Система Вадімича.

Не соромимося, показуємо свої системи, обговорюємо, радіємо
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 16
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#176

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

ivan_ivaniv писав: Thank you,Cap Obvious! :clapping:
Живе звучання-це хтось грає на акустичній гітарі у вас в кімнаті(буквально),або на електричній-через гарний комбік -і ви стоїте поряд,або стоїте поряд з ударною установкою,або грає на контрабасі/фортепіано/саксофоні і т.ін.-і ви знаходитесь у тому самому приміщенні.
Тобто те,з чтого робиться запис.
Люди розчарувалися у тому Хай Фаї ,який їм пропонують останні двадцять років.Тому и забили потроху на нього.Якщо у вас є знайомий дистриб'ютор або власник салону-поспілкуйтесь....
В принципі ясно, на таку відповідь і очікував )) Ефект присутності. Порівняння звуків АС зі звуками інструментів наживо. А виконавці, то в принципі не першочергова умова, головне щоб звуки були схожі, невже все так?? А якщо ці звуки мають не природне походження або навмисно оброблені/спотворені за художнім задумом? Для створення певної атмосфери? З чим їх порівнювати? Чи це вже не достойно прослуховування?
Тоді не дивно що МоніторАудіо та СонусФабер Ви ставите в один рівень з БВ по звучанню. На моє переконання перші 2 представники тієї малочисельної "жменьки" брендів що вирізняються живим звучанням. Живим в сенсі відтворення музики а не набору окремих звуків, хоч і ефектних.
Так, правильно, розчарувались. У салонів свої інтереси, і як Ви напевно самі розумієте, вони, м'яко кажучи не завжди перетинаються із якістю звучання.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
ivan_ivaniv
учасник
Пости в темі: 13
Повідомлень: 367
З нами з: 17 листопада 2018, 19:13
Звідки: Житомир
Подякував: 679 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 61

Re: Система Вадімича.

#177

Непрочитане повідомлення ivan_ivaniv »

Та боже ж мій,як вам ще розжувати? говориш людині одне-вона тобі "ефект присутності"
Живе-це те з чого робиться запис
" Ефект присутності"-це про відтворений запис (неважливо чим)
Прівнюємо відтворення з оригиналом.Крапка.
Електроніку-синтезатори не чіпайте поки що,не лізьте у "дєбрі"
МА і SF-живий звук? :biggrin:
Ну-ну..
русофобія-то є підрозділ гігієни
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 16
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#178

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

ivan_ivaniv писав:Та боже ж мій,як вам ще розжувати? говориш людині одне-вона тобі "ефект присутності"
Живе-це те з чого робиться запис
" Ефект присутності"-це про відтворений запис (неважливо чим)
Прівнюємо відтворення з оригиналом.Крапка.
Електроніку-синтезатори не чіпайте поки що,не лізьте у "дєбрі"
МА і SF-живий звук? :biggrin:
Ну-ну..
Ні, та Ви шо, дякую! Розжовувати нічого не треба, не напрягайтесь. Все дуже добре зрозуміло. Порівнюйте :hi: Висновки цікаво буде почути
Так, саме так, живий. Хоча, як це можна відчути якщо "натуральність звучків" окремо порівнювати у відриві від музики.. В принципі, якщо слухати "осциллографом" то це далеко не найкращі АС.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 14
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Система Вадімича.

#179

Непрочитане повідомлення jra7 »

Shemyakin писав: В принципі, якщо слухати "осциллографом" то це далеко не найкращі АС.

Повний КАПЕЦ ! Рекомендація мені озброїтись мікрофоном і тут же ж слухати "осцилографом " то це далеко не найкраще !
Ви мікрофон , аналіз запису з мікрофонона чим бачите хіба не тим самим "осцилографом" ?
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 17
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#180

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

ivan_ivaniv писав: Нарешті,нарешті вони це зробили...це було очевидно усім ,крім них самих,бо їм треба було чимось відрізнятись від інших.Коли кажемо Кліпш-розуміємо-рупор,Монітор Аудіо-металеві діфузори,і т.ін.Забери в БВ кевлар-і як їх буде відрізнити від інших?
Варфедейл також просували кевлар,але схаменулись швидше.Зараз,здається,один Davis його використовує,але то так,на межі похибки...
І так,нова лінійка БВ з срібними СЧ діффами-звучить краще(менш забарвлено)
окрас є, смачний такий на нижньому СЧ. У Легасі ще слухав лише його. Я так поняв шо у Раш, пілотів, ГД і т.п. окрас відсутній як клас :biggrin:
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 16
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#181

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

jra7 писав:
Повний КАПЕЦ ! Рекомендація мені озброїтись мікрофоном і тут же ж слухати "осцилографом " то це далеко не найкраще !
Ви мікрофон , аналіз запису з мікрофонона чим бачите хіба не тим самим "осцилографом" ?
Ви вже встигли ним озброїтись? І не чули вислів "слухати осциллографом"?
Saburov S.A.M. писав:
окрас є, смачний такий на нижньому СЧ. У Легасі ще слухав лише його. Я так поняв шо у Раш, пілотів, ГД і т.п. окрас відсутній як клас :biggrin:
А що Вам Saburov S.A.M. заважає наживо скласти враження?
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 17
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#182

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

лінь і байдужість....
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 16
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#183

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Saburov S.A.M. писав:лінь і байдужість....
Зверхньо, зате чесно.
писати не лінь. Як байдуже, то чого про Раш згадувати коли слухати лінь?
Востаннє редагувалось 17 грудня 2018, 15:47 користувачем Shemyakin, всього редагувалось 1 раз.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
ivan_ivaniv
учасник
Пости в темі: 13
Повідомлень: 367
З нами з: 17 листопада 2018, 19:13
Звідки: Житомир
Подякував: 679 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 61

Re: Система Вадімича.

#184

Непрочитане повідомлення ivan_ivaniv »

Володя,буде нагода,послухайте нову лінійку БВ-без кевлара.Я думаю,як звучить стара-ви добре знаєте.Тоді скоріше всього ми дійдемо одностайної думки.
Вибачаюсь за оффтоп,але я думаю,це краще,аніж коли за гілку зовсім забувають..
русофобія-то є підрозділ гігієни
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 17
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#185

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

Shemyakin писав: Зверхньо, зате чесно.
намагався без зверхності, скоріше навіть трохи з сумом - інтерес певною мірою втрачений до теми АС певного типажу "взагалі", а не конкретно Раш.
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 17
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#186

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

ivan_ivaniv писав:Володя,буде нагода,послухайте нову лінійку БВ-без кевлара.Я думаю,як звучить стара-ви добре знаєте.Тоді скоріше всього ми дійдемо одностайної думки.
Вибачаюсь за оффтоп,але я думаю,це краще,аніж коли за гілку зовсім забувають..
так я ж не стверджую що вони гріші, може й кращі. Я про те що попередній флагман суперська АС сама по собі.
Аватар користувача
ivan_ivaniv
учасник
Пости в темі: 13
Повідомлень: 367
З нами з: 17 листопада 2018, 19:13
Звідки: Житомир
Подякував: 679 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 61

Re: Система Вадімича.

#187

Непрочитане повідомлення ivan_ivaniv »

Saburov S.A.M. писав:
намагався без зверхності, скоріше навіть трохи з сумом - інтерес певною мірою втрачений до теми АС певного типажу "взагалі", а не конкретно Раш.
Хотів написати те саме приблизно,тоді трохи розшифрую-А Олесандре, ви насправді думали.
,що тут зібралися люди,які мало послухали двохполосних полочників 6"+1",объєм 15-30л,ФІ,фільтр 2-го(або 1-го,або 3-го)порядку,корпус з фанери,ЧР 2500+- Гц?
Та воно уже усім у печінках сидить....
Я уважно(спочатку )читав вашу тему,думав,у вас є якась оригінальна ідея,якось ви зуміли вирішити невирішувані акустичні проблеми...є якийс прорив?-Не знайшов.
Може.був неуважний?
русофобія-то є підрозділ гігієни
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 16
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#188

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Saburov S.A.M. писав:
намагався без зверхності, скоріше навіть трохи з сумом - інтерес певною мірою втрачений до теми АС певного типажу "взагалі", а не конкретно Раш.
Намагавсь але не вийшло )) В мене виробилось правило - не чув, то нема чого судити, бо скільки разів наступав на граблі "я знаю як воно має звучати бо то-то і то-то, концепції і всяка така фігня ..." а насправді все далеко не так просто.
Розумію, є такі речі що сміх, а згодом сум викликають, кожному своє. КРГ згадалось ..
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 16
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#189

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

ivan_ivaniv писав: Хотів написати те саме приблизно,тоді трохи розшифрую-А Олесандре, ви насправді думали.
,що тут зібралися люди,які мало послухали двохполосних полочників 6"+1",объєм 15-30л,ФІ,фільтр 2-го(або 1-го,або 3-го)порядку,корпус з фанери,ЧР 2500+- Гц?
Та воно уже усім у печінках сидить....
Я уважно(спочатку )читав вашу тему,думав,у вас є якась оригінальна ідея,якось ви зуміли вирішити невирішувані акустичні проблеми...є якийс прорив?-Не знайшов.
Може.був неуважний?
Відповідь на Ваше питання частково написав у попередньому повідомленні Володимиру.
За якимись там "проривами" не женусь. Це мабуть видно. Тому - якщо цікаво приїздіть, слухайте, всім раді :hi:
Вибачаюсь за оффтоп,але я думаю,це краще,аніж коли за гілку зовсім забувають..
Гілку Вадімича зовсім заоффтопили.. пора закруглятись.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Neprus
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 19221
З нами з: 19 листопада 2011, 20:54
Звідки: Київ
Подякував: 6144 разів
Подякували: 16895 разів

Re: Система Вадімича.

#190

Непрочитане повідомлення Neprus »

Офф:
Всё ̶у̶к̶р̶а̶... придумано до нас:

[youtube][/youtube]
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 37
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Система Вадімича.

#191

Непрочитане повідомлення alnic »

Shemyakin писав:

Гілку Вадімича зовсім заоффтопили.. пора закруглятись.
Писали тут уже, такая ветка и им подобные, включая вашу авторскую - уверен, без оффтопа - не жилец, мертвая. Просто нафиг никому не нужна. Выше было об этом обсуждение, я оказался прав, применительно к данному форуму, по крайней мере))
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 16
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#192

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

alnic писав: Писали тут уже, такая ветка и им подобные, включая вашу авторскую - уверен, без оффтопа - не жилец, мертвая. Просто нафиг никому не нужна. Выше было об этом обсуждение, я оказался прав, применительно к данному форуму, по крайней мере))
Зрештою так, Ваша правда. Всім цікаво спостерігати винахід чергового велосипеда ))
А якщо велосипед виробляється традиційної конструкції, то ось будь ласка:
ivan_ivaniv писав:
Та воно уже усім у печінках сидить....
Я уважно(спочатку )читав вашу тему,думав,у вас є якась оригінальна ідея,якось ви зуміли вирішити невирішувані акустичні проблеми...є якийс прорив?-Не знайшов.
Може.був неуважний?
Яка ж може бути оригінальна ідея, і навіщо? Чим традиційні прийоми конструювання АС обмежують вирішення "акустичних проблем"? Складність налаштування звучання АС вислизає з під уваги коли починаються думки про навороти та оригінальні ідеї. Тому я навпаки дуже скептично ставлюсь до "оригінальних" конструкцій.
Не знайшли тому що візуально їх там немає. Оригінальність (якщо це можна так назвати) там в налаштуванні.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 37
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Система Вадімича.

#193

Непрочитане повідомлення alnic »

А нет никаких "традиционных" приемов конструирования АС. Их множество, и любой способ вправе претендовать на традиционный. С учетом времени.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
ivan_ivaniv
учасник
Пости в темі: 13
Повідомлень: 367
З нами з: 17 листопада 2018, 19:13
Звідки: Житомир
Подякував: 679 разів
Подякували: 494 разів
Вік: 61

Re: Система Вадімича.

#194

Непрочитане повідомлення ivan_ivaniv »

плюсую несамовито! :good2:
пропоную перенести все це у Раш,а то у Shemiakin-а вже дві гілки нашими зусиллями,а у Вадімича-жодної!
Вадімич,вибачте! :blush:
русофобія-то є підрозділ гігієни
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 16
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#195

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

ivan_ivaniv писав:плюсую несамовито! :good2:
пропоную перенести все це у Раш,а то у Shemiakin-а вже дві гілки нашими зусиллями,а у Вадімича-жодної!
Вадімич,вибачте! :blush:
Глуміться хлопці на здоров'я, на вас там відповідь чекає. Де можна почути АС налаштовані за вашими уявленнями та "концепціями"? Дуже хотів би помилятись, але як показує практика, це, нажаль за рідкісними виключеннями, із серії смішно і сумно одночасно.
alnic писав:А нет никаких "традиционных" приемов конструирования АС. Их множество, и любой способ вправе претендовать на традиционный. С учетом времени.
Чому ж немає? Масса прикладів. Більшість реалізацій взагалі поза часом. Є наприклад прихильники лабіринтів, які моделюють, шукають динаміки рідкісні з супернизикою Q. А чи багато серед них хто усвідомлюють для чого ці всі габаритні конструкції? І що з ними робити і які фокуси від них очікувати?
Більшість "купується" на екзотичність, ексклюзивність монструозних конструкцій, це ж вражає! Скворєшніки - не то, від них і басу не буде, не смішіть.. глумляться "гуру акустики".
А що можна почути у випадку невдачі, тобто визнання що звучання не те, все ж таки м'яко кажучи? Приміщення мале/велике, заглушене/переглушене/недоглушене, підсилення не те... Господи, та все що завгодно.. "хіба мама винувата шо дитина п..дувата".

У БіВнів опір упав до 2 Ом - так то не косяк то так треба, це "ексклюзивне КЗ від Б&В",підсилювач треба "нормальний"? нема чого "задохліків" чіпляти, зате динаміки і розподіл "правильні".
Крива АЧХ - нічого , це теж не косяк - скажімо дружно - "жанрова АС"- це навпаки перевага!
Не вміємо виміри АС робити, АЧХ не сходиться з почутим на слух - не біда, ФЧХ прикладемо з розумним виглядом, нею можна теж всі косяки пояснити/приховати і вдогонку начіпляти шо так треба.
Що там ще проскакує із подібного аудіобрєда що могло б претендувати на цілком "традиційне"?
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
Saburov S.A.M.
ветеран
Пости в темі: 17
Повідомлень: 9581
З нами з: 24 листопада 2011, 15:33
Звідки: UA
Подякував: 9793 разів
Подякували: 8498 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#196

Непрочитане повідомлення Saburov S.A.M. »

"бівні = жанрова АС" :biggrin:
Востаннє редагувалось 18 грудня 2018, 10:29 користувачем Saburov S.A.M., всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 37
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Система Вадімича.

#197

Непрочитане повідомлення alnic »

Shemyakin писав: Глуміться хлопці на здоров'я, на вас там відповідь чекає. Де можна почути АС налаштовані за вашими уявленнями та "концепціями"? Дуже хотів би помилятись, але як показує практика, це, нажаль за рідкісними виключеннями, із серії смішно і сумно одночасно.


Чому ж немає? Масса прикладів. Більшість реалізацій взагалі поза часом. Є наприклад прихильники лабіринтів, які моделюють, шукають динаміки рідкісні з супернизикою Q. А чи багато серед них хто усвідомлюють для чого ці всі габаритні конструкції? І що з ними робити і які фокуси від них очікувати?
Більшість "купується" на екзотичність, ексклюзивність монструозних конструкцій, це ж вражає! Скворєшніки - не то, від них і басу не буде, не смішіть.. глумляться "гуру акустики".
А що можна почути у випадку невдачі, тобто визнання що звучання не те, все ж таки м'яко кажучи? Приміщення мале/велике, заглушене/переглушене/недоглушене, підсилення не те... Господи, та все що завгодно.. "хіба мама винувата шо дитина п..дувата".

У БіВнів опір упав до 2 Ом - так то не косяк то так треба, це "ексклюзивне КЗ від Б&В",підсилювач треба "нормальний"? нема чого "задохліків" чіпляти, зате динаміки і розподіл "правильні".
Крива АЧХ - нічого , це теж не косяк - скажімо дружно - "жанрова АС"- це навпаки перевага!
Не вміємо виміри АС робити, АЧХ не сходиться з почутим на слух - не біда, ФЧХ прикладемо з розумним виглядом, нею можна теж всі косяки пояснити/приховати і вдогонку начіпляти шо так треба.
Що там ще проскакує із подібного аудіобрєда що могло б претендувати на цілком "традиційне"?
Прошу прощения, но этот сумбурный текст смахивает лишь на оправдание Вашей бизнес-концепции)) Весьма корявой, кстати. Ну ничо.
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Аватар користувача
Shemyakin
слухач
Пости в темі: 16
Повідомлень: 565
З нами з: 19 травня 2016, 10:35
Звідки: Київ
Подякував: 549 разів
Подякували: 480 разів
Вік: 45
Контактна інформація:

Re: Система Вадімича.

#198

Непрочитане повідомлення Shemyakin »

Saburov S.A.M. писав:"бівні = жанрова АС" :biggrin:
Знак рівняння там є? та ну.. просто трохи фрсовані НЧ і ВЧ, детальність підкреслюючи ненароком, як же ж без цього? смакувати ж так її люблять.
З повагою, Олександр.
Rush-Speakers на Facebook:
https://www.facebook.com/rush.speakers/
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 12
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: Система Вадімича.

#199

Непрочитане повідомлення spiridon »

Здрасьте ...-тыщу раз писал ,что делать должен один , а пиарить и продавать -другой ...того хто делает на пушечный выстрел нельзя подпускать к писанине ...всех мастеров незримо обьединяет болезненное самолюбие ,некая исключительнось , нетерпимость к критике ,нежелание слушать правильные и полезные советы...именно слушать и впитывать крупцы ценной информации...получается как всегда -я,мы , музыкальные ,совершенные ,остальное шо делают не ровня за редким исключением , рупора,лабиринты ,ширики ,коксы -не слушали,не знаем ,но видимо баловство .. написал я это из вредности ,так как потратил время на чтение :rofl:
Аватар користувача
alnic
ветеран
Пости в темі: 37
Повідомлень: 4148
З нами з: 16 січня 2012, 00:37
Звідки: Харкiв
Подякував: 720 разів
Подякували: 3852 разів
Вік: 53

Re: Система Вадімича.

#200

Непрочитане повідомлення alnic »

spiridon писав:Здрасьте ...-тыщу раз писал ,что делать должен один , а пиарить и продавать -другой ...того хто делает на пушечный выстрел нельзя подпускать к писанине ...всех мастеров незримо обьединяет болезненное самолюбие ,некая исключительнось , нетерпимость к критике ,нежелание слушать правильные и полезные советы...именно слушать и впитывать крупцы ценной информации...получается как всегда -я,мы , музыкальные ,совершенные ,остальное шо делают не ровня за редким исключением , рупора,лабиринты ,ширики ,коксы -не слушали,не знаем ,но видимо баловство .. написал я это из вредности ,так как потратил время на чтение :rofl:
В рамочку и на стенку :good2:
DIYAudio - это путешествие, а не пункт назначения!
Відповісти

Повернутись до “Системи користувачів”