Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, историями)

Обговорення музичних стилів, гуртів, виконавців, альбомів тощо
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#476

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

Ørjan Matre "Veneliti" - Håkon Daniel Nystedt, Oslo Kammerkor
У мене далеко не завжди складаються добрі стосунки з академічною музикою сучасних композиторів. Думаю, я просто не доріс. Але, стаються випадки, коли все не так погано. :) Тут зовсім новий для мене композитор та колектив.
Показати текст
Композитор Орьян Матре работает с Камерным хором Осло более десяти лет. Для Veneliti он смог извлечь выгоду из сильных традиций хора в народной музыке в своих звуковых интерпретациях норвежских народных песен – пылких гимнов, мистических легенд и горько-сладких песен о любви. Возвращаясь к истокам песен и тому, как они традиционно исполнялись, Матре сохранил их основную идентичность, дав им новую жизнь и значение в своем звуковом мире. Записанный здесь в иммерсивном аудио, вы, слушатель, принимаете участие в этом мире, как если бы вы сами сидели в хоре.

Музыка, которую вы собираетесь слушать, прошла долгий путь, прежде чем она, наконец, достигнет ваших ушей. В него вошли задорные гимны, мистические легенды и горькие песни о любви. Однако трудно сказать, где именно началось это путешествие, но по пути песни обретают новую жизнь благодаря людям, которые их поют, каждый раз с немного другой формой, другим чувством, может быть, с новой целью — но на своем пути. ядро, они остаются прежними.

Орьян Матре слушал песни, певцов, которые их исполняют, и по возможности слушал старые записи песен. Сделав это, он смог определить основную идентичность песен - сложная задача, учитывая трудности перевода таких мелодий с помощью традиционных систем подсчета очков. Поэтому композиции Matre представляют собой не традиционные аранжировки, а скорее звуковую интерпретацию этой самой идентичности.

Унни Лёвлид обучает хор традиционным стилям пения. Учась на слух, а не читая ноты, певцы приобрели иной вид «прав собственности» как на музыку, так и на тексты. Кроме того, такой подход позволяет певцам привнести в музыку больше своей индивидуальности. Что касается живых выступлений, дирижер Håkon Daniel Nystedt продолжил подход «на слух» и, таким образом, создал целостное выражение, в котором становится очевидной уникальность каждого голоса.

Чтобы должным образом передать как самобытность песен, так и многогранность хора на такой записи, требуется продюсер с особым слухом. Новаторский подход Мортена Линдберга к методам записи и иммерсивному звуку точно воспроизводит сложность этой звуковой картины таким образом, который был бы невозможен всего несколько лет назад. В результате у Venelity есть постоянство, а мечтательные интерлюдии Матре в конечном итоге связывают воедино различные способы выражения и разрозненные звуковые миры.

И вот музыка нашла путь к тебе, слушатель. Может быть, вы находитесь в своей гостиной, в поезде, в машине или в лесу. Может быть, вы закроете глаза или отпустите их на горизонте. Возможно, вы устали или грустите? Может быть, счастливым и облегченным? В любом случае, эти песни значили разные вещи в разное время для самых разных людей. Теперь они обретут новую жизнь благодаря вашему слушанию.
І прийняття того, що вони пропонують, пройшло природно та м'яко. Можливо, тому, що це не зовсім (чи не надто) академічно? З текстами, щоправда, довелося знайомитись із гуглом. :) Поцінувачам хорової акапельної музики може сподобатися.
Ну і якість запису продуктів лейбла 2L рекламувати зайвий раз немає сенсу. :)
http://www.2l.no/pages/album/153.html
Вкладення
cover.jpg
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#477

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

Antonio Vivaldi: The Four Seasons, Violin Concerto "Amato Bene", Violin Concerto RV 342 -
Anastasiya Petryshak, Luigi Piovano, Archi dell’Orchestra dell’Accademia Nazionale di Santa Cecilia
https://www.qobuz.com/gb-en/album/amato ... 2qfl8cz16b

Ну що за безглуздість? Скільки можна? Знову Вівальді? Знову чотири сезони? Після безлічі різних виконань? Після того як ретельно відслуховані та відібрані виконання Ayo, Loveday, Schneiderhan, Accardo, Carmignola, Mutter, Perlman... Ну що ще можна почути нового і доброго? Все вже зіграно і записано! Але... Життя не зупиняється. Люди не зупиняються. Музика не зупиняється... І це дуже добре! :)
Українська виконавиця Анастасія Петришак (Anastasiya Petryshak) :)
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0 ... 1%96%D1%8F

Нікого не копіює. Відчувається, що це її прочитання партитури. Є місця, які вона виконує не як інші. За темпом, акцентами, нюансами. При цьому, дуже добре. І це подобається. Чи це краще, ніж Ayo, чи Loveday? Я не знаю. Не думаю. Але, слухати тільки їх не будеш. При цьому, це сучасний запис. І дуже непоганий на мій не вибагливий смак. В аудіофільському сенсі все чудово. :good2: Це те, що відчув я, ви можете зробити свої висновки. Я обов'язково спостерігатиму за роботами Петришак. :)
Вкладення
cover.jpg
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#478

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

Ризикну поділитися дуже цікавою роботою, яка у мене вже деякий час знаходиться в категорії "must have".
Beethoven - The Late String Quartets arranged for string orchestra - Camerata Nordica, Terje Tønnesen.
https://www.prestomusic.com/classical/p ... g-quartets

Квартети, аранжовані для камерного оркестру. Чи має це сенс? Так, має. Чому ні?
Квартети складні тим, що виявляють детальність задуму композитора. Тим, що виявляють будь-яку найменшу неточність, недоречність чи недолугість у виконанні.
Оркестр має інщі акценти, дає інщі можливості, дає змогу подати течу музичного полотна більш гладко. Заповнити більш равномірно простір між інструментами. Але, це ускладнення, чи спрощення? Я не знаю. В даному випадку (я так відчуваю) це спрощення, яке збагатило. А може, це взагалі єресь і ніхто не має право змінювати задум автора? Питання, скоріш за все, філософське. У всіх нас відповідь може бути своя. Різна. І це добре. :)
Вкладення
cover.jpg
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
selknuse
слухач
Пости в темі: 7
Повідомлень: 544
З нами з: 22 січня 2022, 12:44
Подякував: 724 разів
Подякували: 304 разів

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#479

Непрочитане повідомлення selknuse »

yahennadiy писав:Ризикну поділитися дуже цікавою роботою, яка у мене вже деякий час знаходиться в категорії "must have".
Beethoven - The Late String Quartets arranged for string orchestra - Camerata Nordica, Terje Tønnesen.
https://www.prestomusic.com/classical/p ... g-quartets
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5136105
;)
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#480

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

selknuse писав:...
Слухали? Що думаєте?
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
selknuse
слухач
Пости в темі: 7
Повідомлень: 544
З нами з: 22 січня 2022, 12:44
Подякував: 724 разів
Подякували: 304 разів

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#481

Непрочитане повідомлення selknuse »

Слухаю саме зараз
З'явились нові фарби. Збільшилася щільність звуку. Збільшився ДД. Як результат - зникли ті потуги квартету зіграти ескпресивне форте, коли не стільки чуєш, скільки додумуєш. З оркестром звучить більш органічно
Мені подобається. Цікаво
:good:
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#482

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

selknuse писав:Слухаю саме зараз...
Добре. Пошукайте ще op.131 виконання Bernstein з Vienna PO запис 1992. Там аранжування інше і состав більше. Думаю, сподобається. :)
Вкладення
cover.jpg
Востаннє редагувалось 10 лютого 2022, 08:02 користувачем yahennadiy, всього редагувалось 1 раз.
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 31
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#483

Непрочитане повідомлення moose »

yahennadiy писав:Ørjan Matre "Veneliti" - Håkon Daniel Nystedt, Oslo Kammerkor
У мене далеко не завжди складаються добрі стосунки з академічною музикою сучасних композиторів. Думаю, я просто не доріс. Але, стаються випадки, коли все не так погано. :) Тут зовсім новий для мене композитор та колектив.

І прийняття того, що вони пропонують, пройшло природно та м'яко. Можливо, тому, що це не зовсім (чи не надто) академічно? З текстами, щоправда, довелося знайомитись із гуглом. :) Поцінувачам хорової акапельної музики може сподобатися.
Ну і якість запису продуктів лейбла 2L рекламувати зайвий раз немає сенсу. :)
http://www.2l.no/pages/album/153.html
А де ви тексти взяли? Хор звучить як традиційна Норська музика, лиш з цими сучасними витребеньками.

Ørjan Matre 1979 р.н. Пацан щитай... Та і диригент такий же ж як він сам... Хмм.. цілком можливо що це обробка...


Und mig, Gud · Oslo Kammerkor · Håkon Daniel Nystedt · Ørjan Matre · Oslo Chamber Choir · Trad.

Так і є... Скандинавська хорова скарбниця неймовірно багата...

О, а це прикольно що вони без нот співають... Нормально це спосіб відбору в аматорські хори, хто не може прочитати твору з листа, того не беруть. А тут навпаки.

І так, це дуже класно. Щиро вдячний!
Вкладення
Screenshot 2022-02-09 at 22.25.03.png
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#484

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

moose писав:А де ви тексти взяли? ... Щиро вдячний!
Дуже радий, що сподобалося! Для мене це, також, виявилося цікавим дещо не очікувано. :)
А тексти в буклеті на реліз є (не зміг додати - завеликий). :hi:
Востаннє редагувалось 11 вересня 2022, 15:12 користувачем yahennadiy, всього редагувалось 1 раз.
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#485

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

selknuse писав:... Як результат - зникли ті потуги квартету зіграти ескпресивне форте, коли не стільки чуєш, скільки додумуєш...
Можливо, я розумію що ви маєте на увазі (втім, це зовсім не факт :)). З квартетами, на мій погляд, все дуже не просто. Це дуже складний для виконання вид творів. Я довгий час слухав широко визнані "еталонні" виконання. Так, все інше було гірше. Але, чогось мені не вистачало. Все, начебто добре та правильно, але... Я розумів, що не сприймаю це до кінця як свою гармонію. Можливо, справа в мені. А, можливо, справа саме в складності форми. І що таке "еталон" в музиці? Наші музичні уподобання, на мій погляд, справа глибоко інтимна. Наші погляди на те, що ми вважаємо цікавим змінюються з часом. Іноді протилежно. Зупинятися на якомусь "еталоні" справа хибна. І, часом на зараз (саме на зараз), я "відклав" для себе два виконання.
Juilliard String Quartet 1964-70
https://www.qobuz.com/gb-en/album/juill ... 0lwe9r058b
Ebene String Quartet 2019,20
https://www.qobuz.com/gb-en/album/beeth ... swfndpk1ga
Два дуже різні прочитання. Вже тому це не може бути ніяким "еталоном". І це добре. Ми не зупиняемось. :)
Вкладення
juilliard.jpg
ebene.jpg
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 31
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#486

Непрочитане повідомлення moose »

yahennadiy писав:Antonio Vivaldi: The Four Seasons, Violin Concerto "Amato Bene", Violin Concerto RV 342 -
Anastasiya Petryshak, Luigi Piovano, Archi dell’Orchestra dell’Accademia Nazionale di Santa Cecilia
https://www.qobuz.com/gb-en/album/amato ... 2qfl8cz16b


Нікого не копіює. Відчувається, що це її прочитання партитури. Є місця, які вона виконує не як інші. За темпом, акцентами, нюансами.)
Allegro non molto дивно звучить. Цікаво як їй вдалось з такої глухої провінції вирватись в світ та так щоб і на Страдіваріусах виступати.
Вкладення
Screenshot from 2022-02-10 10-06-59.png
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#487

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

moose писав:...Allegro non molto дивно звучить...
Маєте на увазі Summer (Winter Allegro non molto, на мій погляд, звучить більш "традиційно")? Так, доволі не звично. Приблизно це я і мав на увазі. Мені дане прочитання здається цікавим. Музика не статична. Ії не можна перетворити на граніт. :) Але, так, прочитання та виконання може подобатися чи не подобатися. Сприйматися чи не сприйматися. Слухаємо! :)
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 31
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#488

Непрочитане повідомлення moose »

yahennadiy писав: Маєте на увазі Summer (Winter Allegro non molto, на мій погляд, звучить більш "традиційно")? Так, доволі не звично. Приблизно це я і мав на увазі. Мені дане прочитання здається цікавим. Музика не статична. Ії не можна перетворити на граніт. :) Але, так, прочитання та виконання може подобатися чи не подобатися. Сприйматися чи не сприйматися. Слухаємо! :)
Так, літо, Summer. Взагалі там де вона грає сама без оркестру все дивно. Цікаво.

Цей Вівальді настільки заїжджений, що його справді не дуже хочеться слухати. IMO.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
selknuse
слухач
Пости в темі: 7
Повідомлень: 544
З нами з: 22 січня 2022, 12:44
Подякував: 724 разів
Подякували: 304 разів

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#489

Непрочитане повідомлення selknuse »

yahennadiy писав: Добре. Пошукайте ще op.131 виконання Bernstein з Vienna PO запис 1992.
На відомому ресурсі зміг знайти лише відео :(
Чи я погано шукав?
selknuse
слухач
Пости в темі: 7
Повідомлень: 544
З нами з: 22 січня 2022, 12:44
Подякував: 724 разів
Подякували: 304 разів

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#490

Непрочитане повідомлення selknuse »

yahennadiy писав: Ebene String Quartet 2019,20
Quatuor Ébène
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=6037501
selknuse
слухач
Пости в темі: 7
Повідомлень: 544
З нами з: 22 січня 2022, 12:44
Подякував: 724 разів
Подякували: 304 разів

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#491

Непрочитане повідомлення selknuse »

yahennadiy писав: Juilliard String Quartet 1964-70
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5851809
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#492

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

selknuse писав:На відомому ресурсі зміг знайти лише відео :(
Чи я погано шукав?
Спробуйте шукати як "String Quartet No.14" :hi:
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
selknuse
слухач
Пости в темі: 7
Повідомлень: 544
З нами з: 22 січня 2022, 12:44
Подякував: 724 разів
Подякували: 304 разів

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#493

Непрочитане повідомлення selknuse »

moose писав: Так і є... Скандинавська хорова скарбниця неймовірно багата...
О, а це прикольно що вони без нот співають...
Так навіщо ноти хорвому співу?
Скарбниця створювалась без будь-яких нот
:)

Тим більше що для співу не обов'язково триматись well-tempered строю, який було створено з огдяду на клавішні і струнні з ладами
selknuse
слухач
Пости в темі: 7
Повідомлень: 544
З нами з: 22 січня 2022, 12:44
Подякував: 724 разів
Подякували: 304 разів

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#494

Непрочитане повідомлення selknuse »

yahennadiy писав: Спробуйте шукати як "String Quartet No.14" :hi:
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5772249
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#495

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

Видалив запитання. Можливо, було недоречним.
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#496

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

Довго не наважувався написати про Малера. Чому? Тому, що Малер у всіх свій. Відношення до нього у всіх своє, окреме, різне. Взагалі, щодо музичних уподобань, як на мене, цілком можна перефразувати відому думку, та висловити ії так: "скажи мені яку музику ти слухаєш, та я скажу хто ти". Але, давати оцінку людині по ії відношенню до Малера я б не поспішав. Малер це щось дуже інтимне. :) Його улюблена симфонія, також, у всіх своя. У мене - Друга. Так, я знаю, це не зовсім типово. Але, склалося так. Було цікаво, та я витратив деякий час на те, щоб знайти Своє виконання. Думаю, з десяток записів (а всього більше, звісно), за доволі довгий час, я прослухав достатньо уважно. І таке виконання у мене є. Я повертаюся до нього знову і знову. Звісно (і це правильно), думки до цього можуть бути (і будуть, я впевнений) різні. Але ж, Малер у всіх свій.
Symphony No. 2 in C minor Resurrection - Zander, Philharmonia Orchestra 2012
https://www.linnrecords.com/recording-m ... surrection
Вкладення
CKD 452 Sleeve.png
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#497

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

Пітер Гелб (Peter Gelb), генеральний директор Метрополітен-опери, провідний світовий продюсер класичної музики та один із 100 найвпливовіших людей у ​​світі за версією журналу Time. Про цінності, свободу, позицію, рішення, дії, війну, Україну та не тільки. Є сенс послухати... :hi:
Вкладення
Anthem.jpg
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#498

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

Нещодавно натрапив на таку фразу. "В житті потрібно знаходити час на життя"... Незважаючи на обставини, музика в житті є. Це добре. Це правильно.
Цікавий, на мою думку, погляд на добре відомі, давно заслухані "до дірок" твори.
Beethoven for Three: Симфонії 2 та 5, аранжовані для piano trio, у виконанні Yo-Yo Ma, Leonidas Kavakos, Emanuel Ax.
https://www.discogs.com/release/2237650 ... os-2-and-5
Для мене, взагалі, буває цікавим незвичайне виконання. Коли дуже добре відомий твір переосмислюється, перетворюється докорінно. Але, при цьому, залишається тим самим, не змінним. Не ламається. Не псується. Суперечливо? Ні, аж ніяк. :) Це, на мій погляд, саме такий випадок. Й якщо П'ята оранжована (Colin Matthews) у наш час, то Друга (Ferdinand Ries) - під наглядом Автора.
Як це слухається? Звичайно не як симфонії. Але, як дуже добрі тріо. Дуже добрі. Як на мене, це цікаво. Ну а якість виконання... Щось писати про цих трьох хлопців :) сенсу зовсім немає. Хто вони такі всім добре відомо. Й бачення цих творів у даному виконанні мені сподоболось. Ви можете скласти своє враження. Втім, можливо вже? :hi:
P.S. Трохи про оранжування Другої, наприклад, тут: https://interlude.hk/a-piano-trio-symph ... hony-no-2/
Вкладення
cover.jpg
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#499

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

abbasz писав: ...Недооцененный композитор... Он стоит если не вровень, то совсем рядом со своим гениальным отцом.
На жаль, це правда. Але ж, все залежить тільки від нас. Це ж ми, та тільки ми, обираємо для себе музичний контент. :)
Ризикну запропонувати на ваш розсуд таку цікаву, на мій погляд, працю:
C.P.E. Bach - Sonatas & Rondos у виконанні Marc Andre Hamelin, запис 2021.
https://www.prestomusic.com/classical/p ... tas-rondos
Як на мене, дуже добре. Дійсно шкода, що твори C.P.E. ми чуємо не часто. :sad: Між тим, ці piano works точно заслуговують на увагу. Є сенс бути вдячними пану Hamelin за це виконання. Мені сподобалось. По звуку сподобалося також. Хлопці з Hyperion Records свою справу виконали добре. :)
Вкладення
Cover.jpg
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 195
Повідомлень: 2019
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2285 разів
Подякували: 2408 разів
Вік: 61

Re: Музыка с большой буквы (обмен релизами, новостями, истор

#500

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

Якими б складними не були часи, музика допомагає жити. Тому...
Що таке "Miserere" Allegri Grigorio, як й хто такий, взагалі, Allegri Grigorio, думаю, нагадувати великої потреби немає.
Втім, на всяк випадок, пам'ять можна освіжити:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1 ... 1%80%D1%96

А от виконання... Багато років як обрав для себе таке:
Miserere, Messe, Motets - A SEI VOCI 1993. Тут я, як завжди, пишу рік запису (виконання), а не релізу. Вважаю для себе це більш важливим.
https://www.discogs.com/release/4814043 ... sse-Motets
https://www.youtube.com/channel/UCjWsjS ... w/featured

Вирішив поділитися. Можливо, є краще. Можливо я, після того, як знайшов це, й не шукав далі. В будь якому випадку, на мій погляд, це дуже добре. Гідно.
Цілком може сподобатися. :hi:
Вкладення
aSeiVoci.jpg
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Відповісти

Повернутись до “Музика”