Политика

selknuse
слухач
Пости в темі: 4
Повідомлень: 544
З нами з: 22 січня 2022, 12:44
Подякував: 724 разів
Подякували: 304 разів

Re: Политика

#251

Непрочитане повідомлення selknuse »

А чому немає слів?
Розкажіть як платать за таку пропаганду.
Чи ви на ставці?
Аватар користувача
Noraez
учасник
Пости в темі: 2
Повідомлень: 203
З нами з: 10 вересня 2021, 21:38
Звідки: PV
Подякував: 82 разів
Подякували: 63 разів

Re: Политика

#252

Непрочитане повідомлення Noraez »

selknuse писав: Розкажіть як платать за таку пропаганду.
Чи ви на ставці?
теж цікаво, с задоволенням послухаю
Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: Политика

#253

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

«РНБО вирішила, що враховуючи повномасштабну війну, розв'язану рф та деякі політзв'язки окремих політичних структур з цією державою, призупинити будь-яку діяльність низки політичних партій, а саме: ОПЗЖ, партія Шарія, НАШі, опоблок, ліва опозиція, союз лівих сил, держава, прогресивна соцпартія України, Соцпартія України, партія Соціалісти, Блок Володимира Сальдо», — заявив президент.
Аватар користувача
Sotar57
слухач
Пости в темі: 5
Повідомлень: 556
З нами з: 21 грудня 2017, 10:31
Подякував: 7 разів
Подякували: 104 разів

Re: Политика

#254

Непрочитане повідомлення Sotar57 »

Отой во отой воно. ВР вчора https://decentralization.gov.ua/news/14697
24 березня Верховна Рада прийняла в цілому законопроект №7153 про внесення змін до Законів України "Про центральні органи виконавчої влади" та "Про правовий режим воєнного стану" щодо забезпечення керованості державою в умовах воєнного стану.
...Уряд отримує право змінювати місцезнаходження Кабінету Міністрів та ЦОВВ у разі такої потреби відповідно до вимог воєнного або надзвичайного стану.
24.03.2022 Закон прийнято https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/39203
Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: Политика

#255

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

Смотрел недавно обозрение политических настроений в Венгрии, в общем то представлял их. Но всё оказалось значительно хуже - войну орков в Украине там поддерживают и одобряют подавляющая часть населения! И вот там прошли выборы и эта подавляющая часть населения со значительным преимуществом выбрала партию Орбана.
Отчасти это можно понять - если кто интересуется историей то наверное помнит о Трианонском договоре, на этом договоре основан практически весь национализм мадьяров.
Напомню по итогам первой мировой войны в договоре было предусмотрено потерю 72% территории и 64% населения Венгерского королевства. Бóльшую часть этих потерь составляли территории, населенные людьми иных национальностей, однако гражданами Австрии, Румынии, Чехословакии и Югославии в одночасье оказались и 3 млн этнических венгров.
В 1938 – 1940 годах, воспользовавшись экспансией нацистской Германии, с которой ее связывали союзнические отношения, Венгрия добилась частичной ревизии "трианонских" границ, вновь присоединив часть утраченных территорий. Однако после поражения во Второй мировой войне границы 1920 года были восстановлены с минимальными коррективами.
Т.е. по итогам обоих мировых войн Венгрии не удалось вернуть те территории.
Но вот парадокс - такое произошло и в других странах, но когда Европа объединилась казалось бы это стало не столь важно - границы символические, можно жить где хочешь и работать где хочешь. Но вот в Венгрии Орбан успешно эту тему эксплуатирует для поддержки своей партии.
Вроде бы это их внутренние дела, но не совсем - для Украины это означает гарантированное против вступления в НАТО, да и думаю и в ЕС они вступление зарубят.
Ну и волнует еще - вскоре выборы в Франции, не дай бог там Ли Пен пролезет - орки ее хорошо финансируют.
Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: Политика

#256

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

Медведчук арестован, ждем показаний!
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 22
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Политика

#257

Непрочитане повідомлення moose »

valeriy vanzha писав:Медведчук арестован, ждем показаний!

"украинские нацисты арестовали мужа телеведущей за то, что он кум путина"

:biggrin:
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 2566
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6768 разів
Контактна інформація:

Re: Политика

#258

Непрочитане повідомлення Eugene »

Вроде да - поймали. Мелочь, а приятно.
https://www.facebook.com/26067310796744 ... 213576389/
Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 25
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: Политика

#259

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

В свое время писал, что я действиями ЕС был мягко говоря разочарован на многих уровнях (хотя конечно как сейчас во время войны это полное дно).
Есть и местный уровень, он понятно не всем интересен, но я его хорошо знаю. Во время последних местных выборов все мои бюллетени были за ЕС, в том числе за Карпова, которого все знают по Вата-шоу. Сразу скажу что его деятельность в Вата-шоу я поддерживаю, хотя связь его с Порошенко хорошо оплачивалась - смотрел его декларацию о доходах за полгода от телеканала "Прямой" от получил полмиллиона гривен.
Но вот что стало когда его выбрали в местный орган, всех местных (полтавских) он удаляет из своих групп, потому что они всё про него знают.
Аватар користувача
Макс Штирлиц
Admin
Пости в темі: 5
Повідомлень: 21947
З нами з: 26 листопада 2010, 14:36
Звідки: Днепр
Подякував: 23444 разів
Подякували: 13907 разів
Вік: 56

Re: Политика

#260

Непрочитане повідомлення Макс Штирлиц »

Щоб не залежати від голосування ситих вумників за океаном, які дали нам гарантії безпеки за Будапештським меморандумом і переконали передати Російській Федерації 1700 ядерних боєголовок через лиху долю, нам потрібно почати відновлювати нашу ядерну зброю.
Припини.
Трахкали.
Сенат-Конгрес-Сенат-Конгрес.
Або "республіканські демократи", або "демократичні республіканці".
Ні Різдво так Новий рік або шотдаун в них.
Ви, дядьки, ви ПОВИННІ, ви повинні, ви повинні!
І Вы і Велика Британія.

До 1995 року ми мали третій за потужністю ядерний потенціал у світі.
Як тактична, так і стратегічна ядерна зброя.

У тому числі 130 міжконтинентальних балістичних ракет УР-100Н з шістьма боєголовками кожна.
46 МБР РТ-23 «Молодець» з десятьма боєголовками кожна.
38 важких бомбардувальників типів ТУ-22, ТУ-95, ТУ-160.
Загалом 1 700 боєголовок.

У 1996 році Україна стала абсолютно без'ядерною державою.
Ех Леонід Данилович....
В результаті від вас стільки зла.
І без'ядерну державу, яку ми зараз ковтаємо, і олігархів, ми ковтаємо вже 20 років.

Це ви їх створили.
Усі 1700 боєголовок були передані Російській Федерації...
Як ви думаєте, яким був би 2014 рік, а тим більше 2022 рік, якби залишилося хоча б 100 з 1700?

Юрій Сапронов
Аватар користувача
urdos
новенький
Пости в темі: 4
Повідомлень: 76
З нами з: 13 листопада 2023, 22:19
Звідки: Київ
Подякував: 104 разів
Подякували: 99 разів

Re: Политика

#261

Непрочитане повідомлення urdos »

Макс Штирлиц писав: 25 лютого 2024, 08:35 Як ви думаєте, яким був би 2014 рік, а тим більше 2022 рік, якби залишилося хоча б 100 з 1700?
...гіпотетичні балачки "стратегів" :negative:
PS: а уявіть на хвильку, яким би був сценарій, при якому не було б в 19-ому, Голобородька на веліку, щоб вся "квартальна" шобла на чолі з Бакановим, поїха в довгострокове турне по сибіру, щоб 73% поїхали на шашлички а не на виборчі дільниці ?
PS2: ну це так, гіпотетично....
Армія, мова, віра
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 6
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Политика

#262

Непрочитане повідомлення jra7 »

При будь якому президентові з 2019 було би все так як зараз ---- раша сильно тиснула на виконання мінських на своїх умовах і думала, що при Зеленському буде простіше , а ще Париж з Сурковим ---- маєио те що маємо . ІМХО
..... гіпотетично --- Зеленський підписує в Парижі , ми тут його зносимо , як янека і що далі , раша валить на Київ , бо не стало Головнокомандувача !? все не так просто ! Імхо
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 3
Повідомлень: 2566
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6768 разів
Контактна інформація:

Re: Политика

#263

Непрочитане повідомлення Eugene »

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський повідомив: "Якщо США не зможуть надати військову підтримку Україні, незважаючи на бажання їхнього головнокомандувача зробити це, союзники почнуть виготовлення власної ядерної зброї"

https://twitter.com/VictorKvert2008/sta ... 6925339717
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 6
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Политика

#264

Непрочитане повідомлення jra7 »

Eugene писав: 25 лютого 2024, 11:27 Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський повідомив: "Якщо США не зможуть надати військову підтримку Україні, незважаючи на бажання їхнього головнокомандувача зробити це, союзники почнуть виготовлення власної ядерної зброї"

https://twitter.com/VictorKvert2008/sta ... 6925339717
І далі що , нам її передадуть .... так так себе будуть захищати , як і свій ринок з зерном, а їм ще євросоюз дотації дає до того всього .... а ви там всі здихайте у тій санітарній зоні ! ІМХО
Востаннє редагувалось 25 лютого 2024, 14:32 користувачем jra7, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
urdos
новенький
Пости в темі: 4
Повідомлень: 76
З нами з: 13 листопада 2023, 22:19
Звідки: Київ
Подякував: 104 разів
Подякували: 99 разів

Re: Политика

#265

Непрочитане повідомлення urdos »

pet3790 писав: 25 лютого 2024, 11:19 і що далі , раша валить на Київ , бо не стало Головнокомандувача !? все не так просто ! Імхо
...тепер давайте без гіпотетики:
що дає нам впевненість, що якийсь кончений "гопнік", недасть вам поморді- наявність верховного головнокомандувача?
Ні! "ВОЛИНА",так так, саме волина а краще дві! і був час з 19 по 22-ий цей "аргумент" зробити для себе.
Але були інші нагальні справи, Велике Крадівництво, клятий жид Порошенко зі своєю спільницею Марусею Звіробій, мутили Ротердам +
Треба було приймати важливі рішення для країни!
Прийняли в Омані--подивитися в очі.................. тут дійсно не так все просто :stop:
Армія, мова, віра
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 6
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Политика

#266

Непрочитане повідомлення jra7 »

urdos писав: 25 лютого 2024, 13:41
pet3790 писав: 25 лютого 2024, 11:19 і що далі , раша валить на Київ , бо не стало Головнокомандувача !? все не так просто ! Імхо
...тепер давайте без гіпотетики:
що дає нам впевненість, що якийсь кончений "гопнік", недасть вам поморді- наявність верховного головнокомандувача?
Ні! "ВОЛИНА",так так, саме волина а краще дві! і був час з 19 по 22-ий цей "аргумент" зробити для себе.
Але були інші нагальні справи, Велике Крадівництво, клятий жид Порошенко зі своєю спільницею Марусею Звіробій, мутили Ротердам +
Треба було приймати важливі рішення для країни!
Прийняли в Омані--подивитися в очі.................. тут дійсно не так все просто :stop:
Якось то все переварю і згодом вам відповім ! :hi:
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 6530
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3797 разів
Подякували: 8063 разів
Вік: 53

Re: Политика

#267

Непрочитане повідомлення dukua »

Исторически, Юрий Сапронов - банальный харьковский коррупционер.
Поправьте меня, если я далее где-то ошибусь.
До него что-то дошло только тогда, когда его любимый высер - харьковский гольфклуб, построенный с безумными и наглыми нарушениями совместно со славнозвiсним Кернесом - начали бомбить 24 февраля. И в котором - это не исключено - укрыли беглого януковоща по его дороге бегства в рашку. Поскольку он на краю города с стороны белгорода.
Теперь, не исключаю, он прозрел и даже помогает деньгами.
А заодно - тренируется в популизме блоXерства.
Предыдущий его пост - перед постом выше о том, что он бы (судя по тону) куячил бы москалей ядеркой - вот такой.
Я его полностью приведу.
Что это, как не дешевый популизм и набор потенциальных избирателей среди родных харьковских пенсионеров? Очень и очень вОвремя!
Показати текст
“Скажите там наверху, пусть нас, пенсионеров, наши возьмут в плен”
1 лютого 2024 20:58
Юрій САПРОНОВ
Харківський бізнесмен, волонтер та меценат.

Я об этом и раньше, конечно же знал.

О маленьких, нищенских пенсиях 90+%, простите, стариков , то есть пенсионеров Украины.

Я знаю, что за многие годы государством опробовано куча пенсионных “реформ”, но ни одна не привела к повышению уровня жизни стариков.

Я не знаю, почему в Мире ЭТО работает, а у нас нет.

Минимальная пенсия у нас 2 361 гривна

(Две тысячи триста шестьдесят одна).

Вдумались?

Посчитали, что они купят ЗА МЕСЯЦ ?

Я знаю цифры пенсий моей мамы, ей 83.

Моей тёще, ей 77.

Нельзя прожить на эти деньги.

Я точечно, с первых дней войны, помогаю старикам. Давно перестал об этом писать, пишу только про военных.

Почему сегодня об этом вспомнил?

Заехал в Ля Сельпо.

Выхожу из магазина, стоит женщина, 80+.

Она не протягивает руку, не просит словами, но я привык, что подхожу сам и идёт что то покупаем или я даю деньги.

Женщина чисто и нормально одета.

Я подошёл и протянул 500 гривен, она улыбнулась и сказала ей хватит, 170, не хватает на лекарство.

Я бывшая учительница, говорит.

39 лет проработала в школе, 3 910 гривен.

Я Вас знаю, говорит.

Скажите там наверху, пусть нас, пенсионеров, наши возьмут в плен.

Я много читаю, слышала, что Украина тратит на одного военнопленного около 10 тысяч гривен в месяц?

И кому мне на каком верху это сказать?
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
urdos
новенький
Пости в темі: 4
Повідомлень: 76
З нами з: 13 листопада 2023, 22:19
Звідки: Київ
Подякував: 104 разів
Подякували: 99 разів

Re: Политика

#268

Непрочитане повідомлення urdos »

jra7 писав: 25 лютого 2024, 11:45 так себе будуть захищати , як і свій ринок з зерном, а їм ще євросоюз дотації дає до того всього .... а ви там всі здихайте у тій санітарній зоні ! ІМХО
... так це нормально! захищати свою країну, захищати свій ринок-це свідома реакція на виклики!
PS: а в санітарній зоні, півтора ярда виділяють на марафони, та шоу пОдруг "самого" :new_russian:
Армія, мова, віра
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 13
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: Политика

#269

Непрочитане повідомлення spiridon »

нет ,они не имеют права ничего блокировать ,бо входят в ЕС и должны подчиняться правилам ,установленным в Брюсселе ,а поскольку ЕС бздит как всегда ,что ЕС развалится и завтра все побегут в рашу наперегонки ,то поляки и иже с ними куражатся
Аватар користувача
urdos
новенький
Пости в темі: 4
Повідомлень: 76
З нами з: 13 листопада 2023, 22:19
Звідки: Київ
Подякував: 104 разів
Подякували: 99 разів

Re: Политика

#270

Непрочитане повідомлення urdos »

spiridon писав: 25 лютого 2024, 15:30 нет ,они не имеют права ничего блокировать ,бо входят в ЕС
... мають не мають, нічього від цього не змінится, на стороні пікетувальників сама держава ( не всі поляки) :sad: на носі вибори а фермери, це виборці! і до поки не пройдуть місцеві вибори, негідники будуть розсипати зерно, та вішати на трактори х...лові плакати.......
Армія, мова, віра
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 20
Повідомлень: 10150
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15413 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Политика

#271

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

dukua писав: 25 лютого 2024, 14:37 Исторически, Юрий Сапронов - банальный харьковский коррупционер.
Поправьте меня, если я далее где-то ошибусь.
Про коррупцию не в курсе, со свечкой не стоял...
Но про роль его в 14 годе - мальца знаю. Писал уже...
Роль ему была отведена самая непосредственная...по слабости очка он в последний момент спрыгнул и сидел на чемоданах, поэтому и не успел замараться...
А теперь здрасте-нате, хрен в томате - невъебен...ный патриот и волонтер...За это ему респект и уважуха.
Но осадочек от 14-го у знающих людей остался
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 6530
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3797 разів
Подякували: 8063 разів
Вік: 53

Re: Политика

#272

Непрочитане повідомлення dukua »

Это "фермерство на тракторах" - обычное дело.
Америке насрать на Европу.
Украинцам в 2008 было насрать на грузин.
Грузинам насрать на голодающую Бурунди.
И так далее.
Просто иногда кто-то в этой цепочке словно очухивается от летаргического сна, и орет спросонья "а нас-то за что?"
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 16
Повідомлень: 6530
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3797 разів
Подякували: 8063 разів
Вік: 53

Re: Политика

#273

Непрочитане повідомлення dukua »

Дмитрий Медведев писав: 25 лютого 2024, 15:48 Про коррупцию не в курсе, со свечкой не стоял...
А я как раз стоял.
С выделения земель под вырубку леса для строительства гольфклуба и т.н. "кернес-штрассе" как раз и начиналось знаменитое противостояние между Борисычем и Адольфычем.
Там капец шо власти города творили.
В каком-то смысле все эти висящие на спиливаемых кернесовскими титушками деревьях протестующие харьковчане - это предвестники Майдана.
А двое из них - так в Небесной Сотне позже и оказались.
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 6
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Политика

#274

Непрочитане повідомлення jra7 »

dukua писав: 25 лютого 2024, 15:55
Украинцам в 2008 было насрать на грузин.
А воювали на стороні Грузії , та й щось там давали зі зброї ! .... так будь ласка адміни блокувуати цього нерезидента хоч би за вислів -------- срать на грузін !
Аватар користувача
Karmadon
Karmadon
Пости в темі: 3
Повідомлень: 11329
З нами з: 26 листопада 2010, 22:52
Звідки: Чернігів
Подякував: 7034 разів
Подякували: 12765 разів
Вік: 58

Re: Политика

#275

Непрочитане повідомлення Karmadon »

jra7 писав: 25 лютого 2024, 16:29 А воювали на стороні Грузії
Угу, якщо рахувати того, то аж вісім чоловік.
Ростиславе, він правий, бо більшості українців дійсно було срати на Грузію в тей час :sad:
Відповісти

Повернутись до “Горищна навколополітична тусня”