Никогда мы не будем братьями

Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 3471
Повідомлень: 10149
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15412 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#46126

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

Я автора сего опуса ненавижу всеми фибрами души, суку гебешную...
Но нужно отдать должное - информацией он владеет...
https://novayagazeta.ru/articles/2022/0 ... am-vse-est
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 998
Повідомлень: 6527
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3794 разів
Подякували: 8061 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#46127

Непрочитане повідомлення dukua »

Дмитрий Медведев писав: информацией он владеет...
Отличная статья, очень оптимистичная, кмк :good2:
God bless UA, God bless US!
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 3471
Повідомлень: 10149
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15412 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#46128

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

dukua писав: Отличная статья, очень оптимистичная, кмк :good2:
God bless UA, God bless US!
И это при том, что он достаточно отрицательно о носится к Украине...
Но я и не исключаю заказухи...замешан был в очень грязных делах
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
Sotar57
слухач
Пости в темі: 114
Повідомлень: 556
З нами з: 21 грудня 2017, 10:31
Подякував: 7 разів
Подякували: 104 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46129

Непрочитане повідомлення Sotar57 »

dukua писав: Отличная статья, очень оптимистичная, кмк :good2:
God bless UA, God bless US!
В танчики играете? Какие-то "армейские операции" в духе 2-й Мировой
Преимущество ВСУ постепенно и неумолимо накапливается, а моторесурс танков «ДНР» подходит к концу
Путен по-восточному типа "накапливаем танчики на границе с Украиной" и ой-ой "После Мали и ЦАР" https://www.bbc.com/russian/news-60148030
Российские флаги появились на демонстрациях в Буркина-Фасо на следующий день после переворота...
Корреспондент New York Times в своем репортаже из столицы Буркина-Фасо отмечает, что непонятно, как российские флаги оказались на провоенной демонстрации в центре Уагадугу уже во вторник, то есть менее чем через 24 часа после переворота
Другу Си презент перед встречей :hi:
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1515
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46130

Непрочитане повідомлення jra7 »

Дмитрий Медведев писав: И это при том, что он достаточно отрицательно о носится к Украине...
Но я и не исключаю заказухи...замешан был в очень грязных делах
Десь так , там в раші всі тіпа опозиціонери гебельсрадіо 60 на 40 , в противному разі або посадять або виїзжай , а виїдеш все рівно буде від них 60 на 40 , бо замочуть при невідомих обставинах пригожінці !
Скоріше за все в письиовій формі штати дали гараниії безпеки в Європі всьому рашівському бізнесу включая пуйло. Ну і про бізнес не можна розголошувати ! ))) імхо
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 3471
Повідомлень: 10149
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15412 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#46131

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

Аркадій Бабченко
Отже, перемовини закінчено. Путіна остаточно і без вороття послали до біса з усіма його вимогами та червоними лініями. Послали США та особисто Байден. Послала НАТО й особисто Столтенберг. Причому НАТО ще й висунула зустрічний ультиматум - забратися з України, Грузії та Молдови.
Говорити більше нема про що. І ні з ким. Вищих інстанцій більше немає.
Фініту ля комедія.
Показати текст
За ці пару тижнів Володимир Путін встиг:
Озброїти Україну, як ніхто не міг і припустити
Об'єднати Європу, як ніхто не міг припустити
Запустити процеси енергетичної безпеки Європи та незалежності її від московитських вуглеводнів, про що ніхто не міг припустити ще місяць тому
Остаточно маргіналізувати Недорейх
Загнати себе у кут.
Він все думав, що і цього разу буде так само як завжди. Що безхребетний, що любить тихе, сите, комфортне життя Захід просто банально злякається. І, задерши лапки, зробить усе, щоб уникнути війни. І, виходячи з цієї причини, підняв ставки на надхмарну висоту.
А Захід узяв – і не задер. І не побіг. І не підтиснув хвіст. І підняв ставки у відповідь. І ще вище.
І м'яч тепер справді на боці Путіна.
Що він буде з ним робити – не знає тепер ніхто.
Навіть сам Путін.
Вітаю, Вово!.
«Європейська бюрократія довго розгойдується, але розгойдується у підсумку завжди. Європейська бюрократія запрягає завжди дуже повільно. ЄС, ООН, ПАРЄ, ОБСЄ, всілякі там Єврокомісії тощо. — все це дуже забюрократизовані махини, які дуже важко зрушити з місця. Щоб вся ця купа бюрократії просто почала працювати, потрібно рік, а щоб вона розігрілася і вийшла на робочий режим — два. Я вже писав про це. Коли казав, що Європа відповість. Дайте їй лише час. Їй треба пробуркатися. Вона довго розгойдується. Але розгойдується у підсумку завжди».
2015 року написано.
Ваш Дід.
Я думаю, у Кремлі зараз сидять і гризуть лікті. Даремно, Володенько, ти вирішив піпіркою з усім світом помірятись. У всього світу вона виявилася довшою. Як завжди.
Що робитиме загнаний у кут щур? Я не знаю. Ми не знаємо. Ніхто не знає.
Найближчі дні будуть днями ухвалення рішення. Вони все покажуть.
Але ситуація змінилася. Розклад сил змінився.
І сильно змінився.
Якби місяць тому я однозначно сказав би, що - так, Московія може здійснити успішне вторгнення, то тепер такої впевненості в мене немає зовсім. Близько тисячі «Джавелінів», дві тисячі NLAW, вісім тисяч «Стугн» та «Корсарів», десятки «Байрактарів», тисячі РПГ-7 та РПГ-18, ствольна артилерія, авіація, танки.
Закон про ленд-ліз у конгресі. Налагоджений повітряний міст постачання. Усіх. Усіх країни Європи та Північної Америки.
Сотні тисяч вмотивованих бійців. Безпрецедентна підтримка світу.
Так, розклад дуже змінився.
Ставка на сплячого дідуся Байдена не спрацювала. Зовсім. Байден виявився не те, що дідусем-маразматиком, а...
Щоб розуміти: Байден – це політична тварина. Це не образа. Рівне навпаки. Це такий термін. Позначає людину, яка почувається в політиці, як ягуар у джунглях. Повністю у своїй тарілці.
Байден на політичній арені вже півстоліття як. Почувається на ній, ось реально як риба у воді.
Це людина, яка ще сенатором прикладала руку до розвалу СРСР. Яка була одним з архітекторів знищення режиму Мілошевича. І застосування сили проти Белграда. І тепер, з високою ймовірністю, буде архітектором занепаду Путіна.
Фатальна помилка для підполковника КДБ.
Не на ту конячку ти поставив, Вово.
Не на ту.
І тепер справа зовсім не в Україні. Україна відтепер – лише точка застосування сил. Замість неї могла бути будь-яка інша європейська країна. Хоч та сама Литва. Або Фінляндія. Або Швеція, про захоплення острова Готланд, якої вони так радісно говорять.
Захід тепер боротиметься не просто за Україну.
Так, на території України – але вже не лише за неї.
Він тепер боротиметься проти Путіна.
Він усвідомив, що на його східних рубежах через сімдесят років виріс новий недофюрер. Він нарешті зрозумів це. Я, ось, відчуваю себе зараз у певному сенсі безробітним. Десять років я довбав цю стіну. Десять років я втовкмачував у голови цю думку. І ось тепер вона стала загальноприйнятою. Зрештою.
Європа зрозуміла – у нас народився новий Адольф Володимирович Каддафі.
І цього разу політики умиротворення більше не буде. "Мюнхен" йде по всьому світу з неймовірними рейтингами. Усі зрозуміли. Ну, коли орки по зомбоящику прямо розповідають, як вони захоплюватимуть Готланд, важко не зрозуміти.
Якщо якісь люди обіцяють вас вбити – повірте їм (с).
Повірили.
Мої вітання ще раз.
Зі свого боку і Путіну доведеться воювати також не з Україною. Точніше, вже не лише з Україною. Тепер йому доведеться воювати з усім світом.
А цю війну не вигравав ще жоден недофюрер.
Ніхто. Ніколи.
Ми не знаємо, яке рішення ухвалить Путін. У що це виллється. Він, повторюю, сам не знає.
Але точку біфуркації вже пройдено. Рубікон пройдено. Бар'єр пробитий.
Протидія Московії буде тепер всюди
На будь-якому театрі бойових дій.
У будь-якій сфері їхньої гібридної війни.
Енергетичній. інформаційній. Кібернетичній. Економічній.
Ми зараз з вами живемо в часи, коли сонце над імперією вкотре пройшло точку зеніту – і рушило до заходу сонця.
Все, у Московії тепер розпочався зворотний відлік.
Третя серія розвалу імперії неминуча.
І Україна у цій серії переможе. Так, вони можуть посунути танкові колони. Так, вони можуть – напевно, все ще можуть – захоплювати міста. Але ось утримувати їх…
Чечня – сто п'ятдесят кілометрів. Україна – тисяча триста. Вдесятеро.
Населення Чечні було близько мільйона двохсот тисяч. України – сорок мільйонів.
Щоби завоювати Чечню, їм знадобилося п'ятнадцять років.
В одному Харкові проживає півтора мільйони. Стільки, скільки у всій Чечні. У порівнянні з Грозним 1995 року Харків більше рази так у два-три. Із зовсім іншою щільністю забудови - у Грізному багатоповерхівки були лише в центрі, решта – приватний сектор.
Штурм Грозного зайняв понад місяць і коштував їм півтори тисячі людей.
При тому, що обороняли місто всього КІЛЬКА ТИСЯЧ бійців.
Лише кілька тисяч.
У районі три-п'ять.
Я вам чесно скажу – я не уявляю, у що їм стануться штурми українських міст. Тим більше, що у кожному вікні, у кожному підвалі, тепер може бути «Джавелін», «Стінгер» або «Карл Густав», про постачання якого заговорила Канада.
Чи зупинить їх це? Ну, гори трупів їх ніколи не зупиняли. Ні своїх, ні чужих.
Так, крові вони попити здатні. Ой, як здатні. І довго пити.
Зупинить їх лише українська армія. Український Опір.
Але цей варіант з кожним днем ​​стає все більш ймовірним і ймовірним.
У тисячу дев'ятсот двадцятому відбилася Польща. Від більших сил більшовиків.
У дві тисячі двадцять другому відіб'ється Україна.
Так, мабуть, не одразу. Так, це теж може розтягнутися на роки. Але це неминуче.
З УПА вони боролися до середини шістдесятих.
Сьогодні вони більше не мають ні таких ресурсів, ні такої кількості людей, ні такої машини придушення, ні такої ідеології.
День вторгнення Московії буде днем ​​початку кінця.
Це, повторюся, неминуче.
Слава Україні!
Ваш Дід.
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1515
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46132

Непрочитане повідомлення jra7 »

Ось Лавров заявив
Лавров: Введение против РФ финансово-экономических санкций будет эквивалентно разрыву отношений.

Я думаю , що штати серйозна вказали у відповіді, що раша втратить !!! .... і зразу Лавров повів , що війни не буде ! рубель укріпився і наша гривня укріпиться ! ))) імхо
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 998
Повідомлень: 6527
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3794 разів
Подякували: 8061 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#46133

Непрочитане повідомлення dukua »

Люблю его, милашку! :drinks:

Ричард Бренсон:
"Для бизнес-лидеров настал момент собраться и отстоять суверенитет Украины."

http://www.virgin.com/branson-family/ri ... and-russia
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1515
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46134

Непрочитане повідомлення jra7 »

dukua писав:Люблю его, милашку! :drinks:

Ричард Бренсон:
"Для бизнес-лидеров настал момент собраться и отстоять суверенитет Украины."

http://www.virgin.com/branson-family/ri ... and-russia
.... а можна всякі посилання українською на українському ресурсі , бо я англіцьку не розумію !? ....на французькій можна для мене, ......... але краще на щирій ! ))))))
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 3471
Повідомлень: 10149
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15412 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#46135

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

jra7 писав: .... а можна всякі посилання українською на українському ресурсі , бо я англіцьку не розумію !? ....на французькій можна для мене, ......... але краще на щирій ! ))))))
Не можна, тільки орігінал... :hi:
У Гугл-трансле'т забаніли?
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
Аватар користувача
jra7
слухач
Пости в темі: 1515
Повідомлень: 608
З нами з: 27 грудня 2023, 10:22
Подякував: 163 разів
Подякували: 99 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46136

Непрочитане повідомлення jra7 »

Дмитрий Медведев писав: Не можна, тільки орігінал... :hi:
У Гугл-трансле'т забаніли?
Йой ! не годен читати лексичні переклади гугля , ті його тексти зразу відправляють мене за межі нашого Всесвіту ! )))
.... а ще можна своїми слова в стилю анотації , щоб не читати простині ! )))
Аватар користувача
SVS
ветеран
Пости в темі: 297
Повідомлень: 2007
З нами з: 24 січня 2011, 08:53
Звідки: Вінниця
Подякував: 2488 разів
Подякували: 2760 разів
Вік: 64
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#46137

Непрочитане повідомлення SVS »

jra7 писав: щоб не читати простині ! )))
Щоб ви не трудилися читати простині хтось має потрудитися і розжувати вам ці простині?
Аватар користувача
Дмитрий Медведев
ветеран
Пости в темі: 3471
Повідомлень: 10149
З нами з: 27 листопада 2010, 17:14
Звідки: Харьков
Подякував: 3912 разів
Подякували: 15412 разів
Вік: 63
Контактна інформація:

Re: Никогда мы не будем братьями

#46138

Непрочитане повідомлення Дмитрий Медведев »

Не нагнетаю, но есть инфа
Еще весной балалайные квартирьеры шустрили вдоль границы на предмет выбора точек развертывания госпиталей.
Так вот - сейчас началось развертывание.
И еще - в те регионы РЕЗКО, в разы, возросли поставки крови...
Интересно было бы узнать, что там с приходом банно-прачечных комплексов и крематориев? Но увы, за пределами моей компетенции... :shok:
ATL, Cabasse, Octave, Audia Flight, TRI, Oyaide, Acoustic Revive, Audio Replas, fo.Q, Sforzato, Melco, SAEC
havun
учасник
Пости в темі: 390
Повідомлень: 433
З нами з: 26 березня 2014, 10:50
Подякував: 97 разів
Подякували: 384 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46139

Непрочитане повідомлення havun »

jra7 писав: Йой ! не годен читати лексичні переклади гугля , ті його тексти зразу відправляють мене за межі нашого Всесвіту ! )))
.... а ще можна своїми слова в стилю анотації , щоб не читати простині ! )))
От дарма ви так марикуєте на Ґуґел,ось прямий текст перекладу:

"Лідери бізнесу всього світу з великим занепокоєнням спостерігають за нарощуванням російських військ і техніки на українському кордоні. Це був тліючий конфлікт протягом багатьох років з періодичними спалахами, як-от незаконна анексія Криму Росією в 2014 році.

Але ніколи в останні роки не було більшого ризику тотальної війни на європейській землі – війни, яка, як і багато хто раніше, не служить справедливій чи законній цілі. (На даний момент будь-кому з нас важко приховати своє обурення. Що в 2022 році одна країна збирає танки на кордонах іншої країни?)..."

Виходячи з цего лiчно я би сказав,що або Рiчард щирий українець,або Ґуґел :biggrin: .
Читаєш i хочецця.
Аватар користувача
yahennadiy
ветеран
Пости в темі: 642
Повідомлень: 2017
З нами з: 13 вересня 2014, 07:50
Звідки: Кривий Ріг
Подякував: 2283 разів
Подякували: 2407 разів
Вік: 61

Re: Никогда мы не будем братьями

#46140

Непрочитане повідомлення yahennadiy »

Дмитрий Медведев писав:Не нагнетаю, но есть инфа...
Росія накопичує запаси крові та медичні матеріали до військ, розквартированих поблизу українських кордонів.
Показати текст
Джерело: Reuters з посиланням на трьох неназваних американських посадовців
Деталі: Три анонімні джерела Reuters твердять, що накопичення запасів крові в шпиталях військ, розквартированих поблизу українських кордонів, є важливим свідченням на користь можливого вторгнення Росії до України. Ці запаси в шпиталях, вочевидь, зберігають для переливання пораненим.
У Пентагоні раніше повідомляли, що Росія накопичує медичні матеріали у військах, розміщених уздовж українських кордонів, але твердження про накопичення запасів крові є новим.
На думку американського експерта генерал-лейтенанта у відставці Бена Ходжеса, це не є остаточним доказом неминучості російського вторгнення, але здійснити повномасштабне вторгнення російському командуванню було би неможливо без наявності запасів крові в шпиталях.
За словами двох згаданих джерел Reuters, американська розвідка зафіксувала транспортування запасів крові Росією в останні кілька тижнів.
Міністерство оборони РФ не відповіло на письмовий запит міжнародних журналістів стосовно цієї інформації.
Так само, ані речниця Білого дому, ані представники Пентагону не змогли підтвердити, чи спростувати твердження анонімних посадовців.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/01/28/7322129/
Нація є об’єднанням на ментальних засадах. Відповідно, Нація це спільне минуле, культурна традиція, побутові практики, мова, освіта, армія...
Yaroslaw
ветеран
Пости в темі: 951
Повідомлень: 3864
З нами з: 24 листопада 2011, 22:29
Звідки: Славутич
Подякував: 6690 разів
Подякували: 2978 разів
Вік: 50

Re: Никогда мы не будем братьями

#46141

Непрочитане повідомлення Yaroslaw »

yahennadiy писав: Росія накопичує запаси крові та медичні матеріали до військ, розквартированих поблизу українських кордонів.
Показати текст
Джерело: Reuters з посиланням на трьох неназваних американських посадовців
Деталі: Три анонімні джерела Reuters твердять, що накопичення запасів крові в шпиталях військ, розквартированих поблизу українських кордонів, є важливим свідченням на користь можливого вторгнення Росії до України. Ці запаси в шпиталях, вочевидь, зберігають для переливання пораненим.
У Пентагоні раніше повідомляли, що Росія накопичує медичні матеріали у військах, розміщених уздовж українських кордонів, але твердження про накопичення запасів крові є новим.
На думку американського експерта генерал-лейтенанта у відставці Бена Ходжеса, це не є остаточним доказом неминучості російського вторгнення, але здійснити повномасштабне вторгнення російському командуванню було би неможливо без наявності запасів крові в шпиталях.
За словами двох згаданих джерел Reuters, американська розвідка зафіксувала транспортування запасів крові Росією в останні кілька тижнів.
Міністерство оборони РФ не відповіло на письмовий запит міжнародних журналістів стосовно цієї інформації.
Так само, ані речниця Білого дому, ані представники Пентагону не змогли підтвердити, чи спростувати твердження анонімних посадовців.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/01/28/7322129/
Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що інформація про спрямування Росією запасів крові до українського кордону не відповідає дійсності і є елементом інформаційно-психологічної війни.
Показати текст
Джерело: Маляр у Facebook

Дослівно: "Зараз інтернетом шириться інформація з посиланням на анонімні джерела про те, що Росія нібито спрямувала запаси крові та інші медичні матеріали для поранених до українського кордону.

Ця інформація не відповідає дійсності. Такі "новини" є елементом інформаційно-психологічної війни.

Мета такої інформації – поширити паніку і страх в нашому суспільстві".
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 998
Повідомлень: 6527
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3794 разів
Подякували: 8061 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#46142

Непрочитане повідомлення dukua »

Ганна Маляр Reuters не читает, с чего бы она это делала?)
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#46143

Непрочитане повідомлення moose »

dukua писав:Ганна Маляр Reuters не читает, с чего бы она это делала?)
Є така думка що Зє хоче показати що все під контролем і що немає чого панікувати.

Ось тільки що дививсь кіно Мюнхен з Джеремі Айронзом, сцена в вагоні з Гітлером, коли він їде на конференцію, йому дають карту Європи з новими границями і він такий (стомленo) - в мене 40 дивізій на кордоні, я цю вашу Чехословакію за 2 тижні пройду, нашо ше мені ці переговори. Ax...
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
valeriy vanzha
ветеран
Пости в темі: 741
Повідомлень: 2504
З нами з: 06 квітня 2011, 21:50
Звідки: Полтава
Подякував: 7156 разів
Подякували: 1965 разів
Вік: 69

Re: Никогда мы не будем братьями

#46144

Непрочитане повідомлення valeriy vanzha »

Есть еще причина -
нагнетание истерии на тему вторжения в Украину одновременно занимаются и международные партнеры нашей страны, и государство-агрессор. Что может сильно подкосить нашу экономику

Состояние украинской экономики было непростым до обострения ситуации на границе, а сейчас оно еще больше усложнилось. Что видно по росту курса доллара в обменниках — он достиг 28,85-29,0 грн/$. Межбанк сегодня двигается в рамках 28,75-28,80 грн/$.

«Чтобы дотянуть до весны, нам нужно приблизительно 2 млрд кубометров природного газа, но у нашего государства практически нет ресурсов для покупки его по нынешним ценам, чтобы обеспечивать промышленность: больше тысячи долларов за тысячу кубов — мы покупаем газ не напрямую от производителя, а по спотовым, текущим ценам открытого рынка. Сама промышленность не может столько платить. А когда она не работает, как вы понимаете, нет налоговых поступлений в госбюджет. Растет бюджетный дефицит, который непонятно чем финансировать. Раньше проблему решали просто — размещали еврооблигации и проводили другие заимствования на внешних рынках. Получали условный миллиард долларов и покупали за него газ. Но разогнанная в мировых СМИ истерия по вторжению закрыла для нас долговые рынки. Размещать еврооблигации под 26% никто не будет — такие дорогие долги невозможно обслуживать. Значит мы не можем одолжить деньги сиюминутно, даже под покупки газа»
Аватар користувача
koba
ветеран
Пости в темі: 942
Повідомлень: 2291
З нами з: 27 листопада 2010, 21:22
Звідки: Ізмаїл
Подякував: 3760 разів
Подякували: 3489 разів
Вік: 55

Re: Никогда мы не будем братьями

#46145

Непрочитане повідомлення koba »

valeriy vanzha, Сватов смотрите?
Зе: вы сделали это вместе!
Аватар користувача
Tommy
ветеран
Пости в темі: 2592
Повідомлень: 6457
З нами з: 04 березня 2012, 21:40
Звідки: UA, Kharkiv
Подякував: 2158 разів
Подякували: 4510 разів

Re: Никогда мы не будем братьями

#46146

Непрочитане повідомлення Tommy »

yahennadiy писав: Росія накопичує запаси крові та медичні матеріали до військ, розквартированих поблизу українських кордонів.
А що, там тільки кровососи концентруються? :)
"Ох, не однаково мені"...
Аватар користувача
Valery_Dnepr
ветеран
Пости в темі: 338
Повідомлень: 1564
З нами з: 07 січня 2011, 21:16
Звідки: Новомосковск
Подякував: 715 разів
Подякували: 769 разів
Вік: 70

Re: Никогда мы не будем братьями

#46147

Непрочитане повідомлення Valery_Dnepr »

valeriy vanzha писав: «Чтобы дотянуть до весны, нам нужно приблизительно 2 млрд кубометров природного газа»
За что огромная благодарность Зеленскому и его команде.
Аватар користувача
spiridon
ветеран
Пости в темі: 432
Повідомлень: 4167
З нами з: 26 листопада 2010, 14:28
Звідки: Мукачево
Подякував: 1491 разів
Подякували: 5669 разів
Вік: 68

Re: Никогда мы не будем братьями

#46148

Непрочитане повідомлення spiridon »

Так мудак коболев ,распродал преде эти рекордны запасы газа , а чего напрямую не заключают контракт ? Все ж остальное у агрессора покупают ? Бо воровать не получится :yahoo: газ и труба были и есть становым хребтом коррупции ,сломают это дело рухнет все и может быть и государство ...а истерию нагоняют партнеры ,уговорив россиян подвигать танчиками ,скорее всего шоб усадить ЗЕ за стол переговоров с донецком для выполнения позорных минских соглашений ,подписанных великим петром ...зеля понимает шо тогла ему капеци в старне может начаться движ с непредсказуемыми последствиями и поэтому упирается рогом,еще интересно кто будет платить за оружие ,которое нам везут ? французам должны за самолеты и вертолеты,англичанам за кораблики *привет николаевскому кораблестроительному),американцам ? Те хто берут ,они ж отдавать не будут ,а Запад бабло умеет получать ...а если не смогут уговорить путина напасть ,шо будут писать ? Как кацапы испугались мощи коллективного запада и украинской армии ? В интересное время живем,в интересное
Аватар користувача
moose
ветеран
Пости в темі: 1627
Повідомлень: 10221
З нами з: 15 грудня 2010, 14:32
Подякував: 10026 разів
Подякували: 9932 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#46149

Непрочитане повідомлення moose »

spiridon писав:еще интересно кто будет платить за оружие ,которое нам везут
Нормальні зі зброєю діють оффсети - наприклад, коли Польща купила F-16, то Штати зобов'язалися купити в Польщі пістолетів для поліції майже на таку ж суму, це добре для всіх, для економіки також, не лише для оборони. Або борги спишуть, так також буває. Це дешевше ніж самим французам воювати з парєбрікам полюбе.
My friends are toys. I make them. It's a hobby.
Аватар користувача
dukua
ветеран
Пости в темі: 998
Повідомлень: 6527
З нами з: 20 червня 2012, 07:22
Звідки: HMB
Подякував: 3794 разів
Подякували: 8061 разів
Вік: 53

Re: Никогда мы не будем братьями

#46150

Непрочитане повідомлення dukua »

spiridon писав: истерию нагоняют партнеры ,уговорив россиян подвигать танчиками ,скорее всего шоб усадить ЗЕ за стол переговоров с донецком
Как, прости хосподя, такой понос может содержаться в голове?
Посольство США уже не первую неделю уговаривает в закрытом режиме своих 2000-3000 граждан, живущих в Украине, срочно эвакуироваться - для того, чтобы на Зеленского воздействовать??? :rofl:
Expectation bias is very real, and nobody is immune.
Відповісти

Повернутись до “Горищна навколополітична тусня”