Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 52
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#676

Непрочитане повідомлення jra7 »

... а гнида уже звучала тут для нього ! :rofl:
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 60
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#677

Непрочитане повідомлення spiridon »

Скоро ты пидарок галимый с вонючей пастью перестанешь кукарекать ,скоро скоро ,ох больничка за тобой плачет ...жди..
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 28
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#678

Непрочитане повідомлення mihail »

spiridon писав:Скоро ты пидарок галимый с вонючей пастью перестанешь кукарекать ,скоро скоро ,ох больничка за тобой плачет ...жди..
Пост як дві краплі води схожий
на стилістику ,
і по рівню інтелекту,
і по рівню дискусії
на писанинини сепарка дума з Одеси !
Я не раз писав
що справжнього кацапа завжди легко виявити -
він в суперечках зразу ж переходить на терміни та слова
Нижче пояса
на те що йому так близьке рідне та зрозуміле !
Нічого ж дивного !!
Ну і хамство кацапське куди ж без нього !!

Що спіридончик - одні чебуреки з думомо жереш -
і напевно що одні гриби , ті що йому синок з штатів присилає , коштуєш ??

Доречі твій дружбан наркоша думчик нещодавно так тих грібків об'ївся
що на мареннях від них відкрив в підвалі тему
RIP Джеки Чану :biggrin:
Ну звісно ту тему модери знесли ..
Аватар користувача
mihail
ветеран
Пости в темі: 28
Повідомлень: 4184
З нами з: 04 січня 2011, 23:46
Звідки: м.Рiвнe
Подякував: 5960 разів
Подякували: 4804 разів
Вік: 64

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#679

Непрочитане повідомлення mihail »

piramida писав: Схоже, він не може інакше.
Є непоганий вираз, який здебільшого відносять до авторства Симона Петлюри: “Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди”.
Друзі
я хоч поставив + під постом --- але !!
Потрібно все ж - таки відокремлювати мух від котлет ...

Бо українська ГНИДА
то це , наприклад ,
жінка котру я мало не .. в маршрутці
котра везла з села на продаж якусь городину , розмовляла українською
і гучно заявляла що це Порошенко війну створив :diablo:
І ходить вона впевнено і надійно в ПЦУ МП = РПЦ і гроші свої - жертвує пуйлу та гуньдяеву !

І Українська ГНИДА - то це таясія повалій зі своїм ліхутою
або ані лорак
або ганька герман ...

А такі як спіридон - то є просто потомки російських окупантів - кацапів
котрі за весь час ТУПО та ВПЕРТО ненавчились жодному українському слову
плюють на наші звичаї та культуру
ЖЕРУТЬ смачно українське сало
та нас називають хохлами !!
Ви бачили хоч ОДНЕ українське речення
від цього потомка москальского окупанта спіридона на форумах !
Я НІ !!

Тому ніякий він не українська гнида -

а впертий нахабний невдячний
москаль окупант в якомусь там поколінні !!! :diablo:
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 60
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#680

Непрочитане повідомлення spiridon »

Мойша ты в своей бессильной злобе ,совсем ибанулся :yahoo: ,я с четвертого класса учил украинский язык,прочел в отличии от тебя,тупорылого ублюдка ,кучу классиков украинской литературы ,спокойно разговариваю ,если надо ,правда с акцентом ,ниче не поделаешь ... какой я потомок оккупантов ,ты придурок? Мои предки выходцы из Крыма ,который они давно освоили и из которого их выселили по указу Екатерины,так шо меня кацапы депортировали дважды ,шак шо осел вислоухий заруби это себе на носу :good2:
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 52
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#681

Непрочитане повідомлення jra7 »

spiridon писав:Скоро ты пидарок галимый с вонючей пастью перестанешь кукарекать ,скоро скоро ,ох больничка за тобой плачет ...жди..
Ні уйобок , це наша ураїнська земля чекає на гнид !
Це моя відповідь на твою погрозу , не я почав відкриті погрози , і дуже добре, що на суспільному форумі ти мені погрожував, дивись . щоб державні органи до тебе не прийшли ! :rofl: ..... я знаю , ти не звернувся пряио до мого ніку , але це тобі не допоможе ! :rofl:
Востаннє редагувалось 04 серпня 2021, 14:24 користувачем jra7_Old, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 52
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#682

Непрочитане повідомлення jra7 »

spiridon писав:Мойша ты в своей бессильной злобе ,совсем ибанулся :yahoo: ,я с четвертого класса учил украинский язык,прочел в отличии от тебя,тупорылого ублюдка ,кучу классиков украинской литературы ,спокойно разговариваю ,если надо ,правда с акцентом ,ниче не поделаешь ... какой я потомок оккупантов ,ты придурок? Мои предки выходцы из Крыма ,который они давно освоили и из которого их выселили по указу Екатерины,так шо меня кацапы депортировали дважды ,шак шо осел вислоухий заруби это себе на носу :good2:
.... ну допустимо не кацап , а грек , а нафіга стільки гониш пурги на українців і Україну ,як кацап !
..... там є ще вирази у тебе про поляків відносно України ! мяко скажу , це межами дозволеного , повториш , ох і будеш обтікати , а потім дивись не засохни в фекаліях !
Аватар користувача
Valery_Dnepr
ветеран
Пости в темі: 27
Повідомлень: 1564
З нами з: 07 січня 2011, 21:16
Звідки: Новомосковск
Подякував: 715 разів
Подякували: 769 разів
Вік: 70

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#683

Непрочитане повідомлення Valery_Dnepr »

Вам всім не надоїло іще переходити на особистості ? :cray:
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 52
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#684

Непрочитане повідомлення jra7 »

Valery_Dnepr писав:Вам всім не надоїло іще переходити на особистості ? :cray:
А ви на чиїй стороні коли на українців і Україну пишуть всякі наклепи ? .... практично переходить на особу кожного українця !!!
Аватар користувача
Valery_Dnepr
ветеран
Пости в темі: 27
Повідомлень: 1564
З нами з: 07 січня 2011, 21:16
Звідки: Новомосковск
Подякував: 715 разів
Подякували: 769 разів
Вік: 70

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#685

Непрочитане повідомлення Valery_Dnepr »

А ви не провокуйте нікого тоді й писати ніхто нічого такого не буде.
Я за Україну й проти окупації її Росією. Як я це демонструю ? У всякому разі не сварками зі своїми земляками. А демонструю так, що мене забанили в фейсбуці по всім параметрам, починаючи з усіх своїх телефонів, усіх ай-пі, які промайнули в фейсбуці й закінчуючи всіма ай-ді усіх моїх комп'ютерів.
А вас москалі хоть десь банили за боротьбу з кремлівською сворою ? :cray:
Ба, мало того, вони видалили й мій обліковий запис разом з заснованою мною спілкою "Сучасна Україна" Спробуйте її знайти в фейсбуці.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 52
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#686

Непрочитане повідомлення jra7 »

Valery_Dnepr писав:А ви не провокуйте нікого тоді й писати ніхто нічого такого не буде.
Я за Україну й проти окупації її Росією. Як я це демонструю ? У всякому разі не сварками зі своїми земляками. А демонструю так, що мене забанили в фейсбуці по всім параметрам, починаючи з усіх своїх телефонів, усіх ай-пі, які промайнули в фейсбуці й закінчуючи всіма ай-ді усіх моїх комп'ютерів.
А вас москалі хоть десь банили за боротьбу з кремлівською сворою.
Ба, мало того, вони видалили й мій обліковий запис разом з заснованою мною спілкою "Сучасна Україна" Спробуйте її знайти в фейсбуці.
А ви на "поле стадіону !" дивитесь, на що я реагую чи це провокація від мене ? Слідкуйте ! Мене банили назавжди на "підвалі " надцять разів !
І ще раз для вас , тримаймо лінію дискусії, інакше спитаюсь , вам подобається як тут поливають брудом українців і Україну !? .... і чого ви не боритесь тут з цим !?
Аватар користувача
Valery_Dnepr
ветеран
Пости в темі: 27
Повідомлень: 1564
З нами з: 07 січня 2011, 21:16
Звідки: Новомосковск
Подякував: 715 разів
Подякували: 769 разів
Вік: 70

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#687

Непрочитане повідомлення Valery_Dnepr »

Мені не подобається як ви самі себе ведете. Тому й лінію дискусії я веду виходячи з цього, а не з того як того хочеться вам.
А підвал - не фейсбук. Мене там також забанили іще 9 років тому. Та так забанили, що зламали профіль й поміняли там всю інформацію. Й відновити доступ до того мого акаунту практично неможливо. А під новим ніком я там більше часу в лазні, ніж на волі.
Та як я й сказав - підвал не фейсбук. дріб'яз-ок не вакртий уваги.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 52
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#688

Непрочитане повідомлення jra7 »

Valery_Dnepr писав:Мені не подобається як ви самі себе ведете. Тому й лінію дискусії я веду виходячи з цього, а не з того як того хочеться вам.
А підвал - не фейсбук. Мене там також забанили іще 9 років тому. Та так забанили, що зламали профіль й поміняли там всю інформацію. Й відновити доступ до того мого акаунту практично неможливо. А під новим ніком я там більше часу в лазні, ніж на волі.
Та як я й сказав - підвал не фейсбук. дріб'яз-ок не вакртий уваги.
І ще раз , вам подобається як ображають українців і Україну ? Так чи ні ?
Аватар користувача
Valery_Dnepr
ветеран
Пости в темі: 27
Повідомлень: 1564
З нами з: 07 січня 2011, 21:16
Звідки: Новомосковск
Подякував: 715 разів
Подякували: 769 разів
Вік: 70

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#689

Непрочитане повідомлення Valery_Dnepr »

jra7 писав: І ще раз , вам подобається як ображають українців і Україну ? Так чи ні ?
С самого первого дня нашего здесь знакомства вы от меня чего-то требуете, видимо полагая, что я вам чем-то обязан. Поэтому я никогда не отвечал на ваши домагания. Но вы, видимо, так ничего и не поняли.
Я вам ничем не обязан. Точно так же, как и вы мне. И если я не отвечаю на ваши вопросы, значит вы для меня человек пытающийся меня, украинца, чем-то донять, унизить, оскорбить.
Вы тот, кто обижает (ображає) и унижает (принижує) украинцев. А по сути ничего не делает для борьбы с врагами Украины. Мне не о чем с вами говорить. Вы мне не интересны. Пустое место.
Бувайте здорові ... :hi:
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 52
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#690

Непрочитане повідомлення jra7 »

Valery_Dnepr писав: С самого первого дня нашего здесь знакомства вы от меня чего-то требуете, видимо полагая, что я вам чем-то обязан. Поэтому я никогда не отвечал на ваши домагания. Но вы, видимо, так ничего и не поняли.
Я вам ничем не обязан. Точно так же, как и вы мне. И если я не отвечаю на ваши вопросы, значит вы для меня человек пытающийся меня, украинца, чем-то донять, унизить, оскорбить.
Вы тот, кто обижает (ображає) и унижает (принижує) украинцев. А по сути ничего не делает для борьбы с врагами Украины. Мне не о чем с вами говорить. Вы мне не интересны. Пустое место.
Бувайте здорові ... :hi:
Ти дуже необачно написав про пусте місце, дурнику , ти перейшов на пряму образу дебіл, а то що житель України називає нас хохлами,і все у нас непутьово , то у тебе язик в дупі і ще "миротворцем "хочеш бути , плачешся "геройством ", що тебе забанили, і що !? Пшел вон ! Жорстко завжди хто переходить на особу !
..... синхронно тобі -----Бувайте здорові .... :hi:

P.S. незручні питання не ображають і не принижують , вони ставлять у незручне положення ! :biggrin:
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 10
Повідомлень: 3223
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5035 разів
Подякували: 5159 разів
Вік: 53

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#691

Непрочитане повідомлення Sergiy »

Банки просять згортати вже цю зелену богадільню з дешевими кредитами. Памперс, який Зеленський хотів надягти на вдячний, розумний та люблячий велосипеди нарід (ТМ), постійно злазить, а вміст залишає некрасиві сліди.



Yura Gaidai
20 хв ·
Прочитав на еправді, що провідні банки написали до НБУ та Мінфіну листа з проханням згорнути програму доступного кредитування 5-7-9%.
Про те, що програма неефективна, викривлює конкуренцію між банками, між бізнесами, несе ризики і для позичальників і для економіки в цілому.
"Банки чудово розуміли, що державне відшкодування частини відсоткової ставки для бізнесу не звільняє їх від ризиків неплатоспроможності позичальника. Тож й оцінювали ризики за пільговими кредитами так само як і за звичайними, відмовляючи занадто ризиковим проєктам або ж вимагаючи надійну заставу."
Не можу відмовити собі у задоволенні констатувати, що стаття і лист банкірів повторюють те, що я написав ще півтора роки тому для системного звіту Ради бізнес-омбудсмена "Великі проблеми малого бізнесу", коли 5-7-9% лише планували запускати.
"Вирішальною умовою доступності зовнішнього фінансування для МСП є стандарти схвалення кредитних заявок фінансовими установами, тобто вимоги до позичальників та застави. Другим важливим фактором [...] є розмір реальних відсоткових ставок у банківській системі.
У ринковій економіці уряд не може безпосередньо впливати на вимоги до позичальників та на відсоткові ставки за допомогою адміністративних важелів впливу. Директивне відхилення процентної ставки у менший бік від точки ринкової рівноваги [...] збільшить нерівність можливостей бізнесу та стимулюватиме корупційні та неконкурентні практики.
Так само адміністративне заниження вимог до позичальників викривлює оцінку ризиків фінансовими установами, веде до погіршення якості кредитних портфелів та виникнення дисбалансів у економіці."
А ще радий, що принаймні другий сценарій, щодо якого я застерігав, не реалізували) :
"Аналогічно, відхід незалежного банківського регулятора від режиму інфляційного тарґетування заради стимуляції кредитування, наприклад, шляхом необґрунтованого зниження облікової ставки, матиме негативні макроекономічні наслідки, а саме — перегрів економіки та зростання інфляції вище прийнятного рівня."
І bottom line:
"[...] у своїй стратегії уряд обмежений інструментами, які опосередковано впливають на вартість капіталу, прийняття ризиків фінансовими установами, сприяють збільшенню довіри між учасниками ринку, а також симетричному та широкому доступу до інформації як на стороні попиту, так і пропозиції."
Епілогом Ivan Uhlianytsia:
" під нуль взяли тільки суто під місцевий фінінжинірінг, як і за бугром - а чого б і не взяти, якшо дармовими грошима кидається держава за чужий рахунок…
Але ця возня заради возні, імітація діяльності, бо треба шось робити, безкінечні ці програми, які ведуть в нікуди і не мають ніякого ефекту, окрім негативного, і зроблені для роздачі медальок і премій пінджакам"
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 60
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#692

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

Ну это закономерный итог - ничем другим кончиться и не могло. Конечно дешевые кредиты хотят все и когда то они наверное будут, но для этого должны быть экономические успехи, развитие экономики.
Но чисто популистские программы действуют не долго, государство покрыть разницу в процентной ставке дешевых кредитов может весьма ограниченно. А банки тем более не заинтересованы в таких кредитах.
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 10
Повідомлень: 3223
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5035 разів
Подякували: 5159 разів
Вік: 53

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#693

Непрочитане повідомлення Sergiy »

valeriy vanzha писав:Ну это закономерный итог - ничем другим кончиться и не могло. Конечно дешевые кредиты хотят все и когда то они наверное будут, но для этого должны быть экономические успехи, развитие экономики.
Но чисто популистские программы действуют не долго, государство покрыть разницу в процентной ставке дешевых кредитов может весьма ограниченно. А банки тем более не заинтересованы в таких кредитах.
Судячи з оприлюднених сьогодні результатів чергового соціологічного заміру настроїв та політичних уподобань, клоунський торт з обличчя наріду вже майже обтік. Ще трохи пооблизують один одному пики, а далі постане питання - а що далі? І що клоуни робитимуть далі? Ума не приложу. Ахметов продовжить юзати Укрзалізницю тарифами на перевезення, а Укрзалізниця возить не тільки комерційні вантажі, вона ще й військову техніку перекидає. РНБО задовбається водити санкції та збиратися ) Дуже прикольно її обанкрутити, узгоджено з РФ та "Білоруссю", наприклад. Сумно не буде.
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 2291
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3760 разів
Подякували: 3489 разів
Вік: 55

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#694

Непрочитане повідомлення koba »

Sergiy писав:
Судячи з оприлюднених сьогодні результатів чергового соціологічного заміру настроїв та політичних уподобань
Про социологию. Не так давно попался на глаза Гена Москаль. Спрашивают его: что за фигня такая - в стране полная жопа во всём, а рейтинг зеленского (на тот момент) 34% - как такое может быть?? Но что он ответил: какие 34% - вы на эту туфту не смотрите - это Ермаки (читай кацапы) всю социологию под себя подмяли и штампуют что хотят. На самом деле (на тот момент) около 12%.

Немного позже слегка офигел от 41% украинцев согласившихся с тезисами про один народ из статьи путина, а позже прочитал как был поставлен вопрос и понял, что Гена таки был прав
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 10
Повідомлень: 3223
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5035 разів
Подякували: 5159 разів
Вік: 53

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#695

Непрочитане повідомлення Sergiy »

koba писав: Про социологию. Не так давно попался на глаза Гена Москаль. Спрашивают его: что за фигня такая - в стране полная жопа во всём, а рейтинг зеленского (на тот момент) 34% - как такое может быть?? Но что он ответил: какие 34% - вы на эту туфту не смотрите - это Ермаки (читай кацапы) всю социологию под себя подмяли и штампуют что хотят. На самом деле (на тот момент) около 12%.

Немного позже слегка офигел от 41% украинцев согласившихся с тезисами про один народ из статьи путина, а позже прочитал как был поставлен вопрос и понял, что Гена таки был прав
Багато у чому погоджуюсь. Тему прокачки потрібного владі та обгрунтування владних рішень на базі соціології у нас включили на максимум саме після перемоги зелених. Раніше у таких обсягах, з приводу та без привода, статистикою у новинах не висвічували. Тим більше, ледь не слід у слід за якимись ОП-івськими ініціативами, чи у зв'язці з ними.
Така соціологічна накачка під гаслом "а стільки-то відсотків українців нас підтримують у тому-то і у тому" у нас не використовувалась раніше ніким (маю на увазі попередніх президентів країни).
Втім, треба зазначити що на більшість того що хотіли пропхати зелені суспільство не погоджується. Згадайте "воду у Крим", наприклад. Чи формулу Штайнмаєра. Чи "спільне з представниками ОРДЛО інспектування позицій ВСУ". Багато чого під Рашку вони хотіли просунути. Думаю і далі хочуть. Ще, як кажуть, не вечір.
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 9
Повідомлень: 2291
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3760 разів
Подякували: 3489 разів
Вік: 55

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#696

Непрочитане повідомлення koba »

Гадаю, що сам зеленський не в курсах - це один iз засобiв, з допомогою яких вони манипулюють ним
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 10
Повідомлень: 3223
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5035 разів
Подякували: 5159 разів
Вік: 53

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#697

Непрочитане повідомлення Sergiy »

koba писав:Гадаю, що сам зеленський не в курсах - це один iз засобiв, з допомогою яких вони манипулюють ним
:hi:
Як цікаво ))) Слід в слід за не дуже приємним для Зе результатом одразу запускають набагато більш приємну статистику від альтернативної конюшні. :rofl:
Щоб не втратити контролю над нарідом, ще й не таке скоро малюватимуть )))))

https://censor.net/ua/news/3281849/za_z ... ya_tsentru
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 28
Повідомлень: 10149
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15412 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#698

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

Это замечательно, я считаю... :yahoo:

- Купіть помідори! Така тяжка жизнь настала. Я вчителька, а мушу помідорами торгувати. Довели до ручки народ!
- А за кого голосували?
-……
- Так за кого?
- Я голосувала проти Порошенка!
- А чого?
- Бо він украв!
- Що він украв?
-…..
- Так шо він украв?
- Він багатий! І він Вальцман! А Зеленський за нас, за трударів, він теж із бідноти!
(Дослівно. Сьогодні.) (С)
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
Ловец сноВ
ветеран
Пости в темі: 7
Повідомлень: 1267
З нами з: 25 квітня 2015, 06:28
Звідки: Безлюдовка
Подякував: 1323 разів
Подякували: 1048 разів
Вік: 47

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#699

Непрочитане повідомлення Ловец сноВ »

Дмитрий Медведев писав:Это замечательно, я считаю...
А Зеленський за нас, за трударів, він теж із бідноти!
(Дослівно. Сьогодні.) (С)
Свежий мем)))
Вкладення
_20210815_082459.JPG
In Me Omnis Spes Mini Est
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 28
Повідомлень: 10149
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15412 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Прошел год...эпоха бедности закончилась...?!

#700

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

Ловец сноВ писав: Свежий мем)))
А откуда это?
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Відповісти

Повернутись до “Горищна навколополітична тусня”