Никогда мы не будем братьями

Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 455
Повідомлень: 4205
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1512 разів
Подякували: 5704 разів
Вік: 68

Re: Никогда мы не будем братьями

#46176

Непрочитане повідомлення spiridon »

Так Сеня с Потехой керували Фикусом ,поэтому там было спокойно :yahoo: а шо у галичан пукан подгорает ? Та хай не извиняется ,больным и юродивым я всегда прощаю ,грех на них обижаться ,если они и так пострадавшие :yahoo:
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 823
Повідомлень: 2648
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6866 разів
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#46177

Непрочитане повідомлення Eugene »

spiridon, мы все пострадаем - галичане, донецкие, киевские, одесские.
Понимаете - ВСЕ.
Какая может быть радость от войны, ракеты не спрашивают, откуда ты родом.

С уважением.
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 954
Повідомлень: 3867
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6712 разів
Подякували: 2982 разів
Вік: 50

Re: Никогда мы не будем братьями

#46178

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

Дмитрий Медведев писав:Я автора сего опуса ненавижу всеми фибрами души, суку гебешную...
Но нужно отдать должное - информацией он владеет...
https://novayagazeta.ru/articles/2022/0 ... am-vse-est
Сценаріус справджується?
В ОРДО в открытую просят в РФ прислать «военных инструкторов»
Россия и подконтрольные ей квазиреспублики Донбасса не на шутку встревожились после того, как ряд союзных Украине стран поставили ВСУ десятки, даже сотни, тонн боеприпасов и различные виды вооружений.
Об этом пишет «Информационный навигатор».
В свете данных событий, говорящие головы Кремля неоднократно призывали Путина начать снабжать террористические группировки «Л/ДНР» оружием напрямую, а не скрытно, как это делалось последние 8 лет.
Несмотря на то, что такой сценарий развития событий может очень серьезно отразиться на самой России, все больше путинских прихлебателей начали озвучивать данную мантру, используемую РФ исключительно для шантажа ЕС и США.
В добавок, еще и самопровозглашенные власти «ДНР» решились подлить масла в огонь, призывая Путина отправить на Донбасс «инструкторов», осваивать вооружение, которого у «республики раньше не было».
— Необходимые виды вооружений совместно определят „руководство республики“ и военные. Пригодятся комплексы по уничтожению бронетехники, системы радиоэлектронной борьбы, системы ПВО, позволяющие сбивать БПЛА, закупленные Украиной, — заявил так называемый «заместитель начальника управления народной милиции ДНР» Эдуард Басурин.
При этом, он также заявил, что в «ДНР хватает своего оружия и квалифицированных военных кадров», однако отказываться от поддержки неразумно.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1633
Повідомлень: 788
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 199 разів
Подякували: 158 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46179

Непрочитане повідомлення jra7 »

spiridon писав:Так Сеня с Потехой керували Фикусом ,поэтому там было спокойно :yahoo: а шо у галичан пукан подгорает ? Та хай не извиняется ,больным и юродивым я всегда прощаю ,грех на них обижаться ,если они и так пострадавшие :yahoo:
Ги-ги-ги ! ))))) У мене підгорає !? Та ти спалився своєю фарцовською бикуватістю , у мене там "братани", у мене там " мочалки ", "зарісовался " тими секретними доносами , та ти гнилий зсередини , бо колючі тексти викликають у тебе перехід на особу, некажучи уже про твій понос на Україну ! Кому ти тут тільки ярлики не навішав ! Навіть тому ж Штірліцу , коли ти систему вичистив тут , ти погнав на нього як на еврея ! І нагадаю тобі , що він відповів --- ну ти і підлий, бо разом сиділи і спілкувались ! І пане Штірліц , так заради цікавості ---- спірідон перед вами вибачився ! .... і перед іншими кому він тільки тут не насрав бикуватою фарцовкою ?!
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 3516
Повідомлень: 10202
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3944 разів
Подякували: 15499 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#46180

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

… Із ненаписаного щоденника офіцера ЗСУ. Лютий 2017.
... раннього морозного ранку восьмого лютого дві тисячі сімнадцятого року у своєму кабінеті був убитий черговий комбат чергового батальйону чергової псевдореспубліки. Подія, в принципі, доволі буденна для війни на Донбасі, однак було два моменти, які вирізняли саме цей випадок.
По-перше, це не була смерть у бою, загибель внаслідок п'яного нещасного випадку або результат розборок між вождями (і вождятками) «днр» та їх кураторами з Росії, як це раніше не раз траплялось на окупованій частині України. Ні. Це була кара.
Материкова Україна на цей факт відгукнулася тріумфуванням, мемчиками у фейсбуці і миттєво вигаданим коктейлем «Гіві-ту-мі». Населення ж Донбасу виявило спектр емоцій від «похуй» до «похуй-похуй». Життєвий шлях колишнього охоронця супермаркету завдовжки тридцять шість років закінчився доставкою «Шмеля» у вікно кабінету на другому поверсі цегляного будинку в Макіївці – і це, поклавши руку на серце, далеко не найгірший кінець далеко не найкращого життя.
І по-друге, саме тоді, на початку сімнадцятого, ми вперше познайомились із нею. З корінною киянкою, яку все керівництво «новоросії» вважало донеччанкою, високою, темноволосою та відверто гарною дівчиною, яка тоді працювала секретаркою Михайла Толстих, більш відомого як «Гіві».
З капітаном Збройних Сил України та офіцером Головного Управління Розвідки ГШ ЗСУ.
З "Вєрочкою".
… шоста ранку, Макіївка, розташування якоїсь військової частини, яку воліють обходити стороною жителі міста, які вже натерпілися на своєму віку. За столом кабінету на другому поверсі сидить чорнявий чоловік, одягнений у пом'яту російську «горку». По невеликій кімнаті хвилями плаває перегар, сигаретний дим і щось із ранньої Чичеріної.
З приймальні чути легкий стукіт кроків, шарудіння зимової куртки та деренчання підносу зі склянками.
Михайло (відриває від столу змучені очі): Хто там? А, Вєрочка… Вєрочко, несіть каву.
Вєрочка (заглядає до кабінету): Товаришу підполковник, так ця...
Михайло: Вєрочко, я ж просив. От без цього всього. Просто – Міша. Без чинів.
Вєрочка: Вибачте, това... тобто Міша. Тут з кавою така історія... Кави немає, є коньяк.
Михайло: Вєрочка, не треба історій, я їх ще у супермаркеті наслухався. Ех, діло молоде... Пам'ятаю, раз ми з пацанами...
Вєрочка: Михайле Сергійовичу! Немає кави. Не купила зранку, там закрито було. Коньяк купила.
Михайло (дивно): А що, у нас якийсь привід є?
Вєрочка (про себе): Поки що нема, але буде...
Михайло (продовжує): Вєрочка, ну що ви як дитина? Замовте доставку. Ми ж живемо у сучасній країні! Ось прямо в кабінет і замовте. Скажіть – для мене.
Вєрочка (дістає телефон, набирає по пам'яті номер): Ало! Одну каву, будь ласка, зараз, прямо в кабінет! Так-так, для Михайла Сергійовича. Другий поверх, четверте вікно праворуч. Правий край.
Шиплячий струмінь, вибух, Михайла Сергійовича розмазує по дальній стінці.
Вєрочка (знову в телефон): Так! Так, отримали! Доставочка чудова, от прямо ідеально все! Скажіть Николаїчу, щоб наступного разу нижче брав, а то мене шафою мало не прибило! Це йому не ліфт! А? Що? Ні, все нормально. Поїла. І в шапці. Все, давай. Слава Україні. (Кладе слухавку, про себе) «Вєрочка, несіть каву», «Вєрочка, несіть каву». Задовбав. А ось тепер Вєрочка буде пити коньяк...(C)
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 3516
Повідомлень: 10202
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3944 разів
Подякували: 15499 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#46181

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

А я говорил... :yahoo:
Так хто такий Arty Green? Історія про бізнесмена, який повоював і став “блогером”
https://mil.co.ua/tak-hto-takyj-arty-gr ... 94fIArYBDs
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 2592
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46182

Непрочитане повідомлення Tommy »

Можна погоджуватися або навпаки, але послухати і зробити висновки треба
"Ох, не однаково мені"...
Аватар користувача
Valery_Dnepr
ветеран
Пости в темі: 338
Повідомлень: 1564
З нами з: 07 січня 2011, 21:16
Звідки: Новомосковск
Подякував: 715 разів
Подякували: 769 разів
Вік: 70

Re: Никогда мы не будем братьями

#46183

Непрочитане повідомлення Valery_Dnepr »

Аватар користувача
Fundorin
ветеран
Пости в темі: 1991
Повідомлень: 6116
З нами з: 26 листопада 2011, 15:47
Звідки: Дніпро
Подякував: 3176 разів
Подякували: 8159 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46184

Непрочитане повідомлення Fundorin »

dukua писав:
Как, прости хосподя, такой понос может содержаться в голове?
Посольство США уже не первую неделю уговаривает в закрытом режиме своих 2000-3000 граждан, живущих в Украине, срочно эвакуироваться - для того, чтобы на Зеленского воздействовать??? :rofl:
:biggrin:
Скетч канала SNL "Русская пропаганда"4:
"Таков наш век: слепых ведут безумцы!"
"Король Лир", Уильям Шекспир, © 1608 г.
Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 2592
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46185

Непрочитане повідомлення Tommy »

Мабуть, для підняття бойового духа:
"В Томске предложили оригинальный подарок мужчинам на 23 Февраля" :blush:
https://sib.fm/news/2022/02/04/devstven ... 3-fevralya
"Ох, не однаково мені"...
Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 741
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: Никогда мы не будем братьями

#46186

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

Обозрение визита путина в Китай, газ в Китай продают ниже рыночной цены, Китай ставит путина на его место - вассала.
https://www.youtube.com/watch?v=0ChZo7utXoE
Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 2592
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46187

Непрочитане повідомлення Tommy »

По "минским соглашениям" А.Илларионов подвел черту
https://www.youtube.com/watch?v=w4u_mtVwdBA
"Ох, не однаково мені"...
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 700
Повідомлень: 2144
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2354 разів
Подякували: 2500 разів
Вік: 61

Re: Никогда мы не будем братьями

#46188

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

"Запрошення вступити до НАТО є політичним рішенням. Звичайно, існує набір критеріїв, яким мають відповідати потенційні нові члени НАТО. Але, зрештою, це політичне рішення. Це правда, що НАТО вказало, що невирішені зовнішні територіальні суперечки є важливою причиною, чому країна не може бути прийнята. Але я насправді не думаю, що, наприклад, окупація Криму підпадає під ці критерії. Тому що це не невирішений територіальний спір. Це чиста і дуже пряма територіальна окупація."
Спікерка Сейму Литовської Республіки Вікторія Чміліте-Нільсен
https://tsn.ua/exclusive/rosiya-spriyma ... 70815.html
Таке розуміння, а саме те, що Україна немає териториальних суперечок, бо це спір, а окупація, та, відповідно, це не може бути перешкодою для вступу до НАТО, потроху настає.
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 954
Повідомлень: 3867
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6712 разів
Подякували: 2982 разів
Вік: 50

Re: Никогда мы не будем братьями

#46189

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

yahennadiy писав:"Запрошення вступити до НАТО є політичним рішенням. Звичайно, існує набір критеріїв, яким мають відповідати потенційні нові члени НАТО. Але, зрештою, це політичне рішення. Це правда, що НАТО вказало, що невирішені зовнішні територіальні суперечки є важливою причиною, чому країна не може бути прийнята. Але я насправді не думаю, що, наприклад, окупація Криму підпадає під ці критерії. Тому що це не невирішений територіальний спір. Це чиста і дуже пряма територіальна окупація."
Спікерка Сейму Литовської Республіки Вікторія Чміліте-Нільсен
На що я не поважаю "голови, що говорять", але ця жіночка зачепила своїм професіоналізмом.
Там в тому числі і про вступ до НАТО і багато чого цікавого.

Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 741
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: Никогда мы не будем братьями

#46190

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

Насчет членства в НАТО и территориальных претензий - в состае НАТО есть две страны у которых есть нерешенный территориальный вопрос Турция и Греция, речь идет о Кипре.
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 3516
Повідомлень: 10202
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3944 разів
Подякували: 15499 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#46191

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

valeriy vanzha писав:Насчет членства в НАТО и территориальных претензий - в состае НАТО есть две страны у которых есть нерешенный территориальный вопрос Турция и Греция, речь идет о Кипре.
А раньше еще и ФРГ была...
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 964
Повідомлень: 2321
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3774 разів
Подякували: 3547 разів
Вік: 55

Re: Никогда мы не будем братьями

#46192

Непрочитане повідомлення koba »

Yaroslaw писав:
На що я не поважаю "голови, що говорять", але ця жіночка зачепила своїм професіоналізмом.
Там в тому числі і про вступ до НАТО і багато чого цікавого.
Излагает складно, что уже немаловажно. Но обещать жениться(c) недостаточно - посмотрим на результат
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 3516
Повідомлень: 10202
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3944 разів
Подякували: 15499 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#46193

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

Про точність формулювання. Не зовсім давно, на фронті, один молодий комбат (випуск військової академії 15 року), доповідав комбригу в месенжері, що виявлений в сірій зоні, ближче до наших позицій, спостерігач, або корегувальник. Розвідник одним словом. І він закінчив речення так - "його треба вбити".
Через кілька годин, комбат приїхав на КП, сиділи розмовляли та обговорювали стан речей. І комбриг, якось жартома, каже - "Ну не можна ж так прямо казати, та писати. Може якось завуальовано. Знешкодити, або нейтралізувати". На що в молодого хлопця оці миттєво стають як два сталеві леза. Ні, каже. "Його треба вбити. Саме вбити. Це не я до нього додому прийшов. Не я приїхав в його країну, щоб вбивати його та його друзів. Він прийшов сюди нас вбивати. Мене, моїх друзів, моїх підлеглих. Декого вони вже вбили. Тому мені нема чого соромитись. Я військова людина. Це моя професія вбивати тих, хто прийшов на мою землю".(С)
Я це до чого. Нехай політики граються словами та образами. А нам просто треба вбивати всіх хто полізе на нашу землю. Просто щоб вони це знали. Як тільки ти перейшов кордон з метою окупації або вбивства - тебе треба вбити. І не важливо хто ти, що ти, про що думаєш, хто в тебе вдома. Важливо те, хто поруч зі мною і хто в мене вдома. Важливо по чиє життя прийшов ворожий солдат. І його треба вбити. Вбити, поки він не зробив те, заради чого прийшов. Поки він не вбив нікого з синів та дочок України.
Це так,лірика. А нам своє робити. Максимально готуватися до любого розвитку подій. Допомагати збройникам бути готовими кожної хвилини робити те, що вони вміють.
Дякуємо всім хто допомагає збройникам робити 200.
4731 2196 1942 3175
5168 7451 1010 5332
Донік Р
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 2592
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46194

Непрочитане повідомлення Tommy »

Президент России Владимир Путин заявил, что РФ готова предоставить бывшему президенту Украины Петру Порошенко "политическое убежище по гуманитарным соображениям". Об этом российский лидер сказал на пресс-конференции по итогам переговоров с президентом Франции Эммануэлем Макроном в понедельник, 7 февраля.
https://korrespondent.net/world/russia/ ... ubezhysche
"Обнимаю!" (с) ;)
"Ох, не однаково мені"...
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 1049
Повідомлень: 6672
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3883 разів
Подякували: 8221 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#46195

Непрочитане повідомлення dukua »

Tommy писав: "Обнимаю!" (с) ;)
por.JPG
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
piramida
учасник
Пости в темі: 98
Повідомлень: 423
З нами з: 28 лютого 2019, 14:33
Звідки: Харків
Подякував: 700 разів
Подякували: 625 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46196

Непрочитане повідомлення piramida »

Tommy писав:"Президент России Владимир Путин заявил, что РФ готова предоставить бывшему президенту Украины Петру Порошенко "политическое убежище по гуманитарным соображениям". Об этом российский лидер сказал на пресс-конференции по итогам переговоров с президентом Франции Эммануэлем Макроном в понедельник, 7 февраля."
А цей "посил" вже дуже цікавий. Х-ло мабудь вже усвідомив, хто він для українців. Тільки через це усвідомлення, можна робити подібні заяви з цілком зрозумілим бажанням досягнути певних цілей вплинути на позицинування ролі Порошенка в Україні і для України. :biggrin:

І доречи, як же взагалі велася розмова х-ла з Макроном, що навіть про Порошенка поговорили?
"Порошенко, Порошенко всюди Порошенко"... :biggrin: І це все за умови, що навіть півшостого на цій зустрічи не було :biggrin:
Аватар користувача
Chega
ветеран
Пости в темі: 432
Повідомлень: 1966
З нами з: 23 листопада 2011, 09:31
Подякував: 2143 разів
Подякували: 2543 разів
Вік: 55

Re: Никогда мы не будем братьями

#46197

Непрочитане повідомлення Chega »

piramida писав:І доречи, як же взагалі велася розмова х-ла з Макроном, що навіть про Порошенка поговорили?
На відстані. :biggrin:

Зображення
"Не такі страшні російські воші, як українські гниди"
O5O5II26I3 Вінниця
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 954
Повідомлень: 3867
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6712 разів
Подякували: 2982 разів
Вік: 50

Re: Никогда мы не будем братьями

#46198

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

Випадково натрапив на це дійство.
Той, шо зліва - "професійно, багато ні про що".
Той шо справа - "натужне гнусаве хрипіння, докладання зусиль, для стримання в собі кварталу".
Добре, шо прес-служба потім перекладає це все на пристойну українську.

[youtube] http://www.youtube.com/watch?v=TLgIcwKYuus&t=561s [/youtube]
Аватар користувача
piramida
учасник
Пости в темі: 98
Повідомлень: 423
З нами з: 28 лютого 2019, 14:33
Звідки: Харків
Подякував: 700 разів
Подякували: 625 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46199

Непрочитане повідомлення piramida »

Chega писав: На відстані. :biggrin:
:biggrin:
Вкладення
273613699_10159531055348801_7457793643142330953_n.jpg
Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 741
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: Никогда мы не будем братьями

#46200

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

https://www.youtube.com/watch?v=6manfifVbAk
"Бунт генералов в рф"
Відповісти

Повернутись до “Горищна навколополітична тусня”