Никогда мы не будем братьями

Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 951
Повідомлень: 3864
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6690 разів
Подякували: 2978 разів
Вік: 50

Re: Никогда мы не будем братьями

#49701

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

sergeo69 писав:Молодці СБУ! За рога і в стойло сивочолого.
Шо характєрно, раніше він сивочолим не був.
Мабуть сильно переживав за награбоване, от і посивів. ;)

Аватар користувача
sergeo69
слухач
Пости в темі: 123
Повідомлень: 551
З нами з: 06 жовтня 2018, 21:10
Звідки: Винница
Подякував: 122 разів
Подякували: 221 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#49702

Непрочитане повідомлення sergeo69 »

Без запалу і не креативно відпрацьовують порохоботи. Так вам гроші ніхто не дасть. Весь електорат який ще залишився порозганяєте. Зараз я вас навчу. Для початку говорить щось добре про опонента ( але не дуже ) , потім трішки , талановито сійте сумніви, і знову, на при кінці, так обережно між добрим і поганим. І ні в якому разі не починайте на кшталт : " я , канечна, не люблю парашєнка, но он лучше этого клоуна ". Так дуже примітивно. Не пишіть, не цитуйте інших занадто розлого і довго. Ніхто читати не буде. І ні в якому разі не звертайте на мене увагу і мої записи. Ігноруйте. Жесь так. ...Не дякуйте.
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 432
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: Никогда мы не будем братьями

#49703

Непрочитане повідомлення spiridon »

Нужно понимать структуру нашей власти -все перевязано кумовством,договорняками с местечковыми баронами,хроническое недомогание всех старых и новосделанных силовых органов...с 14 года и в Марике и Мелитополе и в Херсоне активно орудовали пророссийские силы и люди,которые никуда не делись,плюс выборы одних и тех же мэров,старост и прочих самостоятельных князьков ,а сивочолый вытащил еще на свет божий Медведчука и опзж ,даже какой то шарий имел там своих сторонников ..у нас же демократия того не тронь,этого тоже,бо он нормальный пацан,деньги исправно заносит,тот брат,тот сват,тот кум или дальнмй родственник :biggrin: ,удивительно ,но регионал Вилкул , на которого пытались накинуть уздечку ,железной рукой держит Кривой Рог
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 1495
Повідомлень: 3223
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5035 разів
Подякували: 5159 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#49704

Непрочитане повідомлення Sergiy »

Я ж кажу, час міняти Портнова на захисників Маріуполя. Баканов вже готує відосик з "катівні СБУ"? )))
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 642
Повідомлень: 2021
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2286 разів
Подякували: 2409 разів
Вік: 61

Re: Никогда мы не будем братьями

#49705

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

Думки вголос.
Volodymyr Viatrovych FB:
Насправді багато батьків саме в поразки. Грушевський не сприймав Петлюру.
Той не терпів Скоропадського.
Винниченко шанував лиш себе.
Махно хотів повбивати їх усіх.
І так до 1921, поки не перемогли більшовики.
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#49706

Непрочитане повідомлення moose »

Sergiy писав:Я ж кажу, час міняти Портнова на захисників Маріуполя. Баканов вже готує відосик з "катівні СБУ"? )))
Вкладення
283163029_1683456252005504_5622306921570727702_n.jpg
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Andrey1971
новенький
Пости в темі: 58
Повідомлень: 92
З нами з: 01 квітня 2020, 21:07
Звідки: Луганськ-Київ
Подякував: 1123 разів
Подякували: 214 разів
Вік: 52

Re: Никогда мы не будем братьями

#49707

Непрочитане повідомлення Andrey1971 »

За новою карною справою ховатимуть пройоби ЗЕвлади - Цемах, вагнеровці, "Гром", "Вільха", "Нептун", "Богдана", Чонгар, Херсон, Маріуполь, тощо.
Вкладення
изображение_2022-05-23_170341674.png
Ганьбити свою Вітчизну - значить зраджувати її. Віктор Гюго.
Аватар користувача
diletant-007
ветеран
Пости в темі: 657
Повідомлень: 1878
З нами з: 19 лютого 2011, 11:10
Звідки: Varna
Подякував: 3837 разів
Подякували: 2444 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#49708

Непрочитане повідомлення diletant-007 »

spiridon писав:Нужно понимать структуру нашей власти -все перевязано кумовством,договорняками с местечковыми баронами,хроническое недомогание всех старых и новосделанных силовых органов...с 14 года и в Марике и Мелитополе и в Херсоне активно орудовали пророссийские силы и люди,которые никуда не делись,плюс выборы одних и тех же мэров,старост и прочих самостоятельных князьков ,а сивочолый вытащил еще на свет божий Медведчука и опзж ,даже какой то шарий имел там своих сторонников ..у нас же демократия того не тронь,этого тоже,бо он нормальный пацан,деньги исправно заносит,тот брат,тот сват,тот кум или дальнмй родственник :biggrin: ,удивительно ,но регионал Вилкул , на которого пытались накинуть уздечку ,железной рукой держит Кривой Рог
то же самое и в Одессе и Очакове,Харькове....много где...а в Севере....я просто ох..ел когда несколько раз там останавливался,но сдали именно юг,о сухопутном коридоре говорили с 14го года.все нарративы как то "мир в глазах х..","война в голове закончилась".....отлично сработали.
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 642
Повідомлень: 2021
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2286 разів
Подякували: 2409 разів
Вік: 61

Re: Никогда мы не будем братьями

#49709

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

Думаю, не буде ніякого результативного розвитку ніяких карних справ. Як не буде й ніяких Реальних доказів, а не просто гучних заяв. Я зараз не про те, чи є там склад злочину, чи ні. Звичайно є. Чи винен у всьому тому саме той, кого звинувачують зараз? Десь, безумовно, так. Десь, безумовно, ні. Мова не про те. Просто в таких справах Технічно не можливо звинуватити когось одного. Просто тому, що справи такого порядку технічно не можливо реалізувати наодинці. Й, почав когось звинувачувати, можна вийти на самого себе. А так ніхто робити не буде. :biggrin:
Але галасу (просто галасу), думаю, буде багато. Все це мало б сенс (хоч й дуже брудний) як елемент виборчої кампанії. Але, є зовсім безглуздим та шкідливим зараз. Насправді, ми маємо дуже велику Проблему. Зараз час дуже великих подій. Світ в результаті війни буде дуже серьозно змінений, переформатований. Події у Рамштайні - це не про пиво попити, це про Надважливе. Але, Проблема у тому, що наша влада залишається дрібною, не досвідченою, не мудрою. Якою й була до цього. Вона просто не має бачення глобального світу. Глобальних процесів. На жаль. Можливо, спільними зусиллями великих гравців вдасться втримати нашіх хлопців від великих дурниц. Дуже на це сподіваюся. Тоді я, навіть, буду готовий ними пишатися (я завжди намагаюся бути вдячним за добрі справи). :)
Спостерігаємо...
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 3471
Повідомлень: 10150
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15413 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#49710

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

diletant-007 писав: то же самое и в Одессе и Очакове,Харькове....много где...а в Севере....я просто ох..ел когда несколько раз там останавливался,но сдали именно юг,о сухопутном коридоре говорили с 14го года.все нарративы как то "мир в глазах х..","война в голове закончилась".....отлично сработали.
https://nikvesti.com/news/public/248649 ... dq4sVoMBK8
Почитайте про Николаев...я в ахуе...думаю так везде
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
diletant-007
ветеран
Пости в темі: 657
Повідомлень: 1878
З нами з: 19 лютого 2011, 11:10
Звідки: Varna
Подякував: 3837 разів
Подякували: 2444 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#49711

Непрочитане повідомлення diletant-007 »

Дмитрий Медведев писав: https://nikvesti.com/news/public/248649 ... dq4sVoMBK8
Почитайте про Николаев...я в ахуе...думаю так везде
интересно перед Марченко хотя бы извинились?
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 3471
Повідомлень: 10150
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15413 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#49712

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

diletant-007 писав: интересно перед Марченко хотя бы извинились?
Чего это? Он под залогом, суд продолжается..,
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 951
Повідомлень: 3864
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6690 разів
Подякували: 2978 разів
Вік: 50

Re: Никогда мы не будем братьями

#49713

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

Дмитрий Медведев писав:Чего это? Он под залогом, суд продолжается..,
Сильно нагадує сталінські репресії в армії перед нападом Гітлера. :shok:
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#49714

Непрочитане повідомлення moose »

Yaroslaw писав:
Сильно нагадує сталінські репресії в армії перед нападом Гітлера. :shok:
Сподіваюся все значно банальніше, не ті / не в тих закупки зробив. Хтось недополучив.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 1495
Повідомлень: 3223
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5035 разів
Подякували: 5159 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#49715

Непрочитане повідомлення Sergiy »

Довгий шлях правосуддя.


Адвокатська дорадча група / Advocacy Advisory Panel
53 хв ·
Суд обрав Януковичу запобіжний захід у вигляді заочного арешту. Ухвала прийнята у справі щодо державної зради через підписання у 2010 році Харківських угод про продовження базування Чорноморського флоту в Криму.
Сьогодні 23 травня 2022 року Печерський суд розглянув клопотання слідчого ДБР про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому президенту України Віктору Януковичу. Слідча суддя клопотання задовольнила.
....
....
Також 6 грудня 2021 року Верховний Суд підтвердив обвинувальний вирок Януковичу, яким його визнано винним у державній зраді та пособництві у веденні агресивної війни проти України та призначено покарання — 13 років позбавлення волі. А також — ухвалу Київського апеляційного суду, якою 2 жовтня 2020 року обвинувальний вирок було підтверджено.

Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
kot1973
ветеран
Пости в темі: 331
Повідомлень: 1342
З нами з: 24 вересня 2012, 00:50
Звідки: Приазовское
Подякував: 21227 разів
Подякували: 862 разів
Вік: 50

Re: Никогда мы не будем братьями

#49716

Непрочитане повідомлення kot1973 »

spiridon писав:Умиляет как старіе пердуні собрались влевать :yahoo: Все жду как пламенный патриот некий помойный кот,возьмет гранату и подорвет себя с орками ...толку от него все равно нет,а так будем вспоминать и чествовать героя! Или испытывает стокгольмский сидром и печет пирожки оккупантам,бо не все так однозначно :rofl:
Слухав І.-С.Баха,натрапив на твій пост і подумав про такі паскудні метаморфози нашого Світу - як в ньому одночасно можуть існувати неземної краси музика Баха і такий старий чмошний злобний карлик,як ти! :diablo:
Да,я в окупації.З орками не співпрацюю,пиріжки їм не смажу,харчі їхні не купую,гуманітарку не беру,гранату не маю.Навкруги бачу зраду і живу з дикою звірячою ненавистю до твоїх кацапських братів!
Сподіваюсь на звільнення нашими ЗСУ.Щомісяця з пенсії перераховую на допомогу їм.Більше ні чим допомогти не можу...
Ничего,ничего,мы ещё покувыркаемся!
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 432
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: Никогда мы не будем братьями

#49717

Непрочитане повідомлення spiridon »

Ну хорошо хоть не сонату для фортепиано номер 2 от Шопена... будь здоров
Аватар користувача
Круглый
слухач
Пости в темі: 82
Повідомлень: 751
З нами з: 16 листопада 2011, 23:52
Звідки: Ukraine
Подякував: 825 разів
Подякували: 848 разів
Вік: 43

Re: Никогда мы не будем братьями

#49718

Непрочитане повідомлення Круглый »

Божечкі-кошечкі.
Чим більше тему читаю, тим більше єбанутих на світло вилазить.
І якщо деяких поплавило ще у 2014ому, то в деяких ця припиздєнь вилізла досить нещодавно.
Огидно, блять.

P.S. є така штука, що в спілкуванні з людиною якусь гавністость відчуваєш. І наче все норм, але ні. Не розумієш, що це, звідки. А потім як полізе.
Іноді просто треба довше почекати. Але якщо хоча б слабий сморід є - обов'язково десь полізе. Працює - безвідказно.
Ну шо ж, повидаляю ваші номери, приберуся, нарешті, в смартфоні.
А то станеться, що ще наберу якось...
Жить нужно страстями, а не собирательством старинного говна. Или нового (с) Пантелеймон
Аватар користувача
kot1973
ветеран
Пости в темі: 331
Повідомлень: 1342
З нами з: 24 вересня 2012, 00:50
Звідки: Приазовское
Подякував: 21227 разів
Подякували: 862 разів
Вік: 50

Re: Никогда мы не будем братьями

#49719

Непрочитане повідомлення kot1973 »

spiridon писав:Ну хорошо хоть не сонату для фортепиано номер 2 от Шопена... будь здоров
Танунафіг! З дитинства пам"ятаю,як під 3-тю частину ховали комуняцьких вождів. :yahoo:
Ничего,ничего,мы ещё покувыркаемся!
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 642
Повідомлень: 2021
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2286 разів
Подякували: 2409 разів
Вік: 61

Re: Никогда мы не будем братьями

#49720

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

"Путін кидає в м’ясорубку етнічні групи, на кістках яких тримає свій режим. Ви бачили на війні москвичів?
Білоруську землю росія поки використовує для атак на Україну. Але я впевнений, що настане черга і білорусів, лукашенко кине їх на війну з Україною. Він це обов‘язково зробить, бо це порятунок для диктатора.
Треба зробити кілька кроків аби вирвати Білорусь з рук кремля:
✔️ Люблинська трійка ( Україна, Польща, Литва, ) мають публічно підтримати майбутній уряд РБ. Чимало відомих політиків, яких підтримав білоруський народ на виборах, живе закордоном. Цьому уряду вже є на що спертися - полк Калиновського, прообраз майбутньої армії.
✔️ Тема підтримки білоруського уряду в екзилі має лунати і в форматі «Рамштайн». Країни світу повинні обговорювати яким буде майбутнє росії і Білорусі. Ні в якому разі не можна пробачати лукашенку його дії. Зустрічі путіна і лукашенка - зайвий доказ того, що вони готують черговий сценарій. Вони втягнуть білорусів у війну. Так, серед білорусів чимало тих, хто нас підтримує. Але армія є армія.
Росії має бути нанесений такий удар, щоб вона ніколи більше не змогла погрожувати своїм сусідам і всьому світу.
Така місія у України. Москва має підписати капітуляцію. Під угодою повинні стояти підписи Кремля і всіх країн «Рамштайну»."
Роман Безсмертний.
https://www.youtube.com/watch?app=deskt ... 4RIh7lHm1M
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#49721

Непрочитане повідомлення moose »

yahennadiy писав:"Путін кидає в м’ясорубку етнічні групи, на кістках яких тримає свій режим. Ви бачили на війні москвичів?
Білоруську землю росія поки використовує для атак на Україну. Але я впевнений, що настане черга і білорусів, лукашенко кине їх на війну з Україною. Він це обов‘язково зробить, бо це порятунок для диктатора.
Треба зробити кілька кроків аби вирвати Білорусь з рук кремля:
✔️ Люблинська трійка ( Україна, Польща, Литва, ) мають публічно підтримати майбутній уряд РБ. Чимало відомих політиків, яких підтримав білоруський народ на виборах, живе закордоном. Цьому уряду вже є на що спертися - полк Калиновського, прообраз майбутньої армії.
✔️ Тема підтримки білоруського уряду в екзилі має лунати і в форматі «Рамштайн». Країни світу повинні обговорювати яким буде майбутнє росії і Білорусі. Ні в якому разі не можна пробачати лукашенку його дії. Зустрічі путіна і лукашенка - зайвий доказ того, що вони готують черговий сценарій. Вони втягнуть білорусів у війну. Так, серед білорусів чимало тих, хто нас підтримує. Але армія є армія.
Росії має бути нанесений такий удар, щоб вона ніколи більше не змогла погрожувати своїм сусідам і всьому світу.
Така місія у України. Москва має підписати капітуляцію. Під угодою повинні стояти підписи Кремля і всіх країн «Рамштайну»."
Роман Безсмертний.
https://www.youtube.com/watch?app=deskt ... 4RIh7lHm1M

Здається зараз вирішується хто буде підписувати і де. Дуже сподіваюся що Сєверодонєцк втримають і наше угрупування не попаде в оточення. Навряд чи ЗСУ будуть здатні на контрнаступ на лугандонському напрямку найближчим часом, х.. зігнав там майже всю свою армію, здатну воювати.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
Sergiy
ветеран
Пости в темі: 1495
Повідомлень: 3223
З нами з: 19 січня 2018, 15:30
Звідки: Kyiv
Подякував: 5035 разів
Подякували: 5159 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#49722

Непрочитане повідомлення Sergiy »

moose писав:

Здається зараз вирішується хто буде підписувати і де. Дуже сподіваюся що Сєверодонєцк втримають і наше угрупування не попаде в оточення. Навряд чи ЗСУ будуть здатні на контрнаступ на лугандонському напрямку найближчим часом, х.. зігнав там майже всю свою армію, здатну воювати.
Мені здається, нажаль, що де і хто щось підписуватиме вирішувалось саме тоді коли "проєбалі" південь, та дивом вдалося врятувати від "проєбання" Харків, Суми і т.д. Старі, як неодноразово вже нагадували тут, давно озвучені плани захоплення областей. А тепер залишається зробити вибір - формалізація сьогоднішнього стану (перемир'я з непередбачуваними наслідками для країни) чи вибивання ворога.
Раз мы все теперь президенты, значит больше никто не лох!
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 642
Повідомлень: 2021
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2286 разів
Подякували: 2409 разів
Вік: 61

Re: Никогда мы не будем братьями

#49723

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

moose писав:Здається зараз вирішується хто буде підписувати і де. Дуже сподіваюся що Сєверодонєцк втримають і наше угрупування не попаде в оточення. Навряд чи ЗСУ будуть здатні на контрнаступ на лугандонському напрямку найближчим часом, х.. зігнав там майже всю свою армію, здатну воювати.
Sergiy писав:Мені здається, нажаль, що де і хто щось підписуватиме вирішувалось саме тоді коли "проєбалі" південь, та дивом вдалося врятувати від "проєбання" Харків, Суми і т.д. Старі, як неодноразово вже нагадували тут, давно озвучені плани захоплення областей. А тепер залишається зробити вибір - формалізація сьогоднішнього стану (перемир'я з непередбачуваними наслідками для країни) чи вибивання ворога.
Війна ще дуже далеко не закінчилася. Й ми не знаємо як саме вона закінчится. Поганого буде ще дуже багато. Звичайно, мова не про якісь деталі того хто, що, як та де буде чи не буде, підписувати. Мова про Сенси. Мова про те, що є для нас та світу Перемога, а що є Поразка. Чи буде Перемогою вихід на лінію до 24.02.2022? Так, буде. Чи буде це Поразкою, якщо Все зупиниться на цьому? Так, буде. Тому, що це не буде закінченням Війни. Московія повинна бути знищена. Саме такі процеси зараз й запущені у світі. Й тільки це може дати нам шанс на Мир. Й так, це коштуватиме нам, Українцям, дуже догрого. Світу також. Але, найбільшу ціну заплатимо саме ми. :hi:
Востаннє редагувалось 24 травня 2022, 11:40 користувачем yahennadiy, всього редагувалось 1 раз.
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 297
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#49724

Непрочитане повідомлення SVS »

sergeo69 писав:Молодці СБУ! За рога і в стойло сивочолого.
Ти як мала дитина, якій сказали що дадуть цукерочку.
Для емоцій потрібен вирок, а не балачки. Тим більше, шо нового там нічого не сказано.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#49725

Непрочитане повідомлення moose »

yahennadiy писав:
Війна ще дуже далеко не закінчилася. Й ми не знаємо як саме вона закінчится. Поганого буде ще дуже багато. Звичайно, мова не про якісь деталі того хто, що, як та де буде чи не буде, підписувати. Мова про Сенси. Мова про те, що є для нас та світу Перемога, а що є Поразка. Чи буде Перемогою вихід на лінію до 24.02.2022? Так, буде. Чи буде це Поразкою, якщо Все зупиниться на цьому? Так, буде. Тому, що це не буде закінченням Війни. Московія повинна бути знищена. Саме такі процеси зараз й запущені у світі. Й тільки це може дати нам шанс на Мир. Й так, це коштуватиме нам, Українцям, дуже догрого. Світу також. Але, найбільшу ціну заплатимо саме ми. :hi:
Данія відвоювала Шлезвіг після сторіч окупації. Перемогою було те що Прусські війська покинули Юланд (на той час Данія втратила 60% своєї території), бо в них там самих почалась революція. Але Шлезвіг і Гольштейн ще довго перебували під німцями. Ну а справжньою перемогою є те що Німеччина з тоталітарного монстра перетворилась на полюдську державу. Зараз якби не є так критично де Німеччина а де Данія, хоча і важливо.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Відповісти

Повернутись до “Горищна навколополітична тусня”