Никогда мы не будем братьями

Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#50651

Непрочитане повідомлення moose »

jra7 писав:Вибухи в белгороді !? Так чи ні ?
Так, так й ще раз так, більше фаєрверків красівих в бєлґарадє, курскє і по цiлій расії!

Показати текст
Reportedly a Ukrainian OTR-21 SRBM

Але насправді здається кацапи сбили і воно впало на людські хати. Ну штож, війна така війна, буває.
Востаннє редагувалось 03 липня 2022, 10:37 користувачем moose, всього редагувалось 2 разів.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 3471
Повідомлень: 10150
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15413 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#50652

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

11 многоэтажек, 39 частных домов, 5 из них полностью.
Есть погибшие и раненые
Вкладення
photo_2022-07-03_04-41-34.jpg
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#50653

Непрочитане повідомлення moose »

My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#50654

Непрочитане повідомлення moose »

Головний буддист нарасії Дамба Аюшеев виклав фото із своїм племінником, який проходить лікування після участі у війні в Україні.
Вкладення
291871723_1105291126738505_7873245015050844012_n.jpg
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Fundorin
ветеран
Пости в темі: 1991
Повідомлень: 6116
З нами з: 26 листопада 2011, 15:47
Звідки: Дніпро
Подякував: 3176 разів
Подякували: 8159 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50655

Непрочитане повідомлення Fundorin »

moose писав:
Вражеские паблики даже ох*ели:
панцирь.jpg
А причина попадания именно туда весьма банальна:
Белгород.jpg
В Мелитополе интереснее.
Доповнення по Мелітополю

Мінус склад з боєприпасами

Мінус склад з пальним

Мінус все шо стояло на злітній смузі

Мораль. Рускає пво, іді на... Боєприпаси детонують майже три години поспіль
2022-07-03_мелитополь.png
Востаннє редагувалось 03 липня 2022, 12:40 користувачем Fundorin, всього редагувалось 1 раз.
"Таков наш век: слепых ведут безумцы!"
"Король Лир", Уильям Шекспир, © 1608 г.
Аватар користувача
diletant-007
ветеран
Пости в темі: 657
Повідомлень: 1878
З нами з: 19 лютого 2011, 11:10
Звідки: Varna
Подякував: 3837 разів
Подякували: 2444 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50656

Непрочитане повідомлення diletant-007 »

Fundorin писав:Сталинист в своем репертуаре



А теперь смотрите, идет разработка САУ под снаряд 155 мм. А чем стрелять будем?
знаком со сталинистами??
ну правильно,зачем САУ производить - если снаряды нужно покупать.... :biggrin:
Аватар користувача
Fundorin
ветеран
Пости в темі: 1991
Повідомлень: 6116
З нами з: 26 листопада 2011, 15:47
Звідки: Дніпро
Подякував: 3176 разів
Подякували: 8159 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50657

Непрочитане повідомлення Fundorin »

diletant-007 писав:знаком со сталинистами??
Бог миловал, не довелось.
diletant-007 писав:ну правильно,зачем САУ производить - если снаряды нужно покупать.... :biggrin:
А зачем вообще что-то производить в военное время? Нашему руководству гораздо проще играть роль Кисы и выпрашивать у западных стран деньги на пропитание и их вооружение. Артисты они знатные, пока получается, но надолго ли?

По взрывам в Белгороде не все так оптимистично.
Украинская сторона подтвердила гибель семьи из Харьковской области в результате обстрела Белгорода. Вот что заявил глава Дергачевской громады Вячеслав Задоренко: «Сегодня ночью в результате действий, вызванных российскими военнослужащими, в городе Белгород погибла семья Коптеловых из Цуповки. Эта информация поступила к нам от вынужденных переселенцев. Жители Цуповки и других оккупированных населенных пунктов были вынуждены бежать от войны через Россию в страны Европы любыми доступными путями. К сожалению, как видим, Россия уничтожает наших людей и на своей территории»
"Таков наш век: слепых ведут безумцы!"
"Король Лир", Уильям Шекспир, © 1608 г.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#50658

Непрочитане повідомлення moose »

Взагалі неоптимістично, кацапи хваляться що таки побудували міст через Сіверський Донець.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 951
Повідомлень: 3864
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6690 разів
Подякували: 2978 разів
Вік: 50

Re: Никогда мы не будем братьями

#50659

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

moose писав:Взагалі неоптимістично, кацапи хваляться що таки побудували міст через Сіверський Донець.
З Ваших країв видніше, шо роблят кацапи.
Та й людина Ви вкрай "оптимістична" (вибачте, наболіло) .
Оптимізм, як безоплатний додаток до "пікапів" був би дуже доречний тут. :hi:
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 942
Повідомлень: 2291
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3760 разів
Подякували: 3489 разів
Вік: 55

Re: Никогда мы не будем братьями

#50660

Непрочитане повідомлення koba »

Рівень довіри населення до загальнонаціонального телемарафону складає 4.8%
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#50661

Непрочитане повідомлення moose »

Yaroslaw писав:
З Ваших країв видніше, шо роблят кацапи.
Та й людина Ви вкрай "оптимістична" (вибачте, наболіло) .
Оптимізм, як безоплатний додаток до "пікапів" був би дуже доречний тут. :hi:

Ну давайте ви, навійте оптимізму. Скажіть щось добре. Типу ми повернемось :sad:
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 951
Повідомлень: 3864
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6690 разів
Подякували: 2978 разів
Вік: 50

Re: Никогда мы не будем братьями

#50662

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

moose писав: Ну давайте ви, навійте оптимізму. Скажіть щось добре. Типу ми повернемось :sad:
Як припините, знаходячись за тисячі кілометрів від війни, транслювати песимізм, так і я почну, знаходячись за 10 км від бульбашії, навіювати оптимізм.
Аватар користувача
diletant-007
ветеран
Пости в темі: 657
Повідомлень: 1878
З нами з: 19 лютого 2011, 11:10
Звідки: Varna
Подякував: 3837 разів
Подякували: 2444 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50663

Непрочитане повідомлення diletant-007 »

Fundorin писав: Бог миловал, не довелось.
А зачем вообще что-то производить в военное время? Нашему руководству гораздо проще играть роль Кисы и выпрашивать у западных стран деньги на пропитание и их вооружение. Артисты они знатные,
ну так ты об этом и пишешь)))спрашивается зачем было во время войны клоуна выбирать? ааа.....знаю - "мудрыйнаридусталотвойны" :sad:
Аватар користувача
diletant-007
ветеран
Пости в темі: 657
Повідомлень: 1878
З нами з: 19 лютого 2011, 11:10
Звідки: Varna
Подякував: 3837 разів
Подякували: 2444 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50664

Непрочитане повідомлення diletant-007 »

Fundorin писав: Бог миловал, не довелось.
откуда в таком случае тебе знаком их репертуар?
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#50665

Непрочитане повідомлення moose »

Yaroslaw писав:
Як припините, знаходячись за тисячі кілометрів від війни, транслювати песимізм, так і я почну, знаходячись за 10 км від бульбашії, навіювати оптимізм.
Ахаха, домовилися :drinks:

Взагалі транслювання мають невелику практичну мету. З інформаційних джерел вашко скласти уяву про реальний стан подій (хоча а воно мені треба?), тому справді цікаво знати що воно там діється з перших уст. Часом в розмовах з живими свідками виходять дічайші інформації, наприклад зі слів дівчини, в якої тітка з родиною ше тиждень чи два тому вперлися рогом і не хтіли тікати з Лісічанска.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#50666

Непрочитане повідомлення moose »

Позитив -

Словаччина подарувала нам 4 вертольоти Mi-17, в червні їх завезли до України.

https://www.noviny.sk/video/ebdd7d7f-4c ... ikov-mi-17


На Расії знов горить, вежовець Capital Towers горів у Масквє.

В Сніжному бабахнув черговий склад з амуніцією.
Вкладення
FWxzAK0WQAABx32.jpeg
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Fundorin
ветеран
Пости в темі: 1991
Повідомлень: 6116
З нами з: 26 листопада 2011, 15:47
Звідки: Дніпро
Подякував: 3176 разів
Подякували: 8159 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50667

Непрочитане повідомлення Fundorin »

Sergiy писав:Если какой-то бывший или теперешний депутат что-то пишет по теме - прошу ваши "неужели можно верить и Пашинскому" не походя бросать, а конкретизировать или чем-то подтверждать. Если в комментариях по моей ссылке он где-то наврал.

Если бы, как справедливо замечали многие комментаторы по теме "Богданы", вместо пары сотен километров (цифра условная) трасс на "великому будівництві" мы бы собрали N десятков "Богдан", то с учетом массива закупок и разного рода поступлений военного снаряжения с Запада, покупка необходимого количества снарядов все равно утонула бы в общей сумме покупаемого.
Поэтому зачем в ответ на мой простой вопрос пускаться в рассуждения о снарядном и патронном заводах - вообще непонятно.
Круто было бы их иметь, конечно, спору нет. Но спросил то я совсем о другом.
Смотрите как Пашинский передергивает. Сначала он пишет:
Саме так, в ситуації збройного голоду, в 2016 з’явилась вона - наша, українська, але одночасно «натівська» САУ «Богдана».

А чуть ниже:
Вже восени 2021 року розпочались випробування «Богдани». І завершилися за 1,5 місяця до початку повномасштабного вторгнення!
Ну и что же за установка была в 2016 году при их власти, если ее начали испытывать только в 2021 при нынешних? Чем там было хвастаться? Если просто образец, так он уже был при Яныке, а не при Порохе. Я же выше писал, что разработки САУ начались еще в 2009 году, а РП закончили в 2013!
Да и роль одной "Богданы" в обстреле Змеиного слишком преувеличена. Основную задачу всё же выполняли летчики.

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces
1 липня о 12:48 ·

АВІАЦІЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ВЗЯЛА АКТИВНУ УЧАСТЬ В ДЕОКУПАЦІЇ ЗМІЇНОГО
----------------------------------
Під час проведення операції із звільнення острова Зміїний від окупантів авіація Повітряних Сил неодноразово завдавала потужних авіаударів по ворожих позиціях.
Бомбардувальники, штурмовики та винищувачі, у взаємодії з артилерійськими підрозділами, армійською та безпілотною авіацією Сухопутних і Військово-Морських Сил, підрозділами Сил спеціальних операцій, вчергове знищували окупантів на острові Ахілла (так, у грецькій міфології називають о.Зміїний).
В результаті успішної операції знищено зенітні ракетні системи, радіолокаційні станції, бойові позиції, реактивну систему залпового вогню, техніку та особовий склад російських окупаційних військ. Невелика частина рашистів евакуювалась, поспіхом покинувши острів.
Крім того, 30 червня штурмовики Су-25 та бомбардувальники Су-24м здійснили до 10 авіаційних ударів на Луганському напрямку, підтримуючи бойові дії захисників Лисичанська. Удари наших льотчиків завадили просуванню окупантів на кількох важливих напрямках. Уражено логістичні центри ворога, пункти забезпечення пальним, бойову броньовану техніку та живу силу.


И мне не понятно, почему все так мусолят тему строительства дорог при нынешем? Вы когда-нибудь ездили в сторону Луганска и Донецка? При Сивочолом, я ездил регулярно в Северодонецк на наше второе производство, на Славянскую и Углегорскую ТЭС. Вот какой там был красивый фонтан, а напротив лесок из высоченных елей:
2022-07-04_фонтан.png
А сегодня прислали фото, как ее уже обстреливают с той стороны артиллерией:
углегорка.jpeg
Так вот, от Покровска
2022-07-04_покровск.png
и до Бахмута нам пришлось в три утра ехать по грунтовке, потому что всю трассу срезали на нет и делали полностью новую дорогу. После этого ездили в Северодонецк уже через Доброполье и Славянск, пока не сделали трассу. Но в прифронтовой зоне ремонтировали не только эту, а большинство дорог, ведущих к линии фронта. Но это не так пиарили, но, думаю, бабло отмывали не меньше нынешних.
"Таков наш век: слепых ведут безумцы!"
"Король Лир", Уильям Шекспир, © 1608 г.
Аватар користувача
Vankel
слухач
Пости в темі: 305
Повідомлень: 636
З нами з: 25 листопада 2012, 11:16
Звідки: Ukraine
Подякував: 1 разів
Подякували: 892 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50668

Непрочитане повідомлення Vankel »

Ця тема не піднімається в суспільсьві, просто роздуми. Я точно знаю, яка у нас мусарня, прокуратура, суди. Ніде немає фахівців, скрізь "свої люди", "рішали" і інші пройдисвіти, які просто купили дипломи і місця. Працювати нікому, всі "розробляють тему". То чому в армії, яка ще більше закрита, повинно бути по іншому? Я точно знаю, що десь з 15 року в армію за контрактом багато йшло всіляких безробітних або й просто випадкових людей, місяцями сиділи на блокпостах, пиячили, з єдиною метою - пересидіти важкі часи, отримати зарплату і пільги. Ні про який патріотизм ніхто не згадував. Всі потихеньку крали все, до чого могли дотягнутись. Багато хто тепер знову призвався, і не думаю, що став кращим.
Це я все до чого. Хто в темі - "совкова система "Я начальник, ты дурак" в сучасній українській армії збереглася?
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1515
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50669

Непрочитане повідомлення jra7 »

Yaroslaw писав:
Як припините, знаходячись за тисячі кілометрів від війни, транслювати песимізм, так і я почну, знаходячись за 10 км від бульбашії, навіювати оптимізм.
Цікава , цікава теорія ! Чим далі від центру події то стаєш песимістом , а ближче оптимістом ! :biggrin:
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1515
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50670

Непрочитане повідомлення jra7 »

diletant-007 писав: .....спрашивается зачем было во время войны клоуна выбирать?
ну по перше до війни !!!!!
А друге ---- 73 то другий тур для Порошенка, і конюктурно програшні партіїї захотіли щось отримати від фаворита , і тому дали йому свої голоси ! і перший тур показав наскільки ми громадянське суспільство , так що пліз , не звеніть на народ України , тіпа 73 барани, вибори це тонкий специфічно - агітаційний процес !
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1515
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50671

Непрочитане повідомлення jra7 »

Vankel писав:Ця тема не піднімається в суспільсьві, просто роздуми. Я точно знаю, яка у нас мусарня, прокуратура, суди. Ніде немає фахівців, скрізь "свої люди", "рішали" і інші пройдисвіти, які просто купили дипломи і місця. Працювати нікому, всі "розробляють тему". То чому в армії, яка ще більше закрита, повинно бути по іншому? Я точно знаю, що десь з 15 року в армію за контрактом багато йшло всіляких безробітних або й просто випадкових людей, місяцями сиділи на блокпостах, пиячили, з єдиною метою - пересидіти важкі часи, отримати зарплату і пільги. Ні про який патріотизм ніхто не згадував. Всі потихеньку крали все, до чого могли дотягнутись. Багато хто тепер знову призвався, і не думаю, що став кращим.
Це я все до чого. Хто в темі - "совкова система "Я начальник, ты дурак" в сучасній українській армії збереглася?
Згідний , наприклад якщо ви будете мати справу з нашою прокуратурою , слідаками , то їх не буде цікавити істина , їх буде цікавити , що в тій кримінальній , детепешній ситуаціїї наприклад вони зможуть заробити на ПОТЕРПІЛОМУ і ПІДОЗРЮВАНОМУ ! ..... він, следак, також хоче жити дольче вітою ! :biggrin:
Аватар користувача
Eugene
ветеран
Пости в темі: 769
Повідомлень: 2567
З нами з: 05 грудня 2012, 12:15
Звідки: Odessa
Подякував: 1 разів
Подякували: 6768 разів
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#50672

Непрочитане повідомлення Eugene »

jra7 писав: ну по перше до війни !!!!!
Война идет с 2014 года не прекращаясь. Не?

Размышления на тему - На дороги (без учета 2022) было потрачено более 10 млрд долл. Сколько бригад можно было полностью укомплектовать за эти деньги?

С уважением.
Аватар користувача
Fundorin
ветеран
Пости в темі: 1991
Повідомлень: 6116
З нами з: 26 листопада 2011, 15:47
Звідки: Дніпро
Подякував: 3176 разів
Подякували: 8159 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50673

Непрочитане повідомлення Fundorin »

jra7 писав: Цікава , цікава теорія ! Чим далі від центру події то стаєш песимістом , а ближче оптимістом ! :biggrin:
А вот это - далеко или близко?
На о. Змеиный установлен флаг Украины.

Территория возвращена под юрисдикцию Украины.
змеиный.jpg
Об этом заявила начальник объединенного координационного пресс-центра сил обороны юга Украины Наталья Гуменюк.

И Белгороде какая-то возня пошла снова.
Белгород.jpg
"Таков наш век: слепых ведут безумцы!"
"Король Лир", Уильям Шекспир, © 1608 г.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1515
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#50674

Непрочитане повідомлення jra7 »

Eugene писав: Война идет с 2014 года не прекращаясь. Не?

Размышления на тему - На дороги (без учета 2022) было потрачено более 10 млрд долл. Сколько бригад можно было полностью укомплектовать за эти деньги?

С уважением.
Я не за Зеленського, бо вважаю і було інтервю обіженого Андрія Богдана гордону , що так себе в Парижі не можна було вести , готовити одні документи, а діяти як янек в 2013 у Вільнюсі ! Він ,Зеленський спалив усі мости для контакту з xуйлом , і реально ця сьогоднішня дуже і дуже не оптимістична ситуація, має свій парижський відтінок , бо xуйло мав надію , що замінить порошенка і щось парішає !
Але повернемося до наших доріг, тут якийсь клімакс з тим нагадуванням про дороги! :rofl: ........ укомплектовувати з тою довгою армією раші треба було зразу після проголошення Незалежності ! .... позно піть боржомі ! :rolleyes:
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#50675

Непрочитане повідомлення moose »

Eugene писав: Война идет с 2014 года не прекращаясь. Не?

Размышления на тему - На дороги (без учета 2022) было потрачено более 10 млрд долл. Сколько бригад можно было полностью укомплектовать за эти деньги?

С уважением.


Дофіга звичйно що, але не думаю що тоді нам би хтось кинувся допомагати, як зараз, зі зброєю. Крім того не все так просто з дорогами. В побуті це якби питання - купити помпову рушницю чи паяльну станцію наприклад. Теоретично має бути якийсь баланс, але завжди знайдеться хтось хто скаже що ваш вибір неправильний. Ну і сумніви гризтимуть...

jra7 писав:Цікава , цікава теорія ! Чим далі від центру події то стаєш песимістом , а ближче оптимістом ! :biggrin:
Парадікс, чи не так?
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Відповісти

Повернутись до “Горищна навколополітична тусня”