Схемотехника оконечников в рассуждениях Николая Сухова

Обговорення аудіо апаратури та компонентів
Аватар користувача
Artmaster
учасник
Пости в темі: 1
Повідомлень: 135
З нами з: 21 листопада 2011, 15:19
Звідки: Киев
Подякував: 13 разів
Подякували: 158 разів
Вік: 65
Контактна інформація:

Схемотехника оконечников в рассуждениях Николая Сухова

#1

Непрочитане повідомлення Artmaster »

Мне показалось уместным предложить вниманию строителей увеселителей выжимки рассуждений Никола Сухова об усилителях.
Принимайте участие в обсуждениях. Мы готовим еще выпуски подобного формата.

_https://www.youtube.com/watch?v=8krqcsRGGqo
Аватар користувача
Vankel
слухач
Пости в темі: 3
Повідомлень: 636
З нами з: 25 листопада 2012, 11:16
Звідки: Ukraine
Подякував: 1 разів
Подякували: 892 разів

Re: Схемотехника оконечников в рассуждениях Николая Сухова

#2

Непрочитане повідомлення Vankel »

К сожалению, на данном сайте представлены в основном продаваны всякого околомузыкального разводняка. За последний год практически ни одной темы с практическим применением или внятной схемой (чертежем). Прогресс не остановить, будущее за многоканалом и цифровым усилением-фильтрацией. Современный мир уходит от серебрянных шнурков и всяких "классов А". Осталась одна небольшая ниша с гарантированным приростом качества для самоделкиных - замена посредственных динамиков в массовых колонках на что нибудь современное и приличное. Вот это я бы обсудил... :)
Аватар користувача
oleg2566
учасник
Пости в темі: 3
Повідомлень: 380
З нами з: 02 вересня 2013, 10:37
Звідки: Київ
Подякував: 854 разів
Подякували: 385 разів
Вік: 58

Re: Схемотехника оконечников в рассуждениях Николая Сухова

#3

Непрочитане повідомлення oleg2566 »

Згоден прочитати все цікаве, але ж не зустрічав гідних для високого кінця цифрових підсилювачів (замість них ШІМ), та і цифра в фільтрах поки в режимі фантіків для дітей - грає забавно, але щось не те.
:drinks:
Бридко мати справи з неадекватними запроданцями.
Навіть привітатися бридко.
Аватар користувача
Vankel
слухач
Пости в темі: 3
Повідомлень: 636
З нами з: 25 листопада 2012, 11:16
Звідки: Ukraine
Подякував: 1 разів
Подякували: 892 разів

Re: Схемотехника оконечников в рассуждениях Николая Сухова

#4

Непрочитане повідомлення Vankel »

oleg2566 писав:не зустрічав гідних для високого кінця цифрових підсилювачів (замість них ШІМ), та і цифра в фільтрах поки в режимі фантіків для дітей - грає забавно, але щось не те
Послухайе Pioneer SC-LX88-K, двохпроцессорний DSP на AureusTM в Dolby Atmos , викинете весь вініл разом з лампою, і різні "міжблочні шнурки" до кучі...
Я розумію, що "жигулі - копейка" це класика, а різні "фольксваген-жук" це круто. Але ж їздити на "Додж челенджер" набагато приємніше, та і прогресс - не
обовязковово в гіршу сторону...
Аватар користувача
oleg2566
учасник
Пости в темі: 3
Повідомлень: 380
З нами з: 02 вересня 2013, 10:37
Звідки: Київ
Подякував: 854 разів
Подякували: 385 разів
Вік: 58

Re: Схемотехника оконечников в рассуждениях Николая Сухова

#5

Непрочитане повідомлення oleg2566 »

Не хочу вас розчаровувати, але ні вініла ні лампи в мене нема і не буде - баловство, хоча я багато бував у друзів, з вдячністю послухав іх вінілові, CD і комп системи, з різними типами АС, лампові і не лампові прийшов до своїх висновків і друзі слухали в мене, все ОК.
Не потрібно зациклюватись на чомусь одному, я вибираю своє і найкраще на мою думку.
Бридко мати справи з неадекватними запроданцями.
Навіть привітатися бридко.
Аватар користувача
Vankel
слухач
Пости в темі: 3
Повідомлень: 636
З нами з: 25 листопада 2012, 11:16
Звідки: Ukraine
Подякував: 1 разів
Подякували: 892 разів

Re: Схемотехника оконечников в рассуждениях Николая Сухова

#6

Непрочитане повідомлення Vankel »

Тут ось у чому проблема. Ми всі чуємо по різному. І у всіх є слухова память. Саме вона формує наші бажання. Більше того, з віком слух деградує, а ми за рахунок викривлення діапазону намагаємось повернути звичний звук. Звідси і починається "ні -еnd" )))
Я проводив такий експеримент - маю пару навушників JBL Everest Elite 750, включав їх тест вушних раковин на собі і на друзях, а потім давав із цією коррекцією послухати іншим. То всім, і мені також, найбільше подобається звук із коррекцією власних вух! Це я до чого веду - не потрібно гнатися за тисячними процента або лінійною АЧХ. Цифрова коррекція вушних раковин, кімнати, кривизни колонок і іншого дає набагато більше...
п.с. Я свій перший усіл зібрав класі у 8, десь у 1975 році. З тих пір перепробував і перебудував більше чим пів сотні аппаратів, переміряв і доводив до ладу десятки колонок, зараз маю можливість виготовити і настроїти любий хайенд, але все рівно розумію, що мрія на те і мрія, що недосяжна, жити потрібно зараз, а слухати щось цифрове, особливо тим, у кого кімнати не перевищують 25 кв.м...
п.с.2 Народ в основному не чув дійсно чудових ресіверів, мало хто в Україні викласть 4-5 тис. евро за "коробку з транзисторами"))), тому і массова думка (лише екс-СССР) - "ресівери не грають"!))) Спробуйте це сказать десь в Англії або в Германії....
п.с.3 Якщо знайдуться тут ентузіасти, можемо зробить окрему гілку по ресіверах і багатоканалу, там є багато що настроїть або вдосконалить...
Аватар користувача
oleg2566
учасник
Пости в темі: 3
Повідомлень: 380
З нами з: 02 вересня 2013, 10:37
Звідки: Київ
Подякував: 854 разів
Подякували: 385 разів
Вік: 58

Re: Схемотехника оконечников в рассуждениях Николая Сухова

#7

Непрочитане повідомлення oleg2566 »

В мене є можливість одержати любий звук, є для цього налаштування, то ви праві, у кожного свої смаки, але система одна і та ж, ось і весь фокус.
Бридко мати справи з неадекватними запроданцями.
Навіть привітатися бридко.
Аватар користувача
Круглый
слухач
Пости в темі: 1
Повідомлень: 751
З нами з: 16 листопада 2011, 23:52
Звідки: Ukraine
Подякував: 825 разів
Подякували: 848 разів
Вік: 43

Re: Схемотехника оконечников в рассуждениях Николая Сухова

#8

Непрочитане повідомлення Круглый »

Artmaster писав:Мне показалось уместным предложить вниманию строителей увеселителей выжимки рассуждений Никола Сухова об усилителях.
Принимайте участие в обсуждениях. Мы готовим еще выпуски подобного формата.

_https://www.youtube.com/watch?v=8krqcsRGGqo
Оу, які гості! :good2:
Юра, радий бачити. На Ютуб підписаний, дивлюсь і лайкаю регулярно :)

Зображення
Жить нужно страстями, а не собирательством старинного говна. Или нового (с) Пантелеймон
Аватар користувача
Andrey1971
новенький
Пости в темі: 1
Повідомлень: 92
З нами з: 01 квітня 2020, 21:07
Звідки: Луганськ-Київ
Подякував: 1123 разів
Подякували: 214 разів
Вік: 52

Re: Схемотехника оконечников в рассуждениях Николая Сухова

#9

Непрочитане повідомлення Andrey1971 »

Ще у 13-у зібрав, але налаштувати не встиг. Так і стоїть у Луганську...
Ганьбити свою Вітчизну - значить зраджувати її. Віктор Гюго.
Відповісти

Повернутись до “Аудіотехніка”