кожною новою розробкою, баланс доводиться "ловити" кожного разу різними рішеннями схем фільтрів.
Всім не догодиш. По зовнішньому та внутрішньому вигляду АС неможливо визначити характер звучання.
Сподіваюсь, Ви розумієте, що мені не складає особливого напряга замінити "провокаційні" деталі? Тим більш, маю такий досвід на догоду капризам. Можливо доведеться це робити на догоду маркетингу. Щоб похлопали по плечу, сказали "молодці хлопці, використовуєте правильні деталі, значить звук буде правильний!", сперечатись не буду, марна та справа.
:) Я вас запевняю, шляхів якими можна йти в колонкобудуванні набагато більш ніж два))), і зовсім не обов'язкова прибуваючи під впливом маркетингу ставити дорогучі деталі в неправильні схеми)))
(вибачайте шо вліз в відповідь не до мене :) )
...Але така пікіровка словами може тривати довго, краще запросити "слухачів", та тицнути тут їх враження
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 7
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#19

Непрочитане повідомлення Karmadon »

Весьма достойные головки, шикарнейшие корпуса и... совковые конденсаторы семидесятых годов.
Дело даже не в том, как они себя ведут в фильтре. Этот выбор просто странен.
Почему дешевеньких французов не поставить, например? Подняло бы себестоимость на 1 процент.

Но в целом - респект :hi:
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 36
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#20

Непрочитане повідомлення alnic »

Если честно, очередная муть. Банальщина и скука. В чем изюм? Извините))
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#21

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

хохол писав: :) Я вас запевняю, шляхів якими можна йти в колонкобудуванні набагато більш ніж два))), і зовсім не обов'язкова прибуваючи під впливом маркетингу ставити дорогучі деталі в неправильні схеми)))
(вибачайте шо вліз в відповідь не до мене :) )
...Але така пікіровка словами може тривати довго, краще запросити "слухачів", та тицнути тут їх враження
Так, так, я тільки ЗА прослуховування наживо!! Запрошую всіх бажаючих!!
Перепрошую за свою "рєчь" якщо вона збурює до словесних перепалок, цього не треба.
Я виділив два шляхи умовно, виключно із свого досвіду прослуховування, вражень. В першому - безліч варіацій звуків, музики нема, тому "підшляхів" там теж безліч. Другий - розробник піклується про відтворення емоцій музики. Там варіацій - вузький коридорчик, +/- право - ліво промах.
Не можу похвалитись кількістю слухачів хто б міг висловитись на форумі, я теж новачок на форумі. Враження є частково на нашому сайті та на ФБ сторінці, інформація є в профілі.
хохол писав: Напомнило ранний "саунд-саунд", до того как те на bennic перешли))), так шо, думаю, нарастят еще.
Цікаві дуже ваші враження, якщо можна, більш детально.
Розповім свої.
Влітку - восени минулого року в нас була така собі вилазка по аудіо-салонам. За попередньою домовленістю, дякувати тим хто відгукнувся на нашу пропозицію, ми привозили на прослуховування наші АС.
Завітали також в "Sound-Sound":
WP_20170714_16_44_28_Rich.jpg
Слухали спочатку наші поличники as-2b (на фото спереду "мелюзга" на стійочках на фоні асортименту динаудіо), спілкувались, дуже приємна менеджер уважно прослуховувала музику спочатку на наших АС, потім на динаудіо. Ми теж із задоволенням слухали, дуже цікаві та корисні завжди порівняльні тести. По перше щоб не "закисати" у власній роботі, по-друге послухати враження, зауваження та рекомендації, триматись в тонусі.
Висновки. Що цікаво та приємно, майже повне співпадіння тонального балансу із моделями АС динаудіо. Пишу не тільки про свої реакції, враження всіх хто був намагаюсь узагальнити. Наші АС здались більш розкутими, такими собі "зажигалочками". Динаудіо стриманіше на емоції, більш "сухе" звучання мали. Але все на рівні нюансів у прямому порівнянні в лоб. Що цікаво, між нашими моделями теж є подібні нюанси, але по тональному балансу - однаково. Інші моделі не прослуховували. АС "Sound-Sound" бачили, але на жаль теж не прослуховували, повідомили що більше не роблять. Тому якщо Ви їх прослуховували, дуже цікаво почути враження.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#22

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Karmadon писав:Весьма достойные головки, шикарнейшие корпуса и... совковые конденсаторы семидесятых годов.
Дело даже не в том, как они себя ведут в фильтре. Этот выбор просто странен.
Почему дешевеньких французов не поставить, например? Подняло бы себестоимость на 1 процент.

Но в целом - респект :hi:
Дякую!
Нічого дивного. Я не відстоюю "совок 70-х". Треба буде шукати заміну - будемо шукати заміну. Доступ є до деталей на будь-який смак, експериментували та продовжуємо експериментувати, треба час щоб підібрати розумний варіант як по звучанню так і по бюджету. Дешевенькі поліпропіленові альтернативи не вписуються в кандидати, ні по звучанню, ні по стабільності, ні по якості виконання. Звісно ж, я не міг всі перепробувати, але з того що пройшло через руки, що можна купити поруч не чикаючи тижнями - враження негативні в порівнянні із так ненависним "совком".
Якщо є сумніви щодо звучання - будь ласка, ми відкриті до прослуховування.
Ціна підіймається на вартість коробки конденсаторів для комплекту в АС, тобто в розумних межах.
Динаміки вибираємо по параметрам та, що важливо - повторюваність цих параметрів. Небагато брендів їх дотримується. Тому саме ці використовуємо, виявляється нестабільність (Бейма наприклад зробила несподіваний сюрприз) - шукаємо заміну.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 8
Повідомлень: 2291
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3760 разів
Подякували: 3489 разів
Вік: 55

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#23

Непрочитане повідомлення koba »

Shemyakin писав: Завітали також в "Sound-Sound":
WP_20170714_16_44_28_Rich.jpg
Понятно, что возможности для манёвра у вас, скорее всего, особо не было, но при таком раскладе как на фото будут играть все колонки, находящиеся в помещении
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 219
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#24

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

alnic писав:Если честно, очередная муть. Банальщина и скука. В чем изюм? Извините))
Які Вам "ізюми" треба?
alnic писав:Ежели залить плату с фильтром непрозрачным компаундом, как иные буржуйские конторы, то хто те К-73 услышит...)) Кстати, шунтануть их можно мизерной, но кошерной емкостью. С оглядкой на бюджет.
Такі?
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
хохол
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 2771
З нами з: 09 вересня 2012, 12:53
Звідки: запорожье
Подякував: 2954 разів
Подякували: 3268 разів
Вік: 62

Re: Акустичні системи Rush-speakers

#25

Непрочитане повідомлення хохол »

Shemyakin писав: Так, так, я тільки ЗА прослуховування наживо!! Запрошую всіх бажаючих!!
Перепрошую за свою "рєчь" якщо вона збурює до словесних перепалок, цього не треба.
Я виділив два шляхи умовно, виключно із свого досвіду прослуховування, вражень. В першому - безліч варіацій звуків, музики нема, тому "підшляхів" там теж безліч. Другий - розробник піклується про відтворення емоцій музики. Там варіацій - вузький коридорчик, +/- право - ліво промах.
Не можу похвалитись кількістю слухачів хто б міг висловитись на форумі, я теж новачок на форумі. Враження є частково на нашому сайті та на ФБ сторінці, інформація є в профілі.

Цікаві дуже ваші враження, якщо можна, більш детально.
Розповім свої.
Влітку - восени минулого року в нас була така собі вилазка по аудіо-салонам. За попередньою домовленістю, дякувати тим хто відгукнувся на нашу пропозицію, ми привозили на прослуховування наші АС.
Завітали також в "Sound-Sound":
WP_20170714_16_44_28_Rich.jpg
Слухали спочатку наші поличники as-2b (на фото спереду "мелюзга" на стійочках на фоні асортименту динаудіо), спілкувались, дуже приємна менеджер уважно прослуховувала музику спочатку на наших АС, потім на динаудіо. Ми теж із задоволенням слухали, дуже цікаві та корисні завжди порівняльні тести. По перше щоб не "закисати" у власній роботі, по-друге послухати враження, зауваження та рекомендації, триматись в тонусі.
Висновки. Що цікаво та приємно, майже повне співпадіння тонального балансу із моделями АС динаудіо. Пишу не тільки про свої реакції, враження всіх хто був намагаюсь узагальнити. Наші АС здались більш розкутими, такими собі "зажигалочками". Динаудіо стриманіше на емоції, більш "сухе" звучання мали. Але все на рівні нюансів у прямому порівнянні в лоб. Що цікаво, між нашими моделями теж є подібні нюанси, але по тональному балансу - однаково. Інші моделі не прослуховували. АС "Sound-Sound" бачили, але на жаль теж не прослуховували, повідомили що більше не роблять. Тому якщо Ви їх прослуховували, дуже цікаво почути враження.
:) Ні ні, ви шо(!), уявляєте роздратування Алніка якшо я почну розповідати про враження від "саунд-саунд"))), які я і чув, і переробляв, та й взагалі дружен з директором та й разробником їхним...
Якшо сурйозно, не треба вам шукати та слухати саунд-саунд, можете бути впевненим, динаудіо вони не переграють (а ті ви вжэ чули))), да й з великими динаудіо порівнювати сенсу нема, як на мене, вони тупі (це я про імпеданс) і нудні, якшо позмагатися з динами, то з маленькими confidence C1
Відповісти

Повернутись до “Інформація від дилерів”